Diskuse na téma Inkontinence

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se rozhodla toto téma založit, protože věřím, že nejsem jediná, kdo v tomto směru potřebuje pomoci a poradit. Inkontinence se u mě objevila během těhotenství, ale ještě stále, téměř měsíc po porodu, problémy přetrvávají. Je to pro mě hodně intimní a ožehavé téma, nedokážu se s tím svěřit ani svému manželovi, protože se příliš stydím, připadám si jako bych byla nějakým způsobem retardovaná. K lékaři s tím jít také nechci, takže jsem se snažila najít nějaké informace na internetu. Narazila jsem na velmi vychvalované kegelovy cviky nebo tak nějak, takže na ty se určitě zaměřím, ale sháněla jsem i nějaké léky, které však nejsou na předpis a spoustu žen v diskuzích píše, že jim pomohly dýňové tablety, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu mezi vámi není někdo, kdo trpěl inkontinencí a léčil to také sám a ty dýňové tablety má vyzkoušené. Nerada bych kupovala zajíce v pytli.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat