Diskuse na téma Dárek k Vánocům pro babičku a dědu

Ahoj holky, co kupujete letos starouškům? Sehnal někdo letos něco originálního?

Janička36 29.11.2013

Já jsem letos sehnala super dárek k Vánocům pro svého dědu...je to knížka, nebo spíš taková kronika, co se jmenuje "Dědečku, vyprávěj" (je i verze pro babičku), kde je asi sto otázek, který děda bude muset zodpovědět a vyplnit přímo do knížky, třeba kam chodil do školy, nebo co dělal v roce 1968...když to celý vyplní, bude z toho super kronika celýho jeho života...

Renča 13.12.2013

no ty jo to je super dárek...a to bude děda vpisovat přímo do tý knížky jooo?

Alenka 13.12.2013

jéé tohle znám, koupila jsem to letos naší babi k narozeninám...byla z toho nadšená, hned se dala do vyplňování...je teď hrozně důležitá, když má tak zodpovědnou práci :D

ty jo tak to jsou super nápady...zrovna pro babičku s dědou je vždycky těžký něco vymyslet...já jsem babice letos nakoupila čaje u Oxalisu, pro dědu ještě pořád nic nemám...juknu po tý knížce, děda bejval archivář, třeba by ho to mohlo bavit :D kde jste to pořídily holky?

Janička36 13.12.2013

to Renča: Jjojo přímo do tý knížky, vždycky na jedný stránce jsou otázky s linkama na odpověď a na druhý místo na fotky...jukni tady si můžeš prohlídnout, jak to vypadá uvnitř: http://www.babickarstvi.cz/2-kniha-vzpominek-dedecku-vypravej-9788026048671.html - můžeš si to tam i zrovna koupit

Renča 13.12.2013

Díky, juknu na to...vypadá to fakt zajímavě

adruš 10.01.2014

Naši a my s bratrem jsme letos tedy vlastně už vloni XD bábi s dědou koupili nové postele do ložnice. Ty vyvýšené pro seniory, vybrala jsem je já(jsem hrdá) z ceskaloznice.cz.Budou pro ně určitě mnohem pohodlnější na vstávání

Daysulinek 21.11.2014

Naši starouškové strašně rádi cestují, užívají si v pokročilém věku to, co dříve nestihli, takže letos od nás dostali výlet do vánoční Paříže na 4 dny - http://www.zkustotaky.cz/zima/francie/pariz/vanocni-pariz-s-adventnimi-trhy

gabika72 03.12.2014

zdravím. protože to řeším každý rok, třeba to někomu přijde vhod jako dobrý tip, co rodičům pořídit. než jim dávát kopu zbytečností, složila jsem se s bráchou na jeden velký dárek. pořídili jsme našim kávovar - takový ten kapslový, co je sndný na ovládání. je jich hodně, ale rozhodli jsme se nakonec pro cafissimo latte. Doporučila mi ho kamarádka, co ho má doma, že prý to dělá dobrou pěnu z mléka, tak uvidíme:-)

soukromý věřitel nabídka úvěr 06.12.2014

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na rashidloanfirm@yahoo.com.

Jimehlavou 15.12.2014

Jestli v hojné míře nakupujete přes různé e-shopy, tak doporučuji nakupovat přes cash-backový portál www.mojevyhody.cz. Vrátí se vám zpátky na účet občas docelá zajímavá sleva. Mají tam registrovaných přes 200 e-shopů, takže je z čeho vybírat.

Zdenka 16.12.2014

Babičky a dědové ocení něco na zub. Určitě se jim bude líbit nějaký ten vánoční balíček plný dobrot: http://www.mojedelikatesy.cz/c/darkove-vanocni-balicky. Jsou výrazně levnější než jiné podobné e-shopy a je s nimi velmi příjemná komunikace.:-)

Koukněte na www.darkyprovas.cz Dárky mají rozdělené na jednotlivé kategorie. Kliknete na babičku a ukáží se Vám dárky vhodné pouze pro babičku. Super, doporučuji.

Kesi 21.03.2015

Já jsem vsadil na elektroniku z aaron.cz mají tam supr ceny.

Larnel 26.04.2015

Já jsem včera objednávala našim starouškům ústní sprchu za 690 kč, což se mi zdá jako supr cena. wwww.modrausporam.cz :)

Ada 26.04.2015

Jo, ta cena je opravdu dobrá, když já jsem sháněla ústní sprchu, tak jsem se do tisícovky nevešla, takže se nám to tenkrát celkem prodražilo :(

Ada 26.04.2015

Jo, ta cena je opravdu dobrá, když já jsem sháněla ústní sprchu, tak jsem se do tisícovky nevešla, takže se nám to tenkrát celkem prodražilo :(

Larnel 27.04.2015

No právě, že mi přišla ze všech nejlacinější a taťka od nich už objednával něco jiného, tak mám jistotu, že to bude ok

Hanka 13.11.2015

Pěkné dárečky mají na www.srdcervaci.cz , koupí přispějete na zdravotně postižené.

Eveli 20.11.2015

Já už taky řešim darky a je to hruza uplně mi chybí napady :-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat