Diskuse na téma jak zhubout_?

Ahoj ženy, jaký je váš zaručený recept na hubnutí?? :-) Potřebovala bych pár kilo dolů, ale nějak se mi nedaří :-(

Anička 04.01.2024

Evi, pokud potřebuješ zhubnout doporučuji upravit stravu a pitný režim a začít se hýbat. Mě k tomu velmi pomohl program s Cvičky Onlajn. Pokud chceš mají teď od 8.1. novoroční 7 denní výzvu zdarma. Tak si to můžeš vyzkoušet. Mají spoustu lekcí, vybere si každý.

Oplatka Anička 22.01.2024

Kde se můžu zaregistrovat prosím? A potom se platí kolik? Jaké mají lekce?

Anička Anička 25.01.2024

Zaregistrovat se můžeš na stránkách https://cvickyonlajn.cz/. Vyzkoušet si to můžeš na 8 dní za 50Kč a pak měsíc/rok . Lekcí je spousta Zumba, piloxing, pilátes, HIIT, aerobic, kardio a další. :)

Romča 24.06.2023

Vyzkoušej dietu od ketodiet.cz ta je opravdu senzační a co je hlavní skutečně funguje :-) Já jsem s ní moc spokojená :-) Miluju ty jejich proteinové drinky..

evinamaluska Romča 25.06.2023

Díky za tip :-) A kolik jsi zhubla? a jak dlouho tuto dietu držíš??

Romča Romča 26.06.2023

Mám jejich dietní plán pro střední nadváhu a jsem nyní ve druhém kroku a to přechodovém.. opravdu už mám všechno svoje oblečení hoodně volné a začínám kupovat o číslo menší :-))

evinamaluska Romča 27.06.2023

Fakt jooo? Tak to je super dieta teda :-)) Tu rozhodně musím zkusit :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

406 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
88 Příspěvků
Poslední příspěvek 10.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat