Diskuse na téma Kufr do letadla

24. 05. 2023 | Prosím o radu

Ahoj, chystám se poprvé letecky na dovču a sháním kufr, který si můžu vzít do kabiny jako příruční zavazadlo, můžete poradit kde takový sehnat? Když už tak bych chtěla nějaký hezký a aby mi nějaké ty roky vydržel :)

Sandriskaa 12.10.2023

Zrovna něco takového na ntb sháním. Jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi :D. Teď jsem se na jejich stránky dívala a všimla jsem si, že na značku Thule běží 20% sleva, kdybyste o tom nevěděli a něco by se Vám hodilo. Já toho teda musím hned využít :D..

Lilianne 20.09.2023

Ahoj znáte někdo nejkufry? Jak jste byli spokojení? Všimla jsem si, že v diskuzi se o nich někdo zmínil a já sháním nějaký batoh na notebook, který ale taky bude nějak vypadat

Sandriskaa Lilianne 26.09.2023

Já u nich nakupovala taky batoh kvůli tomu, že furt všude tahám notebook a jsem spokojená

Lilianne Lilianne 26.09.2023

A jaký typ batohu máš?

Sandriskaa Lilianne 28.09.2023

Mám tento od Thule https://www.nejkufry.cz/thule-notus--batoh-20l-tl-tcam6115ab/ . Thule už nosím dlouho a jsou moji oblíbení.

Tichavka Lilianne 12.10.2023

Ahoj, já si tento batoh kupovala už dřív a pořád je krásný a nosí se pohodlně. Ani po několikahodinovém nošení, mě z něj nebolí záda - s tím jsem měla vždycky dřív problém u jiných batohů na notebook.

kikinkadob 18.09.2023

Jako příručák jsou podle mě nejlepší skořapiny. Vypadají dobře a vydrží.

Kika 21.06.2023

Zdravím, prosím o tip na praktické zavazadlo do letadla, příruční, spíše asi batoh.

Barča Kika 22.06.2023

Mám nikidom, je to batoh, ale dá se využít díky kolečkám a rukojeti jako příruční kufřík. Je praktický, prostorný a kvalitní. Mám čistě černý xl.

Kiska Kika 30.06.2023

Já jsem si vybrala na eshopu nejkufry.cz palubní kufr a je to moc fajn, vejde se do něj hodně věcí a je to podle mě praktičtější než batoh, navíc v téhle velikosti ho využiju i na jiné cestování třeba vlakem apod. :-)

anastaziaa 29.05.2023

Když chcete opravdu kvalitní tak koukněte na nejkufry.cz tam mají jenom dobré značky a opravdu velký výběr, ceny jsou taky moc fajn :-)

Viki5 anastaziaa 30.05.2023

Ty jo ti mají ale výběr...:-) dělají ty kufry teď tak hezký že ani nevím, který dřív :-D

Viki5 26.05.2023

Tak to se k tobě připojím, chtěla bych nějaký stylový a kvalitní kufr tak budu ráda za tipy :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat