Diskuse na téma Podzimní nachlazení a těhotenství

Ahoj holky, tak už i na mě přišlo nachlazení to pravé podzimní. V lékárně jsem mi doporučili na rýmu a ucpaný nos bylinný sprej Rymastop - uvolní nos okamžitě. Je vhodný pro nás těhotné (30.týden), ale teď se mi k rýmě přidal i kašel a škrábání v krku tak se chci zeptat jestli mi můžete některá poradit co v těhotenství na tyto neduhy, díky ;-)

Sylvík1 05.11.2013

Jsem v 5. měsící a nechci do sebe cpát nějaké tablety, nebo podobně.. Když jsem se o tom bavila s babičkou, tak mi poradila vyzkoušet psí sádlo, které jsem si namazala na hruď a je fakt, že jsem pocítila velkou úlevu! Lépe se mě dýchalo a pak mě přešel i kašel. Můžu jen doporučit.

Marcela Sylvík1 11.02.2014

Doporučuju jednoznačně mořskou sůl - inhalace nebo stačí dát do zvlhčovače vzduchu, teď to zkouším i na nemocnou dceru. A máš to přírodní, žádná chemie, nemusíš se bát ani v těhotenství. http://www.homespa.cz/mojedomacilazne/eshop/0/3/5/670-Sul-z-Mrtveho-more-vazena-2kg

Vanesa 08.12.2014

Dobrý den , já musím přiznat , že jsem fakt veliký nervák a stresař. Když jsem navíc před 4 měsíci po 4 letech snažení o miminko zjistila, že zadařila, úspěšně jsem zachovala paniku a sáhla jsem v lékárně po prvním doplňku stravy pro těhotné, abych předešla případným nemocem a těhotenství probíhalo jak má. Každopádně naštěstí nechodí po horách ale po lidech a nevyhýbá se ani nastávajícím maminkám a tak i já někde chytla toho hnusnýho streptokoka a dostala jsem teď v 5 měsíci antibiotika!!!;*( To je teprva něco na mě!!! Co když to ohrozí miminko? No každopádně jsem volala hned gyndařce a ta řekla, že postup mé doktorky je správný a že si mám pro jistotu koupit jeětě nějaká probiotika. Tak jsem v lékárně uvalila ještě skoro 300 kila za Biopron Premium a doufán, že bude všechno ok!!! To co nosím pod stdíčkem je pro mě to nejcenější co mám!!<3

Luciferka 28.01.2015

Mě vždycky pomohl bylinkový nápoj od Dr. Weisse, stačí zalít horkou vodou, vypít denně aspoň 3 hrnky a cítila jsem se mnohem lépe, hlavně mi parádně uvolnil nos a za pár dní bylo po nachlazení. Jo v tom těhotenství si člověk nemůžu moc vybírat, ale tohle chválím!

Antonie 27.10.2015

Nachlazení léčím horkými bylinkovými čaji a jitrocelovým sirupem. Svědění v nose jako příznak rýmy mořskou vodou. Tu mám vyzkoušenou, dávám ji i miminku (mám kapičky Quixx Baby s mořskou vodou, které se dají dávat hned od narození). Funguje to. *1*

misik 27.10.2015

Ahoj holky můžete vyzkoušt i toto http://kralovstvizen.cz/prirodni-metody-jak-se-zbavit-nachlazeni/ máte některá s některým receptem zkušenosti?

Zuzka 30.10.2015

Já jsem hrozně spokojená s Psím sádlem od Dr. Weisse… Kámoš mě o tom řekl, že se maže, když cítí nějaký příznaky… Tak jsem to zkusila… A fakt dobrý, rozpouští to hleny a usnadňuje vykašlávání, když je nejhůř. Doporučuju :-)

Barboraa 15.11.2015

Co Tantum verde na bolest v krku, zabira?

Eva Mrkvová 24.11.2015

Naprosto souhlasím se Zuzkou, která psala o Psím sádle od Weisse. Mažu tím obě moje dětičky. A jsme zdraví, nekuckáme, nemáme rýmečku, nic <3

Petra 28.11.2015

Babora: Vice nez zabira, mame ho porad doma pro pripad nouze

Hana 12.12.2015

My take a vezmu si ho vzdy hned jak citim je mirny skrabani a do rana je pokoj :-) :-)

Anka 24.12.2015

A o cem se tu presne bavite? =o)

Petra 21.01.2016

O Tantum verde na bolest v krku

Vilma 15.02.2016

Taky ho pouzivame, dnes druhy den ani nevim ze me v krku bolelo, je opravdu učinny

Sara 22.02.2016

A kde bych se docetla nejake slozeni a naco vse je dobry?

Vilma Sara 16.03.2016

Hledala jsem to na netu a nasla jsem nato stranku bolimevkrku.cz

Alena Vilma 25.03.2016

To je dobra stranka, nevedela jsem ze Tantum verde je dobre i na afty

zuzana 19.04.2016

Ten je dobry snad na vse :)) taky jsem to cetla na te jejich strance, maji je aj v tv pri reklame bolimevkrku.cz

klara 21.11.2017

Taky mě to potkalo a je to hodně nepříjemné, taky jsem dostala doporučení na bylinný sprej a k tomu vitaminy a aby miminko bylo zdravé tak beru femibion

Jana 25.09.2018

Zkus navštivit lekarnu zeleny anděl je přirodni a dobra

Eliška 02.12.2018

Já jsem třeba na nachlazení rala Cčko. Byla to taková tří týdenní kúra, která posílila můj organismus a zatím jsem jako rybička.

Natty Eliška 17.12.2018

Taky jsem brala čečko, to je podle mě nejlepší řešení, jak na posílení imunity. Já jsem konkrétně měla tuto kúru https://www.bonaloka.cz/asta-sorb-c/ a spokojenost.

Alecca Natty 04.01.2019

Hele a jak přežíváš toto chladné období? Přes vánoce celkem teplo, teď zase zima, že by psa nevyhnal... Pozoruješ nějaké zlepšení tvé imunity? Jdi třeba víc odolná nebo už jsi nějakou tou rýmou prošla?

Katka 19.04.2019

Holky byla jste některá na porodu císařem? jak moc to pak bolí? a vydržela bych to i bez prášků od bolesti?

Novakova Katka 21.04.2019

Bez analgetik to určitě nevydržíte, ale já jsem si před císařem objednala tu novou pumpičku s analgetikem, která mi 3 dny po operaci pumpovala analgetikum přímo do rány.

Katka Novakova 23.04.2019

Tak to zní opravdu velice dobře, kolik to tak stojí? nebo to hradí pojišťovna?

Novakova Katka 24.04.2019

Pojišťovna ji zatím bohužel nehradí, musela jsem si ji zaplatit sama, před operací jsem zaplatila v lékárně 4 tisíce korun, a ta mi ji doručila přímo do nemocnice, kde jsem na operaci šla.

Osinka 04.10.2019

na klasickou rymu, resp nachlazení zkus Nasivin, jen nevím, daz ho muže užívat i tehotná, porad se v lékarně


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat