Diskuse na téma Knížky

Ahojte, ráda čtu, najde se tu mezi vámi také někdo takový? Jakou knížku zrovna čtete a na jakou se chystáte až výjde?*1*

Také rád čtu, narozdíl od jiných lidí, kteří tráví večery u televize, tak já si zalezu do postele a čtu si..kniha, na kterou se chystám je o Kájínkovi, vyjde v dubnu, ale už ji mám objednanou v předprodeji, tady jsou o ní podrobnosti a i úryvek http://www.fragment.cz/kajinek/

gabcapatis kamenskydalibor 12.03.2014

Já tedy po večerech až tak moc nečtu, ale za to vždy po cestě do práce a pak také odpoledne u kávičky a samozřejmě na dovolené :) ale také záleží na knížce a na tom, jak moc mě zaujme :) Zajímavé, ani jsem netušila, že bude vycházet knížka o Kájínkovi, mám povědomí o té kauze, ale nepátrala jsem se nijak více, ale určitě dobrý tip pro ostatní, může to být hodně zajímavé :)

terezka.maxovicova kamenskydalibor 17.03.2014

Taky se na ni už třesu, mám dokumenty s touto tématikou ráda, viděla jsem snad všechny, které byli v televizi nebo k vidění na internetu, včetně filmu a i nějakých jiných publikací, ale na toto se moc těším a jsem velmi zvědavá :)

gabcapatis terezka.maxovicova 19.03.2014

No tak za chvilenku už vám výjde, tak pak napište, jak to vypadá a jestli stojí za to si to taky koupit :) Ty Tery a když jsi do toho tak zapálená, budeš psát Kájínkovi i nějaký dopis, jak to mají na těch stránkách uvedené, že je to možné? :P

Tery jsem na tom podobně, taky jsem viděl snad všechny existující dokumenty, ať už písemné nebo zfilmované, stejně tak film a jsem na to moc zvědavý. Velmi mě zajímá, jestli nám kniha poodhalí něco, co dokumenty jen naťukly, za pár dní bude doma :) už aby to bylo...

gabcapatis kamenskydalibor 09.04.2014

Tak co vy dva? čekám na vaše reakce na tu knihu, jestli si ji mám koupit taky nebo ne :P takže, jaké máte reference? měla vyjít v dubnu, tak přečteno? nebo aspoň naťuknuto? *3*

Barbucha26 25.03.2015

Ahoj jsem student a mam velká kvanta knih a někdy je nosit všechny sebou je prostě tak na vozejk. Chci si koupit čtečku ale nevim jestli investovat do http://www.aaron.cz/produkty/amazon-kindle-6-touch-sponzorovana-verze-cerna a nebo do http://www.aaron.cz/produkty/pocketbook-614-basic-2-sedy jaky je v nic hrozdil?

Juny 26.03.2015

Tak pokud to chceš opravdu jenom na čtení tak je podle mě lepší pro oči ten kindle. Podporuje to hodně formátu. Já mam kindla 5 a jsem s nim spokojen. Tento je navíc dotykač takže se na tom bude i lip dělat s internetem.

Kajolla 05.04.2015

Ahoj:-) shanim neco ctiveho, nenarocneho pro kamaradku - ma rada napriklad Honicku za Harrym Winstonem, cte Pawlowskou, vim, ze se ji hrozne libila knizka Jsem single a pomstim se. Nemate nekdo nejaky tip na podobnou kategorii? Idealne na nejakou knizni novinku, abych ji nedala neco, co uz ma nekolik let doma v knihovnicce:-p dekuji!!

Tichavka Kajolla 05.04.2015

Jestli kamarádka četla 50 odstínů a ráda se u knížek baví, tak bych doporučila 50 odstínů ostudy, je to parodie na to první...:-)))

Kajolla 05.04.2015

No jasne, ze cetla - kdo ne:-)? Tech 50 odstinu ostudy vypada dobre, trosku jsem hledala a nasla jsem k tomu na kralovstvizen.cz kratke shrnuti. Ale jsou tam i tipy na jine knizky, a spis jsem vybrala Kavarnu na plazi, to bude asi vetsi oddechovka:-) Kazdopadne dekuji!!

benca 28.12.2015

citanie je moje, slabikar stastia momentalne

Moje oblíbená je svědectví od Stephena Kinga. Jestli jste nečetli, tak doporučuji.

nazdar 22.02.2022

Jako dítě jsem chodila do knihovny i 2x týdně. Pak byl útlum a nyní chodím opět pravidelně každý týden vyměňovat knížky. 5 kousků týdně je normál.....

Livka77 06.04.2023

Knížky mám moc ráda. Knížky si objednávám vždycky z druhé ruky, momentálně mám rozečtených pár kuchařek s recepty a jednu rozvojovou knihu. Nejraději mám duchařiny, romány a komediální.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat