Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Inkontinence

Emur 28. 01. 2014

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se rozhodla toto téma založit, protože věřím, že nejsem jediná, kdo v tomto směru potřebuje pomoci a poradit. Inkontinence se u mě objevila během těhotenství, ale ještě stále, téměř měsíc po porodu, problémy přetrvávají. Je to pro mě hodně intimní a ožehavé téma, nedokážu se s tím svěřit ani svému manželovi, protože se příliš stydím, připadám si jako bych byla nějakým způsobem retardovaná. K lékaři s tím jít také nechci, takže jsem se snažila najít nějaké informace na internetu. Narazila jsem na velmi vychvalované kegelovy cviky nebo tak nějak, takže na ty se určitě zaměřím, ale sháněla jsem i nějaké léky, které však nejsou na předpis a spoustu žen v diskuzích píše, že jim pomohly dýňové tablety, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu mezi vámi není někdo, kdo trpěl inkontinencí a léčil to také sám a ty dýňové tablety má vyzkoušené. Nerada bych kupovala zajíce v pytli.

Neregistrovaná/ý - Gábina

21. 5. 2020

Mají výběr pro všechny stupně inkontinence, naše babička le čásečně ležící, takže potřebujeme i podložky do postele.

Neregistrovaná/ý - Žofie

19. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Katka | 17. 5. 2020
Už jsem na ně koukala na netu, zkoušela jste s nimi i sportovat?

Nejsem žádný aktivní sportovec, ale sem tam si vyjedu na kole a jsem v pohodě.

Neregistrovaná/ý - Katka

17. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Žofie | 15. 5. 2020
Inkontinence mě začala trápit po operaci, zatím jenom lehčí, ale bez vhodných pomůcek se neobejdu. Dostala jsem tip na Seni, konkrétně na active kalhotky. Jsem spokojená, jsou diskrétní a nosí se jako běžné prádlo.

Už jsem na ně koukala na netu, zkoušela jste s nimi i sportovat?

Neregistrovaná/ý - Žofie

15. 5. 2020

Inkontinence mě začala trápit po operaci, zatím jenom lehčí, ale bez vhodných pomůcek se neobejdu. Dostala jsem tip na Seni, konkrétně na active kalhotky. Jsem spokojená, jsou diskrétní a nosí se jako běžné prádlo.

Neregistrovaná/ý - Kateřina

13. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Vilma | 11. 4. 2020
S inkontinencí jsem začala mt problém zhruba v 55 letech. Bylo to hrozné, pokaždé když jsem se víc pousmála, tak jsem měla mokro v kalhotech. Vyřešila jsem to pomocí inkontinenční pomůcky, kterou si kupuji v lékárně. Vydrží 12 hodin, a velice jednoduše se aplikuje.

Mohla bych se zeptat, pomocí jaké inkontinenční pomůcky se Vám to podařilo vyřešit?

Neregistrovaná/ý - Vilma

11. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 9. 4. 2020
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s občasnou inkontinencí. Mám problém při zakašlání, nebo když prudce vstanu. Občas se mi při tomto stane, že mi trochu unikne moč. Nemohu to ale ovlivnit. Máte někdo podobné zkušenosti?

S inkontinencí jsem začala mt problém zhruba v 55 letech. Bylo to hrozné, pokaždé když jsem se víc pousmála, tak jsem měla mokro v kalhotech. Vyřešila jsem to pomocí inkontinenční pomůcky, kterou si kupuji v lékárně. Vydrží 12 hodin, a velice jednoduše se aplikuje.

Neregistrovaná/ý - Kateřina

9. 4. 2020

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s občasnou inkontinencí. Mám problém při zakašlání, nebo když prudce vstanu. Občas se mi při tomto stane, že mi trochu unikne moč. Nemohu to ale ovlivnit. Máte někdo podobné zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Karolína

27. 9. 2019

Kamaradka od nich mela neco, jen vzorecek, co kdyby nahodou po porodu a pouzila je

Neregistrovaná/ý - Alička

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 23. 9. 2019
Zajdi si do elakrny Hartmann, jestli mas nekde pobliz, dle meho maji super vyber a se vsim poradi a pomuzou pri vyberu, hold pri tomhle.

Take tam rada chodim inkontinence me sice netrapi ale tu znacku znam a vim ze je suprova!

Neregistrovaná/ý - Ilona

23. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Petula | 6. 9. 2019
Holky a daji se sehnat v kazde lekarne? Nebo kam mam prednostne zajit prosim?

Zajdi si do elakrny Hartmann, jestli mas nekde pobliz, dle meho maji super vyber a se vsim poradi a pomuzou pri vyberu, hold pri tomhle.

Neregistrovaná/ý - Petula

6. 9. 2019

Holky a daji se sehnat v kazde lekarne? Nebo kam mam prednostne zajit prosim?

Neregistrovaná/ý - Makyna

25. 6. 2019

Ano, MoliCare vzorecky na vyzkouseni maji.

Neregistrovaná/ý - Viky

23. 6. 2019

A co presne od te znacky prosim mela, kdyz slo pouze o slbi unik moci? Mivaji pripadne i nejake vzorecky na vyzkouseni?

Neregistrovaná/ý - Sandra

15. 6. 2019

Ahoj, take jsem tohle kupovala, ale pro babicku, mivala obcasne uniky moci, nic extra, ale hodne jsem toho nakoupila na internetove lekarne lekarnahartmann.cz a zamer se na znacku MoliCare, je super.

Neregistrovaná/ý - Jana

15. 6. 2019

Mamina tuhle prisla ze s tim snad zacina mit problemy, jakou hygienu porizujete? At jsme kdyztak pripraveni

Neregistrovaná/ý - Petra

29. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 3. 8. 2015
Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

Já jako fyzioterapeutka s Kegelovými cviky až tak nesouhlasím. Byl to jeden z důvodů, proč jsem sepsala cviky, které jsem používala ve své praxi (je možné si je stáhnout zdarma tady): http://pruvodkynenaceste.cz/stahnete-si-zdarma/

Neregistrovaná/ý - Petra

3. 8. 2015

Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Přírodní vepřové kotlety

Přírodní vepřové kotlety

11 hlasů
35min 995 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní cuketový salát

9 hlasů
20min 254kJ 55 Kč

Recept na mísu plnou vitamínů - salát např. k večeři.

Kuřecí maso s cuketou

17 hlasů
50min 411kJ 110 Kč

Recept na kuřecí maso v kombinaci s cuketou. Dobrota, ...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více