Diskuse na téma monitor dechu

máte zkušenosti s monitorem dechu? Chtěla bych si ho pro miminko pořídit, zalíbil se mi ten za plenku - respisense. Máte s ním někdo zkušenosti?

Ano, zkušenost mám, doma máme Baby Control Digital se třemi senzorovými podložkami :)

Marinak8 26.01.2015

Prosímtě a z kama jsi kupovala ten monitor dechu? Je opravdu dobrý?

My jsme ho objednávali ze Smolíčka :) nevím zda ten eshop znáš, ale mají tam i krásné pokoje a prostě miliony věcí pro miminka :)

Marinak8 26.02.2015

Na tu stránku jsem už několikrát narazila! A hodně se mi líbí.

Libuše 18.02.2019

Dneska už jsou vymakané naprosto všechny, akorát je podle m ě jistější koupit nový než z druhé ruky protože nikdy nevíš jak s ním bylo zacházeno. Do inzerátu můžou napsat cokoliv. Takhle jsem se bohužel spálila, vyhodila peníze oknem a nakonec jsem musela na honem letět do malvíka kupovat nové, toď mooje zkušenost z minulého týdne -_-.

Hanka Libuše 28.03.2019

Jakou značku sis pořídila a z jakým mají na výběr jestli si to pamatuješ ? Kde vůbec mají v Praze prodejny ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat