Diskuse na téma Dárek k Vánocům pro babičku a dědu

Ahoj holky, co kupujete letos starouškům? Sehnal někdo letos něco originálního?

Renča 13.12.2013

Díky, juknu na to...vypadá to fakt zajímavě

Janička36 13.12.2013

to Renča: Jjojo přímo do tý knížky, vždycky na jedný stránce jsou otázky s linkama na odpověď a na druhý místo na fotky...jukni tady si můžeš prohlídnout, jak to vypadá uvnitř: http://www.babickarstvi.cz/2-kniha-vzpominek-dedecku-vypravej-9788026048671.html - můžeš si to tam i zrovna koupit

ty jo tak to jsou super nápady...zrovna pro babičku s dědou je vždycky těžký něco vymyslet...já jsem babice letos nakoupila čaje u Oxalisu, pro dědu ještě pořád nic nemám...juknu po tý knížce, děda bejval archivář, třeba by ho to mohlo bavit :D kde jste to pořídily holky?

Alenka 13.12.2013

jéé tohle znám, koupila jsem to letos naší babi k narozeninám...byla z toho nadšená, hned se dala do vyplňování...je teď hrozně důležitá, když má tak zodpovědnou práci :D

Renča 13.12.2013

no ty jo to je super dárek...a to bude děda vpisovat přímo do tý knížky jooo?

Janička36 29.11.2013

Já jsem letos sehnala super dárek k Vánocům pro svého dědu...je to knížka, nebo spíš taková kronika, co se jmenuje "Dědečku, vyprávěj" (je i verze pro babičku), kde je asi sto otázek, který děda bude muset zodpovědět a vyplnit přímo do knížky, třeba kam chodil do školy, nebo co dělal v roce 1968...když to celý vyplní, bude z toho super kronika celýho jeho života...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat