Diskuse na téma Kvalitní nože

31. 05. 2023 | Prosím o radu

Vybírám teď kvalitní nože do kuchyně, chci si konečně pořídit nějaké opravdu dobré, co vydrží dlouho ostré a budou věčné. Budu ráda za doporučení na kvalitní výrobce :-)

Alizee 23.06.2023

Já jsem si udělala radost a koupila jsem si tenhle nůž https://dellinger.cz/cs/cube-ebony-wood/1223-kiritsuke-utility-5-130mm-dellinger-cube-ebony-wood-8594195884597.html protože už jsem si taky řekla, že mě to s mýma tupýma nožema nebaví a že si chci to vaření taky užít :) no a tohle je úplná pohádka, budu ještě dokupovat další nože od nich, ale tenhle zatím je super na ovoce, zeleninu i maso.

Ninuss Alizee 26.06.2023

Ten vypadá opravdu parádně, mají tam teda každý jeden nůž krásný, takové jsem ještě ani neviděla, to musí být hned jiný pocit z toho vaření :) moc děkuju za sdílení určitě tady vyberu :)

Alizee Alizee 27.06.2023

Je to opravdu úplně jiný pocit, manžel když s ním zkusil krájet rajče taky tomu nemohl věřit jak to jde :D chtěla bych koupit potom i brusný kámen abysme si je mohli brousit

Ninuss 19.06.2023

Tak to se k tobě připojím, včera jsem se zase rozčilovala když jsem pižlala hovězí do guláše mým tupým nožem a řekla jsem si, že už si konečně musím koupit nějaký kvalitní.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat