Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Telefon na protiúčet

Barboraa 21. 03. 2014

Ahoj, můžete mi prosím poradit, jestli je v Brně o nějaký obchod, který nabízí možnost koupi nového telefonu s možností výkupu starého na protiúčet a doplacením rozdílu? Případně možnost koupi telefonu na splátky?

Laugher

08.04.2017

Lidická 13, 602 00 Brno střed (naproti divadlu)

Neregistrovaná/ý - Jejda

24.03.2014

Ahoj holky, hele, my s manželem nakupujeme v Hradci Králové v jednom takovém obchodě, kde mají nejen telefony, ale i tablety a různé příslušenství. Mají několik poboček, tak možná bude některá i blízko vás a jelikož jste to tu neuvedly, tak vám to nemůžu přímo napsat. Ale tady se můžete podívat, kde ty pobočky jsou: http://www.cesky-mobil.cz/kontakt/. Pokud vím, tak i nákup na protiúčet je u nich možný. :)

Neregistrovaná/ý - Lada

24.03.2014

Wow, přiznám se, že také uvažuji o novém telefonu, ale abych kupovala na protiúčet, to mě nenapadlo :D takže taky beru nějaké návrhy na obchůdky.. :)

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Okurková polévka

Okurková polévka

10 hlasů
30min 424 kJ 124 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mlété grilované jehněčí

12 hlasů
45min 368kJ 135 Kč

Grilované válečky z jehněčího masa.

Plněný bůček

18 hlasů
2h a 5min 1046kJ 140 Kč

Pokud se rozhodnete dělat roládu, máte nespočet možností,...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více