Diskuse na téma Thermomix - máte? znáte?

Dobrý den všem kuchtičkám a milovnicím zdravého životního stylu. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s multifunkčním přístrojem Thermomix? Zahlédla jsem ho na internetu a docela mě zaujal, protože se opravdu zdá, jak tam popisovala v diskusi jedna majitelka, že "neusmaží řízek, ale jinak udělá v kuchyni úplně všechno" :-D Tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Uvažuji o něm... díky

Denisa 03.09.2013

My ho máme doma už 15 let a je úžasný...Všechny potraviny naházíme do mixeru a podle nastavení-mixuje/naseká/namele/uvaří/ušlehá...všechno udělá...Opravdu se nám vyplatilo do něho investovat...Jsme nadmíru spokojeni...

Věrka Denisa 27.09.2013

Přesně tak... Já Thermomix také mám už dlouho a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno "naházím" do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům ;) Navíc ušetřím hromadu ušpiněného nádobí a moje jídlo se nikdy nepřipálí, nepřevaří, ani nedovaří :-D

KuchtičkaMája Věrka 16.10.2013

My máme Thermomix doma už asi 2 roky, dostali jsme ho svatebním darem a nedám na něj dopustit, je to moje pravá ruka. Vozíme ho i na chalupu, když jedeme na déle, než třeba na týden a vaříme v něm všechno i zaděláváme těsto. Doporučuji vyzkoušet, na stránkách si můžete objednat i předváděcí akci ;)

janca 24.10.2013

Máte holky už někdo zkušenosti s tím novým časopisem Moje šťastná hvězda? Já na něj dnes narazila v kanclu a musím říct že fakt dobrý.

Alena janca 28.10.2013

Mám Thermomix 15 let a až teď jsem musela zainvestovat 5.000 do nových nožů..ale už to není ono...15 let denodenní používání se někde projeví...takže starý prodávám na součástky a kupuju nový

Jitka 22.11.2016

ahoj, tak je pravda, že se na něm dá dělat skoro všechno, třeba vařit polévku a zároveň dusit na páře rybu, my v něm často necháváme vymíchat těsto nebo je prima na marmelády, úžasně seká a krájí... tuto službu ale udělá spousta jiných a levnějších spotřebičů, jedinou výhodou je místo, tenhle je jeden a umí všechno... dlouho jsme uvažovali, jestli tolik investovat, ale vyplatilo se!

Radka 19.12.2016

mají ho rodiče už několik let, za tu dobu žádná porucha, ale oni v něm moc nevaří... perfektní je na sekání a drcení, vymíchávání těsta... ale tuto službu udělají i levnější potřebiče....nevím co je na tom tak drahé

Laugher 07.01.2017

Thermomix máme doma a udělá úplně vše, takže určitě doporučuji

Danka 22.01.2017

je super, ale ta cena... jakožto dítě si ještě pamatuji, že pořádali i vařící dny různě po republice a lidi tam rozdávali svoje recepty a finty... bylo to fajn :-)

Panda 21.02.2017

přístroj mají rodiče - starší typ- a moc se mi líbí, chtěla si ho pořídt taky, ale odrazuje mě ta cena a je "podezřelé", že se neprodává klasicky v obchodě, ale jen dealersky... myslíte, že je dobrý nápad koupit už použitý? nebo tam můžou být opotřebené nože a tak?

Pepkasis 26.08.2017

Neřekla bych, že je podezřelé, že se neprodává v obchodě, ale jen přes jejich obchodníky. Takovouhle věc bych si nechtěla kupovat v obchodě, kde mi k tomu nekvalifikovaný prodejce (a že je jich v elektru plno) nic neřekne. Přijdou až domů, tak v tom nevidím problém ;-) doma ho máme už plno let, myslím, že není asi problém si ho koupit z druhé ruky... opravdu vydrží x let v supr stavu, ale zas opravdu záleží, od koho to kupuješ :-/ myslím, že se vyplatí spíš koupit nový, jde koupit na splátky bez navýšení, a to se vyplatí XD ;-)

PM 29.09.2017

Termáč je za mě rozhodně jeden z nej pomocníků v domácnosti. Vítám hlavně to, že se díky němu manžel trochu osamostatnil *1* *11* už nečeká, až mu něco uvařím, ale když má hlad a já nemám čas.. sám jde a připraví jídlo pro sebe i pro mě! XD s TM to právě zvládne i on, a to měl problém si "namazat i chleba"

Anitas 31.10.2017

Mě strašně na Termáči baví, jaké různorodé recepty se s ním dají připravit. Hlavně je fajn, že si je díky cookidoo nemusím pamatovat nebo sepisovat na papírky, které stejně vždycky ztratím XD a nebo skladovat stohy kuchařek. A to, že je to kvalitní výrobek, už snad ani nemusím zmiňovat ;-)XD

Mona 28.11.2017

Já si pořídila Termáček teprve nedávno. Ještě tedy nemám vyzkoušeno moc receptů. Chtěla bych vyzkoušet i něco zajímavého, něco, na co bych si bez něj netroufla. Máte nějaké speciální recepty? ;-) známá říkala, že se s tím dá kouzlit :-)

Já si Termáček přeji k Vánocům, tak doufám, že mi přání moji ježíšci splní ;-) už jsem si o něm načetla spoustu informací i jsem ho již několikrát zkoušela. Nemůžu se už dočkat. Rozmýšlela jsem podle recenzí, zda do něj jít nebo pořídit něco levnějšího, ale musím říct, že jsem se jen utvrdila v tom, že se to vyplatí. Kvalitní materiály, drží to desítky let, navíc integrované recepty!!! *11*

DitaMee mellissinka 22.12.2017

Jé to je hezké ;-) držím palce ať Ježíšek přinese!! Určitě se máš na co těšit, my si ho pořídili s rodinou právě o minulých Vánocích. A od té doby už si vaření a pečení bez něj asi neumím představit. Postupně jsem i rozdala ostatní spotřebiče kámoškám, protože už prostě nebyly potřeba a zbytečně zabíraily místo *11*

mellissinka DitaMee 29.01.2018

Moje největší touha se splnila! ;-) od Vánoc vařím jak šílená. Všude jsem četla, že když si do domácnosti pořídíš Termáček, vaření ti už nezabere tolik času. Mě to ale teď tak baví, že vařím ještě častěji :-D :-D Je i fajn, že člověk vyzkouší recepty, které by ho předtím ani nenapadly.

Tak se musím pochlubit, že nejen já si oblíbila náš Termáček, ale jednou mi pomáhal v kuchyni můj chlap a chytil ho taky. A to do té doby byl svátek, když se objevil v kuchyni :-D ale teď mi sám od sebe pomáhá a dokonce mi občas připraví i nějaké to překvapení. O víkendu mě třeba odrovnal výbornými domácími loupáčky <3 Zajímalo by mě, jestli je to u vás podobné? Zkusili si vaši chlapi tuhle "hračku"?

donatela mellissinka 27.07.2018

Hezky! Tak tohle je už o level výš než můj chlap :-O zatím mi jen začal pomáhat.. sám nic nepřipraví, ale i to už oceňuji ;-) snad se někdy dopracuje ale i tam. Zjistila jsem, že od Thermomixu vyšly dvě kuchařky. Přemýšlím, že si je pořídím. Nemáte je některá už doma? Zajímalo by mě, jestli jsou tam zajímavé a taky nové recepty?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat