Diskuse na téma Štětec na makeup

25. 04. 2014 | Prosím o radu

Ahoj ahoj, chci se zeptat jakou máte oblíbenou značku nebo typ kosmetických štětců? Nebo aspoň z jakých materiálů je máte? Mám doma nějaký za pár korun z drogerie, ale začínají mu šíleně vypadávat ty štětiny a nějak mě škrábe se mi zdá… no, prostě chci nějaký nový, takže zjišťuji, co je tak osvědčené a dobré :-)

Bety-tyna 27.10.2023

Já všechny tyhle věci objednávám přes Notino, mají nejlepší výběr i ceny

ElaKrej 26.11.2018

štetců na makeup mám nejvíc od RT a jsou skvělý, pak mám pak pár od Zoevy a pak pár z ali a ty jsou dokonce lepší než ty od zoevy, ale jsou to bohužel absolutně nerozeznatelný faky od MUFE :D

Laugher 14.02.2017

www.notino.cz

Zuzana 21.10.2015

Poradíte mi prosím, kde mohu sehnat nějaké ty kvalitnější štětce - ne drogérkový, aby byly za ještě celkem přijatelnou cenu?

Zitka Zuzana 27.10.2015

Minulý týden jsem si kupovala nové štětce na www.parfums.cz Koupila jsem si jich několik a za ten týden si je nemůžu vynachválit. :)

Zuzana Zitka 28.10.2015

Jo koukala jsem a už mi nějaké padly do oka. :)

Zitka Zuzana 29.10.2015

Přemýšlím, že si tam ještě objednám nějakou cestovní sadu. :)

Checkyy 26.04.2014

No, já štětce nakupuju už delší dobu na jednom e-shopu, v drogeriích se mi žádné moc nezamlouvají právě taky :-) mám na makeup přímo z přírodní srsti horské kozy a ten je skvělý, úplně jemňoučký, štětiny nepadají, ani když ho umývám a na oční stíny mám tady tento http://www.pilniky-darky.cz/kosmeticke-stetce/1758-stetec-na-ocni-stiny-z-srsti-pony-davinci-4174-10.html ten je zase z pony srsti, taky moc dobrý :-) tak třeba pro inspiraci :-)

Manicka Checkyy 27.04.2014

Výborně, to by asi šlo :-) hlavně jestloi jsou kvalitní a nepadají jim ty štětiny, z toho už jsem opravdu u toho svého naštvaná... a na zvířecí srst bych snad alergická nýt taky neměla, takže na tom hned mrknu a asi i objednám, jak se znám :-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat