Diskuse na téma Dobrý doplněk stravy na růst vlasů

22. 06. 2023 | Prosím o radu

Chtěla bych si koupit doplněk stravy, který je dobrý na růst vlasů - poradíte?

Linda 26.10.2023

Co vím, tak na podporu růstu vlasů je dobré se zaměřit na dostatečný příjem vitamínů a minerálů. Pokud nepomůže jen vylepšení jídelníčku, tak zvolit doplněk stravy, který bude mít širokou škálu podpůrných látek pro růst vlasů, mě vyhovoval Wecare hair s obsahem biotinu, přesličky a palmettem. Zafungoval rychle, co si myslím mělo také vliv byly masáže vlasové pokožky a to, že jsem je nefoukala a nežehlila vysokou teplotou.

Ella789 30.06.2023

Mají - moje mamka používá od Tomas Arsov - Bonifre a Green Tea, má taky melírované vlasy a furt řešila suché konečky. Značka je malinko dražší, ale je to dobrá investice.

Elininka 28.06.2023

Holky a mají třeba nějakou řadu na suché melírované vlasy, nevíte? Taky jsem ještě nenašla šampón a péči, která by mi vyhovovala.

Blanickova 26.06.2023

Zdravím, na tuto značku jsem četla velkou chválu i na jiných diskuzích - taky si od nich šampón a kondicionér objednám.

Ella789 24.06.2023

Já jsem si na růst vlasů koupila doplněk stravy od Arsova https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hairbooster-2-0/ co jsem hledala, tak je to jediný výrobek v ČR s obsahem Astaxanthinem, který je pro růst vlasů nejpodstatnější. A kupuju i jejich šampón a kondicionér.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat