Diskuse na téma Kojenecké mlíčko

18. 04. 2023 | Batole

Maminky, syn má 3 měsíce a potřebuju ho dokrmit kojeneckým mlíčkem. Dáte mi doporučení jaké kojenecké mlíčko koupit? Sama se v tom nevyznám a na trhu je fakt hodně značek.

Marionneta 20.04.2023

Já jsem zkoušela synovi dávat vícero značek - nevěděla jsem, co mu sedne. Zůstali jsme ale u Sunaru, ten mu vyhovoval, ale i nejvíc chutnal.

Denisa5 22.04.2023

Děkuji za komentář :) Ještě jsem se dívala, že má víc druhů mlíček. Který prosím koupit?

Marionneta 25.04.2023

Určitě Sunar Premium, ten má nejlepší recepturu www.mall.cz/detska-mleka-standardni-0/sunar-premium-1-pocatecni-kojenecke-mleko-700g

Denisa5 28.04.2023

Super, moc děkuji, už mám Sunar objednaný :)

Bea 31.03.2024

Jak to děláte s kojeneckou vodou? Nechci kupovat balenou, nevěřím, že je to kvalitní. Našla jsem filtry od české firmy Dionela, líbí se mi, že je to naše výroba a že vyhrály ty jejich filtry i v dTestu, nemáte náhodou někdo zkušenost s nima? Díky za reakce :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat