Diskuse na téma Co na hemeroidy?

Ahoj holky. Prosím, poradíte co vám pomohlo na hemeroidy? Dříve jsem s tím žádné problémy neměla, až poslední dobu krvácím z konečníku a dost mě to bolí. Na internetu jsou v lékárnách různé mastičky, ale nevím kterou si vybrat. O koupeli v dubové kůře vím. Spíše bych potřebovala nějakou mast nebo prý i existují nějaké čípky.

Vladimír 24.10.2022

Operace ani mastičky neřeší příčinu hemeroidů (proč se vlastně tvoří) a tak se hemeroidy i po dobře provedené operaci zase po čase vytvoří znovu. Půjdete pak znovu na další operaci? A kolik operací hemeroidů budete potřebovat v průběhu svého života? Hemeroidy si způsobujeme sami svým nezdravým jídlem, které z nevědomosti jíme často i několikrát denně. Hemeroidy jsou proto především důsledkem nevhodné výživy, a proto jedině její cílenou úpravou si je zase dokážeme přirozeně odstranit tak, že postupně přestanou krvácet a vstřebají se. Pokud Vás zajímá, jak si můžete trvale vyléčit hemeroidy bez nutnosti operace, jen pomocí úpravy své výživy, volejte 608 155 338.

Hanka 15.10.2018

Já se hemeroidů taky nemůžu zbavit :/. Dívala jsem se na internetu na všemožné rady a narazila jsem na tuhle vazelínu www.altaherba.cz/index.php?route=product/search&search=hemeroidy, tak přemýšlím jestli ji objednat jestli může mít nějaký efekt :/ už jsem docela zoufalá

Silvie 11.07.2018

Prosím pěkně, dívala jsem se, že colonfit je i na zácpu. Nevíte jestli ho můžu i když jsem těhotná ?

Alena Silvie 17.09.2018

Ano, ano colonfit se může i v těhotenství, je to jeden z mála doplňků, který nijak neškodí, protože jde o přírodní produkt.

Alena 01.07.2018

Nechám ti tu odkaz, kde se o něm dočteš víc, protože dávkování je rozdílné jestli bereš kapsle nebo ten prášek www.topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika

Alena 18.06.2018

Mně na hemoroidy pomohl colonfit od top naturu jeslti ti to něco říká. Obsahuje probiotika i prebiotika a je dobrý i na zažívání a funkci střev.

Zuzana Alena 30.06.2018

Mohla bych se ještě zeptat jaké je u něj dávkování ?

Zuzana 16.03.2018

Dobrý den, nedoporučíte mi prosím nějakou prevenci proti hemeroidům?

Andrea Zuzana 20.03.2018

Já mám dobrou zkušenost na zácpu s colonfitem. Podívej se na www.colonfit.cz. Mají to dobře popsané. Od té doby jsem hemeroidy neměla, pač se mi zlepšilo celkově zažívání

Zuzana Andrea 22.03.2018

Děkuji, podívám se, to bych právě taky potřebovala. Neustále mám zácpu a už nevím, co s tím

Anett 27.04.2017

Doporučuji vyzkoušet hemostop gel, i s kombinací tobolek. Na daný problém opravdu funguje, a je volně dostupný...takže není třeba chodit za doktorem pro recept . ;-)

Pavla 03.03.2016

Na hemeroidy můžu doporučit cantalin. Ten to řeší jako preventivně, ne až když už je to tu :-)

Milada Pavla 04.03.2016

jj souhlasim. Leto bylo uplne v pohode a bude znovu :-)

Kovandova Milada 14.03.2016

Doporučili mi cantalin v lekarne tak jsem nevedela jestli to vzit. Takze diky za doporuceni

Pepan Kovandova 15.03.2016

cantalin můžu doporučit také. Nemám tedy zkušenosti s heemroidy, ale perfektně funguje právě na otoky

Gerbera Pepan 18.03.2016

Na otoky bych to doporučila také. Minulé léto jsem byla bez problémů právě díky cantalinu

Venouš Gerbera 23.03.2016

Mě to zajímá kvůli těm křečákům, s těma si prej poradí taky. Jak se to dávkuje?

Honza Venouš 24.03.2016

Dvě ty tobolky deně. A potvrzuji na křečáky zabírá

čeledín Standa Honza 29.03.2016

Myslim, že cantalin je na všecho co se týká cév a tak. U mě to funguje právě na hemeroidy

Kiril čeledín Standa 30.03.2016

Super, díky za doporučení

čeledín Standa Kiril 30.03.2016

rádo se stalo. Já to znám, takže vím jak je to nepříjemný

Venda čeledín Standa 01.04.2016

Mě cantalin pomohl minulý rok na otékání nohou. Ty strašný vedra mě ubíjely, ale poslední měsíc jsem byl uplně v klidu

Karolina Venda 04.04.2016

Tak to gratuluju, že jste se z toho dostal, já se s tím potýkám už leta. Zkusim ten Cantalin snad to pomůže

benca 29.12.2015

manzel ma hemoroidy a zvykne krvacat

Petra 16.01.2015

Hemostop taky znám, mamka ho užívá vždycky když má s hemeroidy nějaký problém. Říkala že je 100x lepší než dubová kůra!

Lidna 14.01.2015

Souhlasím, Hemostop mi doporučili v lékárrně, od té doby nic jiného na hemeroidy neužívám. Během chvilky zaberou a do měsíce mám od nich klid!

vlasta 02.12.2014

za sebe můžu taky doporučit jediněHemostop, brala jsem ho necelý měsíc a hemeroidy byly pryč, dokonce se už neobjevily takže působí dobře i jako prevence

Andrea 22.11.2013

Ahoj, sama osobně s tím zkušenost nemám, nikdy jsem na hemeroidy netrpěla a doufám, že ani nebudu, bohužel můj tatínek s tím má velké problémy, takže mu také zkouším kupovat pořád nějaké nové přípravky. Naposledy jsem mu kupovala Hemodin akut, což jsou léky spolu s mastičkou, která se aplikuje právě na to vnější postižení, a to mu velmi pomohlo. Jelikož se nám osvědčil, nic dalšího jsem již nekupovala, takže z vlastní zprostředkované zkušenosti mohu doporučit jen Hemodin.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat