Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Jurková

22.06.2016

Neregistrovaná/ý - Peťa | 20.06.2016
Máte zkušenost s internetovou drogerií ageo??

Já ne, co to je zač? Můžete poslat nějaký odkaz?

Neregistrovaná/ý - Lucie

21.06.2016

Já kupuji na netu manželovi doplněk stravy na podporu erekce Erectan. Asi bychom pro něj do lékárny nešli a navíc je na jejich stránce levnější. Jinak se vzhlédneme příležitostně v nějakém voucheru na pobyt přes Amplion. To je vše!

Neregistrovaná/ý - Andulka

20.06.2016

Poradí někdo eshop kde se dají sehnat clip in v akci?

Neregistrovaná/ý - Peťa

20.06.2016

Máte zkušenost s internetovou drogerií ageo??

Neregistrovaná/ý - dagmar

20.06.2016

Ahoj, nabízím nákup oblečení zn. Puma, licenční dětské oblečky, cukrovinky, šperky, doplňky stravy a to vše při jedné registraci do systému, kde nákupem a prodejem sbíráte body a ty jsou převáděny na provize, více info na levne-cukrovinky@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - dagmar

20.06.2016

Ahoj, nabízím nákup oblečení zn. Puma, licenční dětské oblečky, cukrovinky, šperky, doplňky stravy a to vše při jedné registraci do systému, kde nákupem a prodejem sbíráte body a ty jsou převáděny na provize, více info na levne-cukrovinky@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Eliška

19.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dáša | 31.05.2016
Ahoj přečti si recenzi http://www.allik.cz/uz-nezaspite/ Třeba ti to pomůže vy výběru.

Děkuji, zdá se mi moc dobrý, už sme si ho objednala.

Neregistrovaná/ý - Dáša

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Eliška | 29.04.2016
Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

Ahoj přečti si recenzi http://www.allik.cz/uz-nezaspite/ Třeba ti to pomůže vy výběru.

Neregistrovaná/ý - Petra

31.05.2016

ahoj už ste někdo zkoušely nakupovat kosmetiku z http://www.pevoniaeshop.cz/ Chtěla bych se zeptat jak rychle dodají a jak jsou spolehliví?

Neregistrovaná/ý - Kiki

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Anička | 30.05.2016
Lili parfém do záchodu? tomu nerozumím, proč by někdo stříkal parfém do záchodu, to máš spíš být nějaký osvěžovač ne?

No kvůli image. Já Poo Pouri taky používám. Kamarádka se mi směje že dělám malou záchodovou revoluci. Je to dobrý pocit, když odcháíš třeba v nákupním středisku z toalety a za tebou s eline krásná vůně.

Neregistrovaná/ý - Anička

30.05.2016

Neregistrovaná/ý - Lili | 09.05.2016
Koukni na to video www.poo-pourri.cz je to parfém co se stříká do záchodu.

Lili parfém do záchodu? tomu nerozumím, proč by někdo stříkal parfém do záchodu, to máš spíš být nějaký osvěžovač ne?

Neregistrovaná/ý - Míša

28.05.2016

Neregistrovaná/ý - milada | 30.04.2016
Ahoj Eliško, my máme od Oravy doma hodně spotřebičů. Je to stará oveřená značka. Myslím že koupí určitě neprohloupíš.

Orava je perfektní, ráda nakupuju i na jejich eshopu, mají velký výběr. A rozhodně lepší než značky co pořád běží v reklamách v telvizi, které jsou akorád předražené a kvalita pofidérní

Neregistrovaná/ý - Lili

09.05.2016

Neregistrovaná/ý - Anika | 01.05.2016
A co to vůbec je ta Poo Pourri?

Koukni na to video www.poo-pourri.cz je to parfém co se stříká do záchodu.

Neregistrovaná/ý - Saša

09.05.2016

Neregistrovaná/ý - Věra | 05.05.2016
....nemám za co nakupovat...teď nám odešla lednička a museli jsme platit dovču, tak potřebuji tip na společnost, kde nám levně půjčí. Poradíte někdo??

Ahoj, já jsem si vzala půjčku od Maxihypo a jsem za to ráda. Vyřízení bylo snadné a podmínky splácení výhodné. Úroky mají nízké a vyřídili mi to z domu!

Neregistrovaná/ý - Věra

05.05.2016

....nemám za co nakupovat...teď nám odešla lednička a museli jsme platit dovču, tak potřebuji tip na společnost, kde nám levně půjčí. Poradíte někdo??

Neregistrovaná/ý - Anika

01.05.2016

Neregistrovaná/ý - Myška | 16.04.2016
Ahoj holky našla sem na internetu zajímavou věc. Ráda bych se zeptala co si o tom myslíte? Nejdřív sem se tomu musela smát, ale teď si říkám, že je to vlatsně dobrý nápad. Koukněte na to video co mají na webovkách www.poo-pourri.cz/

A co to vůbec je ta Poo Pourri?

Neregistrovaná/ý - milada

30.04.2016

Neregistrovaná/ý - Eliška | 29.04.2016
Ahoj holky našla jsem tento krásný budík www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3172 chtěla bych se zeptat máte s tím někdo zkušenosti? chtěla bych ho dát jako dárek.

Ahoj Eliško, my máme od Oravy doma hodně spotřebičů. Je to stará oveřená značka. Myslím že koupí určitě neprohloupíš.

Neregistrovaná/ý - Eliška

29.04.2016

Neregistrovaná/ý - Lucie

29.04.2016

Vybrala jsem jako pozornost kolegyni k svátku dárek z bižuterie. Na netu vypadal krásně, snad i originál bude tak pěkný a já potěším...?

Neregistrovaná/ý - Radka

27.04.2016

Ted se na prez net sehnat uplne vse, taky to tak delam, je to aj kolikrat za lepi ceu a v obchodech to maji zbytecne drazsi

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Lososový pstruh v solné krustě

Lososový pstruh v solné krustě

13 hlasů
60min 242 kJ 550 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s nočky

14 hlasů
40min 402kJ 70 Kč

Zeleninový vývar se špenátovými nočky.

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304kJ 60 Kč

Pikantní zelí připravené podle čínské kuchařky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více