Diskuse na téma jak zhubout_?

Ahoj ženy, jaký je váš zaručený recept na hubnutí?? :-) Potřebovala bych pár kilo dolů, ale nějak se mi nedaří :-(

Anička 04.01.2024

Evi, pokud potřebuješ zhubnout doporučuji upravit stravu a pitný režim a začít se hýbat. Mě k tomu velmi pomohl program s Cvičky Onlajn. Pokud chceš mají teď od 8.1. novoroční 7 denní výzvu zdarma. Tak si to můžeš vyzkoušet. Mají spoustu lekcí, vybere si každý.

Oplatka Anička 22.01.2024

Kde se můžu zaregistrovat prosím? A potom se platí kolik? Jaké mají lekce?

Anička Anička 25.01.2024

Zaregistrovat se můžeš na stránkách https://cvickyonlajn.cz/. Vyzkoušet si to můžeš na 8 dní za 50Kč a pak měsíc/rok . Lekcí je spousta Zumba, piloxing, pilátes, HIIT, aerobic, kardio a další. :)

Romča 24.06.2023

Vyzkoušej dietu od ketodiet.cz ta je opravdu senzační a co je hlavní skutečně funguje :-) Já jsem s ní moc spokojená :-) Miluju ty jejich proteinové drinky..

evinamaluska Romča 25.06.2023

Díky za tip :-) A kolik jsi zhubla? a jak dlouho tuto dietu držíš??

Romča Romča 26.06.2023

Mám jejich dietní plán pro střední nadváhu a jsem nyní ve druhém kroku a to přechodovém.. opravdu už mám všechno svoje oblečení hoodně volné a začínám kupovat o číslo menší :-))

evinamaluska Romča 27.06.2023

Fakt jooo? Tak to je super dieta teda :-)) Tu rozhodně musím zkusit :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat