Diskuse na téma dotykový mobil

16. 12. 2013 | Prosím o radu

Ahojik. Můžete mi poradit, kde koupím pro svého školáka dotykový mobil za dobrou cenu?

Nutela66 01.10.2022

Ahoj já sem dobře nakoupila tady https://www.comfor.cz/revimarket

Andrea 29.09.2022

Máte někdo zkušenost s revitalizovaným mobilem? Koukám na www.revimarket.cz a mají tam iphony za super ceny.

Hanik Andrea 30.09.2022

Jo to se rozhodně vyplatí, tady vím že to fakt všechno poctivě kontrolujou a že dostaneš mobil v top stavu.

Eliška 01.03.2022

Dáváte prosím vás dětem na displej nějakou fólii, aby ten displej hned neodrovnaly ?

Laugher 14.02.2017

www.euronics.cz

Lela 21.03.2015

Zdravim ve spolek. Moc se v mobilech nevyznam ale potřeboval bych kdyby jse mi poradili někdo nějaký smartphone do 5000 tisíc? Děkuju

Petra.sek 25.02.2015

Docela dobré ceny oproti ostatním eshopum. Docela přemýšlím o koupi nového fotáku. Věděl bys mi poradit?

Marobud 14.02.2015

Ahoj já jsem dceři kupoval dotykáč na tomto odkazu http://www.aaron.cz/mobily cena byla docela dobra. Ona by sice nejradši to nakouslý jabko ale na to prostě nejsou finance. Snad vám poslouži odkaz jako inspirace

Jarka 24.04.2014

Dobrý den, jak již psala Sandriskaa, tak já si také koupila mobil přes český-mobil.cz a to celkem nedávno. Zatím není nic, nač bych si stěžovala, dokonce jsem si tam nakoupila ii příslušenství-obal na mobil,autonabíječku a ochrannou folii. Přemýšlím, že bych si u nich pořídila i tablet :) Mají tam přesně ten, který se mi líbí a cena je taky bezkonkurenční :)

Sandriskaa 18.12.2013

Dobrý den. Já jsem si kupovala telefon přes cesky-mobil. Měli dobré ceny a zatím jsem neměla žádný problém s poruchou.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat