Diskuse na téma Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii, čistě přírodní produkt s 90- 100% účinností.... Nechcete být závislé na prášcích, různých doplňcích, vitamínech které Vám dají do těla jen 7- 12% účinných látek a zbytek tělo vyloučí? Chci se s Vámi podělit o skvělý produkt, který mi velice pomohl... Mé zdraví je opět stoprocentní...cítím se skvěle, jsem plná pozitivní energie... Nejde o žádný herbalife ani nic podobného... Klidně pište... Chci jen aby lidé byli zdraví a v pohodě a zbytečně neutráceli tolik peněz za nic.... Všem přeji skvělý den Sabina

njana 13.03.2017

Jmenuji se Jana a jsem po operaci zenskych organu, kterou mi udelali pomoci sekce. Bricho mam cele rozriznute.Doba po operaci bude ve ctvrtek 3 tydny. Bohuzel mi v nemocnici neukazali, jak mam cvicit. Jen na Jipu mi rekli,ze mam jen krouzit spickama nohou a protahovat nohy, ale co dal? Poradi mi nekdo? Predem dekuji.

Libor 15.04.2016

Ahoj já používám moringu. Každý den 5 kapslí, je perfektní jak čístí celý organismus, zatáhli se mi dokonce i bradavice. Mám i daleko více energie=)

David Libor 18.05.2016

Ahoj Moringu taky užívám v podobě oleje. Kapsličky kupuješ kde jestli s emůžu zeptat?

LIBOR Libor 02.07.2016

Kupuju je na www.kvalitnizivot.com

Barbucha26 20.03.2016

Já si kapu pod jazyk http://eshop.cbdex.cz/tinctura-imunit-2-10ml/ a citím se super za celou zimu jsme nebyla ani jednou nemocna. Leni jsem byla nemocna 3x….Vědci si tentokrat mužou s tim cannabidiolem poplacat ramena! :)

Saqi 30.09.2012

No při m m test mě samozřejmě odchytnou, p č můj ludn zjev jim bude podezřel již od pohdleu.. ) Ř k m to v em, ale spousta lid se boj p č je to daleko. Cesta sic dalek je a taky se boj m, ale je to obrovsk zku enost do života A pr vě do toho j jdu Tak douf m že se tam potk me.. Už se tam moc tě m., ale opravdu moc ). jinak pen zky si s sebou nějak vezmu, pokud se mi podař dobře prodat auto. A pr ce se neboj m., tak nev m zda mi to bude k dobru. Ale tě m se

Monika 22.03.2010

To je super, že se našel někdo, kdo má zájem o mé zdraví a mé peníze.Moc mne tato převratná technologie zajímá.:-P*3*

sabye Monika 30.03.2010

a co všechno by tě zajímalo? Je to 21ml pytlíček s gelem.... je to dávka na jeden den, máme zatím deset velice účinných produktů... každý, dá se říct, je na něco jiného..... Tak dám příklad...jeden tento malý pytlíček obsahuje 300 antioxidantů, 17 druhů ovoce, 21 druhů zeleniny a 20 druhů ořechů.... je to čistě přírodní...není to balené v žádném obalu se kterým se tělo musí poprat a několikrát ho filtruje přes játra, ledviny a ukládá se v kostech... je to volně vázané a celý ten pytlíček se vstřebá do krve a je celým tělem využit nic nevyloučíte.... tento jeden produkt Vám pročistí komplet celé tělo od škodlivin...

Pandora sabye 11.05.2010

Sabye, produktů, který tak nadšeně propaguješ, je v současné době hafo. O žádném z nich bych se ale neodvážila tvrdit, že zajistí maximální zdraví na celý život. Stejně tak bych nezavrhovala herbalife, který také pomohl mnoha lidem, to, co je na něm tak trochu "odpuzující" je spíš způsob, jakým ho někteří nabízejí. A ten způsob si bohužel osvojují i prodejci jiných přírodních produktů. Tak bohužel devalvují jejich prospěšnost. Osobně si myslím, že tyhle věci patří do ruky osvíceným lékařům a nebo skutečným léčitelům. Pokud navážeš kontakt s některým z nich, budeš jistě úspěšnější než s nabídkou na veřejném servru. Není totiž nic lepšího než je doporučení od spopkojeného klienta a to ti ve virtuálním světě nikdo nedá.

Martaa Monika 08.09.2016

:-p:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat