Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život

sabye 21. 03. 2010

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii, čistě přírodní produkt s 90- 100% účinností.... Nechcete být závislé na prášcích, různých doplňcích, vitamínech které Vám dají do těla jen 7- 12% účinných látek a zbytek tělo vyloučí? Chci se s Vámi podělit o skvělý produkt, který mi velice pomohl... Mé zdraví je opět stoprocentní...cítím se skvěle, jsem plná pozitivní energie... Nejde o žádný herbalife ani nic podobného... Klidně pište... Chci jen aby lidé byli zdraví a v pohodě a zbytečně neutráceli tolik peněz za nic.... Všem přeji skvělý den Sabina

Neregistrovaná/ý - Lili

dnes 14:19

Neregistrovaná/ý - Barka | 02.12.2018
Já jsem teda rozhodně pro braní vitamínů. Je to opravdu důležité... Tělo potřebuje vitamíny a bohužel jiný způsob, než je doplňovat, dnes není. Já třeba beru vitamíny přímo pro ženy https://www.bonaloka.cz/astafem/ a jsem spokojená.

Hele a náhodou nemáš zkušenosti s těmi vitamíny pro muže? https://www.bonaloka.cz/astamen/ Mě to tiž přijde jako super nápad na vánoční dárek pro manžela...

Neregistrovaná/ý - Patricie

06.12.2018

ne nadarmo se říká, že sporten ke zdravi. Občas z toho sice bolí klouby, ale i na tohle už mame ruzne připravky. Sama se tím řídím a každé rano chovím běhat. Nezastaví mě ani bolavé kolená

Neregistrovaná/ý - Barka

02.12.2018

Já jsem teda rozhodně pro braní vitamínů. Je to opravdu důležité... Tělo potřebuje vitamíny a bohužel jiný způsob, než je doplňovat, dnes není. Já třeba beru vitamíny přímo pro ženy https://www.bonaloka.cz/astafem/ a jsem spokojená.

Neregistrovaná/ý - Magda

22.11.2018

Máte nějaké zkušenosti s bylinkami? Slyšela jsem,že jsou to pocníci na spoustu věcí ;)

Neregistrovaná/ý - Anička

30.10.2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 17.10.2018
ano, taky ho doporučuji, je bez chemie a eček. Hodně lidi , sportovcu ho užívá a opravdu si ho hodně chválí

nevíš prosím tě, jaká je maximální doba uživání Alavisu?

Neregistrovaná/ý - Beata

17.10.2018

Neregistrovaná/ý - Alex | 15.10.2018
Alavis triple blend . je to nejlepší přípravek na klouby

ano, taky ho doporučuji, je bez chemie a eček. Hodně lidi , sportovcu ho užívá a opravdu si ho hodně chválí

Neregistrovaná/ý - Alex

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Bronislava | 03.10.2018
věděl by mi někdo poradit nějaký dobrý a ověřený přípravek na klouby, ideálně bez chemie a eček?

Alavis triple blend . je to nejlepší přípravek na klouby

Neregistrovaná/ý - Bronislava

03.10.2018

věděl by mi někdo poradit nějaký dobrý a ověřený přípravek na klouby, ideálně bez chemie a eček?

Neregistrovaná/ý - Iveta

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - alena | 13.09.2018
taky nechceme býti zavislý na chemických práškach a proto se snažíme veškeré zdravotní problémy řešit přírodně a pro léky si chodíme do přírodní lékarny zeleny-andel

chcemie je všude kolem nás, bohužel se ji vyhnout nejde

Neregistrovaná/ý - alena

13.09.2018

taky nechceme býti zavislý na chemických práškach a proto se snažíme veškeré zdravotní problémy řešit přírodně a pro léky si chodíme do přírodní lékarny zeleny-andel

Neregistrovaná/ý - Gabika

12.09.2018

dagmara | 08.08.2018
Dobrý den, slavitonem mažu nohy každý den, krásně chladí a prokrví, lepší pak spím, mám revma přes 25 let a už jsem zkusila hodně mastí, olfen, voltaren, ibalgin, ale tato je dobrá, dokonce na průdušky se mastí na hrud, je na štípance, křečové žíly, žilky, otoky.

to je na klouby? Na ty já osobně beru Alavis triple blend a pomáhá mi

dagmara

08.08.2018

Neregistrovaná/ý - Honza | 08.08.2018
máš to vyzkoušene? Za jak dlouho to zabralo?

Dobrý den, slavitonem mažu nohy každý den, krásně chladí a prokrví, lepší pak spím, mám revma přes 25 let a už jsem zkusila hodně mastí, olfen, voltaren, ibalgin, ale tato je dobrá, dokonce na průdušky se mastí na hrud, je na štípance, křečové žíly, žilky, otoky.

Neregistrovaná/ý - Honza

08.08.2018

dagmara | 31.07.2018
A co zkusit Slaviton na klouby? Čínské náplasti atd... velmi účinnné na 100% přírodní.

máš to vyzkoušene? Za jak dlouho to zabralo?

dagmara

31.07.2018

A co zkusit Slaviton na klouby? Čínské náplasti atd... velmi účinnné na 100% přírodní.

Neregistrovaná/ý - Kladivkova

30.07.2018

Neregistrovaná/ý - Marie | 25.07.2018
pomáhá to i na bolavé klouby?

zabral mi Alavis triple blend, beru ho na doporučení ortopeda, zkus taky. Určitě pomuže i tobě

Neregistrovaná/ý - Marie

25.07.2018

pomáhá to i na bolavé klouby?

Neregistrovaná/ý - e.

13.03.2017

Dobrý den,teď jsem si přečetla stručné info o vaší nabídce a ráda bych se o tom dověděla více.Můžete mi napsat na email: evza.elemiah@seznam.cz?Předem děkuji.

njana

13.03.2017

Jmenuji se Jana a jsem po operaci zenskych organu, kterou mi udelali pomoci sekce. Bricho mam cele rozriznute.Doba po operaci bude ve ctvrtek 3 tydny. Bohuzel mi v nemocnici neukazali, jak mam cvicit. Jen na Jipu mi rekli,ze mam jen krouzit spickama nohou a protahovat nohy, ale co dal? Poradi mi nekdo? Predem dekuji.

Martaa

08.09.2016

Neregistrovaná/ý - Monika | 22.03.2010
To je super, že se našel někdo, kdo má zájem o mé zdraví a mé peníze.Moc mne tato převratná technologie zajímá.

Neregistrovaná/ý - LIBOR

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Libor | 15.04.2016
Ahoj já používám moringu. Každý den 5 kapslí, je perfektní jak čístí celý organismus, zatáhli se mi dokonce i bradavice. Mám i daleko více energie=)

Kupuju je na www.kvalitnizivot.com

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Salát z rajčat s balkánským sýrem

Salát z rajčat s balkánským sýrem

8 hlasů
20min 375 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos s grepovým přelivem

9 hlasů
55min 723kJ 280 Kč

Slavnostní oběd nebo večeře z kvalitního lososa.

Pečená hovězí loupaná plec

15 hlasů
4h a 0min 329kJ 180 Kč

Jemně pikantní hovězí maso s rozmarýnem.

Poradny

Můžu mít kvůli OČR krácenou dovolenou?

Pěkný den i Vám, Jano,ošetřování člena rodiny je podle § 191 zákoníku práce důležitou osobní přek... Více

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Právě začínající předvánoční týden konečně trochu uberete z tempa (a týká se to především vašeho pracovního nasazení), s nímž jste se vrhli do několika posledních dnů. A věřte, že bylo na čase – sami jste již nějakou dobu tu&scar...

Více