Diskuse na téma Kufr do letadla

24. 05. 2023 | Prosím o radu

Ahoj, chystám se poprvé letecky na dovču a sháním kufr, který si můžu vzít do kabiny jako příruční zavazadlo, můžete poradit kde takový sehnat? Když už tak bych chtěla nějaký hezký a aby mi nějaké ty roky vydržel :)

Sandriskaa 12.10.2023

Zrovna něco takového na ntb sháním. Jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi :D. Teď jsem se na jejich stránky dívala a všimla jsem si, že na značku Thule běží 20% sleva, kdybyste o tom nevěděli a něco by se Vám hodilo. Já toho teda musím hned využít :D..

Lilianne 20.09.2023

Ahoj znáte někdo nejkufry? Jak jste byli spokojení? Všimla jsem si, že v diskuzi se o nich někdo zmínil a já sháním nějaký batoh na notebook, který ale taky bude nějak vypadat

Sandriskaa Lilianne 26.09.2023

Já u nich nakupovala taky batoh kvůli tomu, že furt všude tahám notebook a jsem spokojená

Lilianne Lilianne 26.09.2023

A jaký typ batohu máš?

Sandriskaa Lilianne 28.09.2023

Mám tento od Thule https://www.nejkufry.cz/thule-notus--batoh-20l-tl-tcam6115ab/ . Thule už nosím dlouho a jsou moji oblíbení.

Tichavka Lilianne 12.10.2023

Ahoj, já si tento batoh kupovala už dřív a pořád je krásný a nosí se pohodlně. Ani po několikahodinovém nošení, mě z něj nebolí záda - s tím jsem měla vždycky dřív problém u jiných batohů na notebook.

kikinkadob 18.09.2023

Jako příručák jsou podle mě nejlepší skořapiny. Vypadají dobře a vydrží.

Kika 21.06.2023

Zdravím, prosím o tip na praktické zavazadlo do letadla, příruční, spíše asi batoh.

Barča Kika 22.06.2023

Mám nikidom, je to batoh, ale dá se využít díky kolečkám a rukojeti jako příruční kufřík. Je praktický, prostorný a kvalitní. Mám čistě černý xl.

Kiska Kika 30.06.2023

Já jsem si vybrala na eshopu nejkufry.cz palubní kufr a je to moc fajn, vejde se do něj hodně věcí a je to podle mě praktičtější než batoh, navíc v téhle velikosti ho využiju i na jiné cestování třeba vlakem apod. :-)

anastaziaa 29.05.2023

Když chcete opravdu kvalitní tak koukněte na nejkufry.cz tam mají jenom dobré značky a opravdu velký výběr, ceny jsou taky moc fajn :-)

Viki5 anastaziaa 30.05.2023

Ty jo ti mají ale výběr...:-) dělají ty kufry teď tak hezký že ani nevím, který dřív :-D

Viki5 26.05.2023

Tak to se k tobě připojím, chtěla bych nějaký stylový a kvalitní kufr tak budu ráda za tipy :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat