Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

Ylliess | 05.02.2018
Ano na moje lékárna.

když má paí rýmu,do lékarny pro léky by měla jet tzv.hned,že? Než čekat den-dva než ji to přijde domů.

Ylliess

05.02.2018

Neregistrovaná/ý - Hanička | 30.01.2018
Nakupujete někdo na online lékarně? Kdy vám přišlo zboží? Jsem nachlazená, rýma, teče mi z nosu a nechce se mi do té zimy.

Ano na moje lékárna.

Ylliess

05.02.2018

Sportovní doporučuji woox je to i ležérní oblečení nebo dooke doplňky,ale jsou různé eshopky jako je Bonprix atd

Neregistrovaná/ý - Hanička

30.01.2018

Nakupujete někdo na online lékarně? Kdy vám přišlo zboží? Jsem nachlazená, rýma, teče mi z nosu a nechce se mi do té zimy.

Neregistrovaná/ý - Hanka

29.01.2018

Neregistrovaná/ý - Věra | 25.12.2017
Holky, poraďte prosím shop s opravdu kvalitní zrnkovou kávou? Děkuji moc!

Ahojky, pokud hledáš opravdu kvalitní kávu, tak mrkni na nabídku totoho shopu - http://www.mountain-gorilla.cz/ :) Každá káva má svůj příběh a její koupí přispěješ na ohrožené gorily :)

Neregistrovaná/ý - Klára

29.01.2018

Neregistrovaná/ý - Miriamka | 29.01.2018
vždycky jsem raději zašla do klasické lékarny, kde jsem se ještě ujistila, že kupuji ten správný lék.U rýmy je to jasný, sprej do nosu.

lepší je zajít do lékarny a koupit to tam. Pokud ti to přijde domů, rýma tě přejde.

Neregistrovaná/ý - Miriamka

29.01.2018

Neregistrovaná/ý - Pavlínka | 28.01.2018
objednával někdo z vás kapky do nosu-na rýmu, po netu? Nebo jenom v lékarně.

vždycky jsem raději zašla do klasické lékarny, kde jsem se ještě ujistila, že kupuji ten správný lék.U rýmy je to jasný, sprej do nosu.

Neregistrovaná/ý - Patricie

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Pavlínka | 28.01.2018

online lékarna ti nabídne to samé co klasická lekarna. Nemáš se čeho bát. Co chceš kupovat?

Neregistrovaná/ý - Pavlínka

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Saba

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 19.12.2017
Děkuji za tipy holky, já tu objednala tchýni k Vánocům něco málo.Je supr že prodávají tak velká balení

Díky za doporučení na eshop, objednala jsem si bylinky a docela velký balení ve slevě https://eshop.guaranaplus.cz/zvyhodnene-xl-baleni/guaranaplus-guarana-maca-mix-50-50-xl-baleni-400-kapsli

Neregistrovaná/ý - Eliška

22.01.2018

Neregistrovaná/ý - Šárka | 25.12.2017
Jasně, že se to dá řešir. Sama ale nevím, jaké jsou přesně podmínky, nám košile sedla :) Tak mrkni na ten jejich web, tam info najdeš :)

Holky, já jsem u Horký košile nakoupila na vánoce. Bohužel jsem velikost netrefila... Ale nic se neděje, normálně jsem košili zaslala zpět a dorazila mi nová, v té správné velikosti :) Takže se není čeho bát :)

Neregistrovaná/ý - Věra | 25.12.2017

Ve většině větších měst, je specializovaný obchůdek s kávou. Nevím odkud jsi, ale osobně moc ráda nakupuji v Brně, v Avionu. Je tam malý obchůdek, mají velký výběr, umí poradit a jsou moc ochotní :)

kde levně a rychle koupit folie do faxu, tonery a inkousty?

Neregistrovaná/ý - Věra

25.12.2017

Neregistrovaná/ý - Šárka

25.12.2017

Neregistrovaná/ý - Dana | 13.12.2017
Ahoj, prosím tě, můžu se Tě zeptat...? Jak je to s tím, když koupím třeba jinou velikost? :( Dá se to nějak řešit? nemají nějaké lhůty? Košili chci dát k vánocům, tak abych něco neprošvihla :(

Jasně, že se to dá řešir. Sama ale nevím, jaké jsou přesně podmínky, nám košile sedla :) Tak mrkni na ten jejich web, tam info najdeš :)

Ahojky všem, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenost s cashback portálem www.tipli.cz ? Spolupracují se spoustou e-shopů, ve kterých tak jako tak nakupuji a podle toho, co píšou, v některých případech vracejí opravdu hodně, tak by mě zajímalo, jestli tomu tak opravdu je :) Předem děkuju za odpovědi a přeji hezké svátky. :) Eliška

Neregistrovaná/ý - Jana

19.12.2017

Neregistrovaná/ý - Gerta | 12.12.2017
Já mám s doplňky z guaranaplus taky moc dobrou zkušenost. V tom eshopu je výběr a navíc na exoticherbs si o všem co se prodává můžu i něco přečíst na co to je a tak

Děkuji za tipy holky, já tu objednala tchýni k Vánocům něco málo.Je supr že prodávají tak velká balení

Neregistrovaná/ý - Inna

14.12.2017

Mohu doporucit jsem si ted objednala prirodni peeling ze stranek bodybescrub a je super!

Neregistrovaná/ý - Dana

13.12.2017

Neregistrovaná/ý - Šárka | 28.11.2017
Ahojky :) Kvalitní košile je podle mě skvělý nápad :) Hele, já kupuji tady, tak mkni taky :) https://horky-kosile.cz/ Krásné košile, kvalitné materiál, precizní zpracování...

Ahoj, prosím tě, můžu se Tě zeptat...? Jak je to s tím, když koupím třeba jinou velikost? :( Dá se to nějak řešit? nemají nějaké lhůty? Košili chci dát k vánocům, tak abych něco neprošvihla :(

Neregistrovaná/ý - Gerta

12.12.2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 09.12.2017
Dobrý den, já tu občas objednávám. Za sebe můžu doporučit já jsem spokojená

Já mám s doplňky z guaranaplus taky moc dobrou zkušenost. V tom eshopu je výběr a navíc na exoticherbs si o všem co se prodává můžu i něco přečíst na co to je a tak

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Rychlý salát z chřestu

Rychlý salát z chřestu

21 hlasů
20min 952 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře na jablkách

18 hlasů
1h a 35min 525kJ 120 Kč

Kombinace kuřecího masa, jablek a medu - vyzkoušejte.

Kuřecí kousky na orientální způsob

11 hlasů
1h a 10min 549kJ 95 Kč

Jednoduchý, rychlý a dobrý tip na oběd

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více