Diskuse na téma Tipy pro krásný domov

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) Díky

Naďa 21.07.2016

Moderní a kvalitní nábytek mají u Design Outletu. Dají se tam sehnat i pěkné bytové doplňky, které někdy kupuji i jako dárek pro ostatní, protože vím, že se zavděčím....;-)

Amálka.0987 Naďa 21.08.2016

My jsme zase nakupovali pár doplňků na e-shopu Doplňky domů. Původně jsme tam nakupovali stojany na kola do garáže, ale i další věci nás tam zaujaly. :-)

Katka Amálka.0987 22.08.2016

A které stojan na kola si myslíte, že je nejlepší? Doma máme kolo manžel, já i dcera. =)

Amálka.0987 Katka 23.08.2016

My jsme kupovali na 2 kola, tento: http://www.doplnkydomu.cz/p/stenovy-drzak-pro-2-kola-sklapeci Ale na 3 kola to bude obdobné. :)

Katka Amálka.0987 25.08.2016

Děkuji moc, vidím, že mají více typů držáků! *5*

Alena 29.07.2016

Kdo doporučí kde nakoupit dobře a kvalitně spotřebiče.Mladí se budou brát a ráda bych jim nějak pomohla.

blesksoft 30.07.2016

alza.cz, mall.cz ,ale chce to vychytat akce bývají velké slevy

vivi11 02.08.2016

na internetu různé slevové akce ...

Martaa 03.08.2016

Yankee candle mají teď na svých stránkách letní výprodeje :-) Myslím, že jejich svíčky jsou prima na zútulnění bytečku :-)

Adriana 06.09.2016

Já si osobně myslím, že velký dojem udělá na první pohled podlaha.

Kamka 08.09.2016

To je pravda, že je to důležitá část bydleni a musí se ladit k nábytku atd.

Adriana 11.09.2016

Určitě, proto máme i www.piedra.cz, protože je moderní a vypadá to v moderně zařízeném interiéru super.

Kamka 12.09.2016

Kam konkrétně jste si ji dali, nějak jsem nepochopila přesně

Adriana 13.09.2016

Jednu barvu máme v koupelně a na chodbě a podobnou barvou navazujeme v kuchyni a ubývacím pokoji, protože je máme spojené v jedné místnosti

rmarci Adriana 14.09.2016

V koupelne mam jemne zelinkavou, do koupelny s eme hodi prijde mi svezi a cista taktez s etam podle me hodi hezka modra :)

Marcela rmarci 28.10.2016

Pokud chcete vybavit byt nebo i domeček moderně a netradičně, mám tip na bytové doplňky od Design Outletu. Koupila jsem si přes jejich eshop www.designoutlet.cz i dárky pro rodinu na Vánoce. Obzvlášť pěkný jsou vázičky a květináčky....;-)

Kamka 14.09.2016

Aha, to máte dobře vymyslené. A jaké kombinace jste vymysleli? Nebo máte jednolité barvy?

rmarci 15.09.2016

fajn je kdyz je cely byt dum sladen do jendoho stylu, pak vypada vse sladene a hezke ted uz jen si styl vybrat :)

rmarci 15.09.2016

fajn je kdyz je cely byt dum sladen do jendoho stylu, pak vypada vse sladene a hezke ted uz jen si styl vybrat :)

Adriana 16.09.2016

Jak jsou tady ty obrázky http://piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni tak tam je víc podlah a barev u sebe. A máme tu černou se světlými kamínky a v obývacím pokoji tu před jedno na té fotce. Asi to nepochopíš, protože nevím jak líp to popsat.

Bobina 26.09.2016

Ahojky lidičky :) Kdyby se někdo sháněl po dobré realitce tak mám teď skvělou zkušenost s touto http://www.coloseumreality.cz/

Michala Bobina 08.10.2016

Skrze co jste tuto realitku oslovila? Sháním nějakou která by mi pomohla s pronájmem bytové jednotky

Bobina Michala 10.10.2016

S prodejem,určitě se na ně obraťte já jsem s jejich službami stoprocentně spokojená!:)

Michala Bobina 16.10.2016

Děkuji, zastavila jsem se na pobočce a působilo to tam na mě moc dobře, tak jsem se rozhodla že do toho s coloseum půjdu

Naďa 11.10.2016

Dám tip na krásný moderní nábytek s poutavým designem. Koupili jsme si od nich postel do ložnice a bytové doplňky. Výhodou bylo, že nám to doručili až domů, kde to manžel složil a bylo. Zkuste mrknout na Design Outlet, třeba vyberete i něco na Vánoce. Hlavně babičkám se těžko co vybírá....

Ilona S 19.10.2016

Reality coloseum je skvělá volba!:) Mám čerstvou zkušenost, se zprostředkováním prodeje mého domu. Profesionální přístup, a co hlavně tak jsem se opravdu nemusela o nic starat

DominikaHolasová Ilona S 21.10.2016

Chtěla bych se zeptat když máte zkušenost s realitní kanceláří, budu prodávat byt 4+1 musím si volat odhadce na odhad ceny nebo i toto za mě vyřídí realitní kancelář? Oslovit realitku chci v každém případě ale předběžně jsem zjišťovala co a jak je v tomto potřeba udělat tak by mě zajímalo co bude na mě a co zařídí realitní kancelář

Ilona DominikaHolasová 27.10.2016

Odhad si můžete nechat přes realitní kancelář udělat,dělá to i coloseum.Zařídí odhad nemovitosti, vyřídí i hypotéku když by jste chtěla. Ale jinak jak jsem psala, všechno vám vysvětlí a udělají za vás, já se opravdu o nic starat nemusela a byla jsem informovaná o celém průběhu

Laugher 26.01.2017

Když chcete mít pěkný byt, tak by neměli chybět květiny, doplňky a obrazy

Laugher 26.01.2017

Když chcete mít pěkný byt, tak by neměli chybět květiny, doplňky a obrazy

lucie 07.04.2017

nazdarek tak to vim o jedné luxusní s trance s doplňky a jmenuje se designoutlet a najdeš tam fakt krásny věci...sama mam zkušenost a jsem spokojena


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:27
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:12
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat