Diskuse na téma menstruační kalhotky

Ahojky,, zkoušel tu někdo z vás ty menstruační kalhotky?? Ted tak koukám že se s tím roztrhl pytel.. řekla jsem si že bych je vyzkoušela, ale nevím jestli to za to opravdu stojí...

Karla 25.05.2023

Hele za mě taky repetky super, za mě hlavně i proto, že mimo jiné dbají na udržitelnost a ekologický zpracování.

Alena 01.05.2023

Ne fakt ne! :-) Jsou super .. Já si je kupuju z https://www.repetky.cz/ a je jich tam docela dost.. skládají se z několika vrstev.. a opravdu pohltí "tekutinu" a nepustí ji ven.. a ty seš v suchu :-) Opravdu skvělý vynález :-D A tyhle z repetky.cz moc moc doporučuju.. pročti si jejich stránku .. mají to tam moc pěkně vysvětlené ohledně těch vrstev a materiálů apod..

alenacapkova45 Alena 02.05.2023

Moc díky za tip a doporučení.. fakt se mi to dost líbí.. myslím že je určitě vyzkouším :-)

Alena 29.04.2023

Já je používám už něco přes rok a je to fakt bezva věc :-) Nedokážu si představit že bych měla znova používat tampony nebo vložky :-D

alenacapkova45 Alena 30.04.2023

Fakt jsou tak dobré?? já si to teda nedokážu představit bála bych se aby to neprosáklo...

Linda 27.04.2023

Hele taky mě to napadlo už vyzkoušet..ale nevím no jestli to za ty peníze stojí.. Jsou docela drahé co jsem tak koukala..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat