Diskuse na téma Slevy na módu (oblečení, boty, doplňky)

Nevíte kde bych je našla pohromadě? Přece jen občas se najdou kousky za pěkné ceny.

adruš 10.01.2014

V nákupních centerch přece. Nejradši mám Freeport na Hatích jezdíme tam tak každé 2 měsíce na celý den. Oběd si dáme v KFC a pak na večer pizzu, to už je tradice. Obchodů je tam vážně hodně, chlap si nejvíc chválí TH a Lacoste, já zase Gaudí a Gant :-P

Jitule adruš 10.03.2014

máme to podobně, byli jsme tam asi před měsícem, nakoupili jsme skvělé kousky a tento měsíc se chystáme na "skandální víkend" - Sleva 500 Kč na nákup bot a kalhot nad 1500 Kč a slevy až 80% ve všech obchodech! Určitě to stojí za to tam jet :)

Káča Jitule 21.03.2014

také se zítra s děckama chystáme. Třeba jim boty a taková akce se neodmítá. Dětem nechci kupovat boty od Číňanů ... třeba v dětství dbát na kvalitu, ať jim pěkně a zdravě roste noha :) Jinak jsem se dívala na stránky a rifle od TT za 249, je neuvěřitelná cena, směr nákupů je jasný :)

Zuzulinka 20.07.2015

Ten Freeport vřele doporučuju! Vždycky tam najdete nějakou tu slevu a né zrovna malou! A přesně ten obchod LaCoste bomba!

Petra 21.07.2015

Koukám koukám na freeport.cz a zrovna v tom Gaudi mají 70% slevy :) to opravdu mají v každém obchodě slevu, kdykoliv tam dojedu? :)

Zuzulinka 24.07.2015

Musíš natrefit, občas tam mají i větši slevy než 70%, ale ano, vždycky tam něco mají, fakt si myslím, že značkové zboží nikde v česku za levnější penízky nenajdeš.

Kájuška 31.07.2015

Taky jezdíváme tak cca dvakrát do roka do toho Freeportu, protože se to vždycky oplatí :)

Zuzulinka 24.08.2015

Teď jsem narazila na to, že tam budou mít v září akci (http://www.freeport.cz/late-night-shopping-na-freeportu-jiz-19-zari-oslavi-freeport-sve-12-narozeniny) slaví narozeniny, tak tam budou mít ještě větší slevy!

Petra 27.08.2015

Koukám, že tam bude i Leoš Mareš, to mají docela dobré lákadlo, ale ty slevy to je ještě větší lákadlo teda :o

Zuzulinka 30.08.2015

Toho Leoše jsem si nevšimla, ale spíše jen pro zajímavost, že kdyby se tam někdo chystal, třeba o týden dříve, tak at si to odloží.

Petra 31.08.2015

Tak to já si popravdě toho Leoše všimla hnedka :D

Jiří 31.08.2015

Pokud mohu doporučit, tak na http://www.n1shop.cz/ jsou momentálně 50% slevy na vše. Od jarního, přes letní, až po zimní oblečení. Slevy jsou i na obuv a doplňky. Já už vybírám snb, včetně kompletní výbavy. Naleznete zde například tyto značky: Fox, Globe, Protest, Drake, Rome, Kona...

Danka 15.09.2015

Dosti často jsem na velke slevyy narozila ve Freeportu, velke nakupni stredisko kousek od Rakouskych hranic..:-)

Michsulka 24.09.2015

Ten Freeport to je outletový obchod? Kousek od Rakouských hranic?

Anet 25.09.2015

Ano ano, jezdis tam nakupovat? :-)

Zuzulinka 25.09.2015

Mrkni se tady - http://www.freeport.cz/o-freeportu dočteš se asi všechno potřebné a zodpovíš si tam na otázky.

Vladka Zuzulinka 03.11.2015

Freeport je good...ráda tam s kámoškama nakupuju...

Anežka K. Vladka 11.02.2016

Souhlasím. Freeport je dobrý obchodní dům... Sama nakupování nemám ráda a ani nemám mo cčas. Takže jako rodina jezdíme jednou za čas a děláme velké nákupy, nejen oblečení teda. Navíc to máme kousek autem a vždy si to užijeme...

Zuzka Vladka 13.02.2016

Taky do freeportu ráda chodím nakupovat, hlavně s kmarádkami... občas je dobré zajet někam, kde jsou i jiné obchody a hlavně ty s kvalitnějšími značkami. :-)

Barboraaa Zuzka 16.02.2016

taky tam s kámoškami jezdíme hlavně kvůl obchodu Tommy Hilfiger. :-P

Uma Barboraaa 19.02.2016

Hilfiger a Lacoste jsoou jedny z největších obchodů ve Freeportu, takže hlavně kvůi ni tam jezdíme. :-PP

Fialka Uma 21.02.2016

Lacoste mám ve Freeportu moc ráda, jejich oblečení se mi líbí, ale většinou ho nemám kde moc koupit. Tam ale mají specializovaný obchod. :-)

Uma Fialka 22.02.2016

JO, je to největší obchod tady u nás... takže je z čeho vybírat... :-P

Fialka Uma 23.02.2016

Samozřejmě mám ráda i ty ostatní, jen tyhle nikde jinde moc nepotkám u nás obchoďácích. =)

Uma Fialka 24.02.2016

to máš recht... v praze je toho víc, ale tady a jihu moravy nic moc no, když chceš ty lepší značky. :/

Zuzka Zuzka 25.02.2016

Asi tak... Například Olympie mi už přijde zbytečně velká. Ve Freeportu už jsou jen značky, které mám ráda a i nosím. =)

Michsulka 29.09.2015

Jo děkuji za odkaz, se podívám. Jsem ani nevěděla, že mají nějakou svou stránku.

Petra 30.09.2015

Ve freeportu to bylo super na Leoše bych šla hnedka znovu :D

Zuzulinka 04.10.2015

No to mas recht, delal tam dobrou šou

Liduška 16.10.2015

Já třeba nemám moc ráda nakupování, ale už jsme dvakrát byli v tom freeportu a ještě se tam chystáme teďka na zimu a jsem tam spokojená, vždycky vše nakoupím za jeden den a potom mám pokoj :)

Věra 19.10.2015

A takovy nakupovani se vyplati! Zvlaste když tam mají ty uzasny slevy na který jsem tam nastesti vždy narazila, jinak před zimou se tam s rodinkou taky chystame, hodne nam toho na zimu chybi

Michsulka 21.10.2015

Taky jsme tam byli a já jsem si teda koupila hezké sako, opravdu jsem byla překvapená jak je to obrovské, to je opravdu nakupování na skoro celý den.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat