Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma kožené kabelky

Tichavka 08. 04. 2014

Ahoj dámy, máte rádi někdo taky kožené kabelky? Hledám typ na nějaký obchod, kde bych sehnala pěknou hnědou nebo béžovou koženou kabelku za příznivou cenu, kvalitní. Pokud by někdo měl nějaký typ, budu ráda. Díky

Neregistrovaná/ý - Lada

18. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Anyta | 14. 5. 2019
V Praze je i prodejna, ale podívejte se na stránky není otevřená každý den

Já teda v Nejkufry dvakrát objednávala a protože sem měla objednávku nad tisícovku tak sem za dopravu nic neplatila

Neregistrovaná/ý - Anyta

14. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 12. 5. 2019
Dobrý den, to je jen eshop nebo mají někde i prodejnu?

V Praze je i prodejna, ale podívejte se na stránky není otevřená každý den

Neregistrovaná/ý - Milada

12. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Anyta | 1. 5. 2019
Za mě můžu doporučit nejkufry. Mám odtud tuto parádní koženou kabelku https://www.nejkufry.cz/kabelka-fabrizio-62135-1200/

Dobrý den, to je jen eshop nebo mají někde i prodejnu?

Neregistrovaná/ý - Anyta

1. 5. 2019

Za mě můžu doporučit nejkufry. Mám odtud tuto parádní koženou kabelku https://www.nejkufry.cz/kabelka-fabrizio-62135-1200/

Neregistrovaná/ý - Rebeka

20. 6. 2018

mám ráda značku kabelek Lio.Jo, Guess a Tommy Hilfiger. Moje top

Laugher

14. 2. 2017

www.bonprix.cz

Neregistrovaná/ý - Klára V.

17. 8. 2015

Dívala ses na urbanlux.cz? Mají kvalitní zboží. Kupovala jsem kamarádce psaníčko k narozeninám a byla z něj nadšená.

Neregistrovaná/ý - Marta29

24. 9. 2014

Já jsem sehnala jednu koženou hnědou na answear.cz a musím přiznat že je fakt bombová!! Nemůžu si jí vynachválit naprostá pecka, takže jestli ještě sháníš, tak to skuz na answearu :)

Niccol

20. 5. 2014

Promin, jen jsem se snažila pomoct Tak snad budeš spokojená

Tichavka

14. 5. 2014

Aha tyjo, to jsou super ceny!!! Tak to jsi mě ted potěšila. Už mám vybrané dokonce dve. Tak doufám, že to je kvalitní zboží :) Fuh, mona jsem ty stránky ani neměla vidět :D

Niccol

6. 5. 2014

Neregistrovaná/ý - Tichavka | 17. 4. 2014
Ahoj. No, tak v obchodech kdyz sezenes tak za 2-3 tisicíe a to je ještě dobrá cena, ale mě to přijde moc za kabelku :/ Nebo snad ne?

Jo pro mě je to taky moc, to bych za kabelku nedala. Já kupuji z tohoto eshopu http://www.novakabelka.cz/ Tam najdes kabelky i za 2 tisice ale i pod 1000 a to kozene, coz je si myslím dost dobrá cena a to za kabelku uz klidne já dám..navíc mají velký výběr a kabelky jsou pěkné a kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Silva

3. 5. 2014

Neregistrovaná/ý - niccoll | 14. 4. 2014
čau Tichavka, a co je pro tebe příznivá cena? :) Někdo si představuje občas něco jinak, nez druhej.

Já jsem si kupovala kabelku na kabelušky.cz, stále mě 1800Kč a o moc levněji už se to nedá sehnat, pokud chceš i kvalitu. http://www.kabelusky.cz/Kuze-c3_2_2.htm

Neregistrovaná/ý - Tichavka

17. 4. 2014

Neregistrovaná/ý - niccoll | 14. 4. 2014
čau Tichavka, a co je pro tebe příznivá cena? :) Někdo si představuje občas něco jinak, nez druhej.

Ahoj. No, tak v obchodech kdyz sezenes tak za 2-3 tisicíe a to je ještě dobrá cena, ale mě to přijde moc za kabelku :/ Nebo snad ne?

Neregistrovaná/ý - niccoll

14. 4. 2014

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Pivní polévka

Pivní polévka

15 hlasů
40min 573 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sytá bramborová polévka

22 hlasů
40min 259kJ 89 Kč

Sytá polévka, kterou můžeme podávat s chlebem i jako v...

Kuřecí maso s hráškem

17 hlasů
45min 351kJ 95 Kč

Mleté kuřecí maso dušené s hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více