Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Co na hemeroidy?

Nika29 19. 10. 2013

Ahoj holky. Prosím, poradíte co vám pomohlo na hemeroidy? Dříve jsem s tím žádné problémy neměla, až poslední dobu krvácím z konečníku a dost mě to bolí. Na internetu jsou v lékárnách různé mastičky, ale nevím kterou si vybrat. O koupeli v dubové kůře vím. Spíše bych potřebovala nějakou mast nebo prý i existují nějaké čípky.

Neregistrovaná/ý - Silvie

11. 7. 2018

Prosím pěkně, dívala jsem se, že colonfit je i na zácpu. Nevíte jestli ho můžu i když jsem těhotná ?

Neregistrovaná/ý - Alena

1. 7. 2018

Nechám ti tu odkaz, kde se o něm dočteš víc, protože dávkování je rozdílné jestli bereš kapsle nebo ten prášek www.topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika

Neregistrovaná/ý - Zuzana

30. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Alena | 18. 6. 2018
Mně na hemoroidy pomohl colonfit od top naturu jeslti ti to něco říká. Obsahuje probiotika i prebiotika a je dobrý i na zažívání a funkci střev.

Mohla bych se ještě zeptat jaké je u něj dávkování ?

Neregistrovaná/ý - Alena

18. 6. 2018

Mně na hemoroidy pomohl colonfit od top naturu jeslti ti to něco říká. Obsahuje probiotika i prebiotika a je dobrý i na zažívání a funkci střev.

22. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Andrea | 20. 3. 2018
Já mám dobrou zkušenost na zácpu s colonfitem. Podívej se na www.colonfit.cz. Mají to dobře popsané. Od té doby jsem hemeroidy neměla, pač se mi zlepšilo celkově zažívání

Děkuji, podívám se, to bych právě taky potřebovala. Neustále mám zácpu a už nevím, co s tím

Neregistrovaná/ý - Andrea

20. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 16. 3. 2018
Dobrý den, nedoporučíte mi prosím nějakou prevenci proti hemeroidům?

Já mám dobrou zkušenost na zácpu s colonfitem. Podívej se na www.colonfit.cz. Mají to dobře popsané. Od té doby jsem hemeroidy neměla, pač se mi zlepšilo celkově zažívání

16. 3. 2018

Dobrý den, nedoporučíte mi prosím nějakou prevenci proti hemeroidům?

Neregistrovaná/ý - Anett

27. 4. 2017

Doporučuji vyzkoušet hemostop gel, i s kombinací tobolek. Na daný problém opravdu funguje, a je volně dostupný...takže není třeba chodit za doktorem pro recept .

Neregistrovaná/ý - Karolina

4. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Venda | 1. 4. 2016
Mě cantalin pomohl minulý rok na otékání nohou. Ty strašný vedra mě ubíjely, ale poslední měsíc jsem byl uplně v klidu

Tak to gratuluju, že jste se z toho dostal, já se s tím potýkám už leta. Zkusim ten Cantalin snad to pomůže

Neregistrovaná/ý - Venda

1. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - čeledín Standa | 30. 3. 2016
rádo se stalo. Já to znám, takže vím jak je to nepříjemný

Mě cantalin pomohl minulý rok na otékání nohou. Ty strašný vedra mě ubíjely, ale poslední měsíc jsem byl uplně v klidu

Neregistrovaná/ý - čeledín Standa

30. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Kiril | 30. 3. 2016
Super, díky za doporučení

rádo se stalo. Já to znám, takže vím jak je to nepříjemný

Neregistrovaná/ý - Kiril

30. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - čeledín Standa | 29. 3. 2016
Myslim, že cantalin je na všecho co se týká cév a tak. U mě to funguje právě na hemeroidy

Super, díky za doporučení

Neregistrovaná/ý - čeledín Standa

29. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Honza | 24. 3. 2016
Dvě ty tobolky deně. A potvrzuji na křečáky zabírá

Myslim, že cantalin je na všecho co se týká cév a tak. U mě to funguje právě na hemeroidy

Neregistrovaná/ý - Honza

24. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Venouš | 23. 3. 2016
Mě to zajímá kvůli těm křečákům, s těma si prej poradí taky. Jak se to dávkuje?

Dvě ty tobolky deně. A potvrzuji na křečáky zabírá

Neregistrovaná/ý - Venouš

23. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Gerbera | 18. 3. 2016
Na otoky bych to doporučila také. Minulé léto jsem byla bez problémů právě díky cantalinu

Mě to zajímá kvůli těm křečákům, s těma si prej poradí taky. Jak se to dávkuje?

Neregistrovaná/ý - Gerbera

18. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Pepan | 15. 3. 2016
cantalin můžu doporučit také. Nemám tedy zkušenosti s heemroidy, ale perfektně funguje právě na otoky

Na otoky bych to doporučila také. Minulé léto jsem byla bez problémů právě díky cantalinu

Neregistrovaná/ý - Pepan

15. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Kovandova | 14. 3. 2016
Doporučili mi cantalin v lekarne tak jsem nevedela jestli to vzit. Takze diky za doporuceni

cantalin můžu doporučit také. Nemám tedy zkušenosti s heemroidy, ale perfektně funguje právě na otoky

Neregistrovaná/ý - Kovandova

14. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Milada | 4. 3. 2016
jj souhlasim. Leto bylo uplne v pohode a bude znovu

Doporučili mi cantalin v lekarne tak jsem nevedela jestli to vzit. Takze diky za doporuceni

Neregistrovaná/ý - Milada

4. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 3. 3. 2016
Na hemeroidy můžu doporučit cantalin. Ten to řeší jako preventivně, ne až když už je to tu

jj souhlasim. Leto bylo uplne v pohode a bude znovu

Neregistrovaná/ý - Pavla

3. 3. 2016

Na hemeroidy můžu doporučit cantalin. Ten to řeší jako preventivně, ne až když už je to tu

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Květákový krém se žampióny

Květákový krém se žampióny

12 hlasů
50min 213 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více