Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Tichavka 24.05.2014

Ahoj Kačinko, já to zažila a nejlepší dárek k povýšení je nějaké luxusnější a kvalitnější pero :)

Kacinka16 24.05.2014

Pero je dobrý nápad, kupovala jsi mu nějakou konkrétní značku? V obchodě nebo na internetu? Vzala jsi ho s sebou k výběru nebo jsi se spolehla na svůj úsudek? :)

Tichavka 25.05.2014

Šli jsme spolu po obchodech, ale žádné mu nepadlo do oka… Pak se nazlobil a sedl k internetu :) Našel si tam eshop, na kterém byl krásný výběr a jedno se mu tam zalíbilo, tak jsme ho nakonec objednali :)

Kacinka16 25.05.2014

Je pravda, že indyž to není nic tak důležitého, tak by si měl vybrat to, co se mu líbit bude … Zkusím ho vzít po okolních obchodech a uvidíme, co z toho bude :)

Kacinka16 06.06.2014

Tak jsme dopadli jako ty :D Vůbec mu žádné nepadlo, můžeš mi poslat odkaz na ten obchod, co jsi našla ty? Třeba najdeme štěstí tam :)

Tichavka 13.06.2014

Zkus se podívat na takovéto hodinky http://www.emotio.cz/hodinky-abart-8 :) Tyto hodinky jsou vyhlášené svou kvalitou a oceněným čistým designem, tak třeba si tam vyberete :)

Kacinka16 16.06.2014

Tak ty hodinky jsou opravdu luxusní… :) Zkusím je dnes ukázat doma a uvidíme reakci :)

Tichavka 18.06.2014

Přeji hodně štěstí s vybíráním a dej vědět, jak to dopadlo :)

Kacinka16 20.06.2014

Tak si nakonec vybral konkrétně tyto http://www.emotio.cz/locman-stealth-cerno-modra-76.html# úplně k němu padly, tak do toho jdeme :) Dokonce získáme slevu 35% na celý nákup při koupi těchto hodinek, když zadáme kód Loc0614 :) Děkujeme za pomoc a radu :)

Tichavka 08.07.2014

To nemáš vůbec za co, jsem ráda že jsem mohla pomoci :)

Sandriskaa 16.11.2014

Zdravím, chtěla jsem se zeptat co by jste koupili tchánovi? Je to docela aktivní člověk, bydlí v domečku, ale pořád nevím co mu koupit, manžel to moc neřeší, ale přeci jen koupit mu víno nebo něco podobného na 70 je docela blbé :/

Proč by byla blbá láhev vína? :) Já si myslím, že to špatný nápad není, ale na druhou stranu pokud je to kutil tak bych mu koupila něco užitečného do zahrady třeba nějakou brusku nebo vrtačku, se podívej na strányk Conrada a třeba tě něco inspiruje :)

Sandriskaa 17.12.2014

Jak jsem se tak dívala tak ta stránka se opravdu zabývá vším, a prosímtě ty sis z tama už někdy něco objednávala? :)

Ano, už jsem z tama objednávala :) kupovala jsem si z tama věci do zahradního jezírka, plus srandičky pro kámošky :) pročpak? :) A co jste nakonec tchánovi koupili? :)

Sandriskaa 27.12.2014

No jen mne zajímá, jak dlouhé jsou dodací doby a zda nevíš zda nedělají s vrácením zboží nebo s reklamcí zboží problém. Srandovní předměty?

Věrka 25.01.2015

nepřemýšlela jsi nad nějakým fotodárkem? nebo třeba nafocením aktů?

Lárinka 21.03.2015

Já budu kupovat dovolenou do Dominikánske republiky tam se manžel chce jet podívat a už o tom mluvi docela dlouho takže tim mu určitě udělam velikou radost.

Kateří 22.03.2015

Ahoj poohlížím se po smartphonu pro dceru ale jsem omezená častkou 5000 mate někdo smartphone v této cenové relaci?

Marobud 25.03.2015

Z dominikány se těd vrátila šéfka, ukazovlaa nám fotky a vypadalo to bombasticky!

Lubka 18.08.2015

Ahoj dámy určitě chodíte někdo do sauny, výřivky v Praze. Máte nějaké doporučení, kde bychom si mohli s manželem pronajmout welness, abychom tam byli sami a v klidu si užili regeneraci?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat