Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Anni 29.07.2016

Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Bětka Anni 29.07.2016

Kupovala jsi normálně repro systém? Ráda bych něco takového pořídila ale vůbec tomu nerozumím.

Eva 30.07.2016

Brala jsem lington Silver and White. Jsou vážné luxusní a hlavně se hodí k jakémukoli oblečení.

Marcela 01.08.2016

Ty jsou dobré. Ty by se mi taky líbily, já nosím takové trochu na chlapa oblečení někdy do práce.

KLára 01.08.2016

Tak mě napadlo darovat manželovi nějakké vitamíny. Jak ste na tom vy? Polykal by to Váš manžel?

Alena 02.08.2016

Dobrý den, já to řešila prakticky - jelikož bude mít s povýšením víc peněz, musí mít i novou peněženku. A tak jsem mu pořídila koženou z eshopu Lagen.CZ http://lagen.cz/e-shop/p%C3%A1nsk%C3%A9-pen%C4%9B%C5%BEenky/pen%C4%9B%C5%BEenky-na-%C5%A1%C3%AD%C5%99ku/p%C3%A1nsk%C3%A1-pen%C4%9B%C5%BEenka-ko%C5%BEen%C3%A1-520-eco-hunter-detail

Míla 06.08.2016

Chtěla bych vzít manžela k našemu váročí do hezké restaurace. Nejlépe někam, kde dělají skvělé burgery. Znáte nějakou takovou v Brně? Ocením každý tip. :-)

Ritaaa Míla 17.08.2016

Zkus ho vzít do této http://www.kralovskacesta.com/

Míla Ritaaa 20.08.2016

Tak ta Královská cesta vypadá parádně. Děkuji moc za tip.

Patrika 10.08.2016

Zdravím všechny, i já bych potřebovala poradit s dárekm pro manžela. Už mi postupně docházejí nápady a chci, aby dárky byly přesto originální. Něco nad čím bude manžel žasnout. :) Poradíte prosím?

Evička Patrika 16.08.2016

Co takhle nějaké tvoje hezké fotky. Svému muži jsem dala fotky na způsob glamour focení. A byl z toho vyloženě nadšený. Ani jsem nečekala, kolik úspěchy takové fotky sklidí. :)

Patrika Evička 22.08.2016

To zní vážně skvěle. A kde sis je nechala dělat? A jak to probíhalo? :)

Evička Patrika 24.08.2016

U http://www.fotoprome.cz/ Mají skvěle vybavené ateliéry, na každý typ fotek speciální pokoj. A během focení máš i občerstvení a fotograf se ti opravdu skvěle věnuje, máš teřab více záběrů na fotek.

Patrika Evička 15.09.2016

Ta fotogalerie je úžasná. :))))) u spoust fotek jsme si říkala, že je chci mít taky. :D Musím se tam objednat. :D

Patrika Patrika 18.09.2016

Známí si ve Fotopromě nechali vyfotit i děti, a plánují určitě za nějakou dobu se zase vrátit a focení zopakovat. :)

Olga Patrika 28.09.2016

A dělají tam i z těch fotek potom něco dalšího?

Patrika Olga 29.09.2016

Ano, třeba fotoobraz, kalendář a nebo puzzle :)

Patrika Patrika 29.09.2016

Tady to je http://www.fotoprome.cz/pages/extra.htm?4

Karen 13.09.2016

Co si myslíte o nápadu na dárek sesavit kolo na míru podle představ? Viděla jsem reklamu na internetu, že si můžeme vybrat skoro všechno podle svých představ.

Irena Karen 15.09.2016

asi myslíte ten konfigurátor na KolosBikes že?

Karen Irena 16.09.2016

Ano, tento konfigurátor. Ráda bych slyšela zkušenosti, jak to probíhá, vyplatí se to?

veronika Karen 17.09.2016

Přes rokem jsme kupovali domů skládačku, jakože erární pro celou rodinu. Skoro se o ni pereme a uvažujeme o další. :)

Pavlína Karen 19.09.2016

Vlastně na tom nic není, v jednotlivých krocích si vybereš velikost, barvu, pláště, doplňky a tak... seskládání jde docela rychle... a cenově to není nic dražší, hlavně je pak podle tvých představ, a to se vyplatí. :)

karen Pavlína 21.09.2016

Děkuji, zní to jednoduše. *3*

Pavlína karen 24.09.2016

To taky je. Když máte představu, ta je to běhe minuty naklikané. :D

karen Pavlína 25.09.2016

Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost. :-P

karen Pavlína 25.09.2016

Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost. :-P

Pavlína karen 08.10.2016

Uričtě udělá radost. <3

Uma karen 13.10.2016

A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

karen Uma 14.10.2016

Většinou tak do měsíce. :)

Uma karen 12.11.2016

Super... děkuji. A jak je to s dodáním? Když nejsme z Prahy? :-)

karen Uma 17.11.2016

víc jak měsíc to být nemůže. :-p

Uma karen 21.11.2016

Děkuji, teď se to našla na jejich stránkách v nejčastějších dotazech. :)

karen Uma 27.11.2016

možná před váncemi budoumít více objednávek, ale dá se darovat i poukaz https://www.kolosbikes.com/cs/darkovy-poukaz/ a kolo nechat sestavit potom. :)

karel jíšek karen 28.11.2016

Zdravím dámy, z nudy projíždím diskuze co budou chlapi dostávat pod stromek a musím přiznat že se mi nápad s kolem líbí, ale asi spíš ten poukaz od kolos bikes, at si ak kadý muž vybere sám co se mu líbí. *3*

karen karel jíšek 29.11.2016

Tak to jsem ráda,že to odsuhlasil i nějaký muž. :P

karel jíšek karen 29.11.2016

A pokud už dotyčný kolo má, ale i nové doplňky potěší.

Vendy F karel jíšek 25.01.2017

Děkuji za tip, ty hodinky různých značek na azluxus jsou luxusní!! A na to, že jsou značkové, tak za příjemné ceny. Děkuji za tip.

rmarci 15.09.2016

myslim ze by bylo fajn ho pozvat na veceri :) a vecer mu treba doprat hezky sex...

Patricia 19.09.2016

Dostala jsem sama od manžela typ, že by ho potěšilo jako dárek dostat nové prádlo. :D :D Sám si ho vybrat nechce. Doporučíte kde vybrat hezké provedení barev?

Pampeliška Patricia 23.09.2016

Na https://www.andrie.cz/ mají dobrý výběr jak trenýrek tak i slipů pro pány. Mají nově otevřený eshop.

Patricia Pampeliška 27.09.2016

Suuper. To provedení klasické, se mi líbí. To jsem sháněla. Žádná divočina.

Lucaaaaa 28.09.2016

Našla jsem super hračku pro muže, pro muže spíše mladšího data, je teda drahá, ale skvělý do města a tak, zkrátka tzv. na ,,machrování". Je to skate na elektropohon: Yuneec EGO2 E-Longboard je skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, ovládá se dálkovým bluetooth ovladačem. Nový inteligentní pohon umožňuje rekuperační brzdění - při brždění se energie vrací zpět do baterie. Celková délka je 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Skateboard pohání výkonný 400 W motor, ovládání rychlosti jízdy lze speciálním bluetooth ovladačem nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. V boxu na spodní straně desky je umístěna baterie s elektronikou. Obsahem balení je síťový nabíječ a USB kabel pro nabíjení ovladače. Nosnost skateboardu je 100 kg.

Vlaciha Ladislav, meil: ladav123@seznam.cz Lucaaaaa 07.11.2016

Rad bych vedel kde se da,sehnat skateboard EGO2E- Lonngboad Royal Wane.Posim uvedte cenu ktery obchod to prodava. Dekuji p. Vlaciha

Majka 02.10.2016

Co by jste doporučili jako dárek. Ale ne nic moc drahého, ale chci aby to byl osobní a krásné.

Pavel K Majka 20.12.2016

S manželkou chodíme často do společnosti a pravidelně si dělá starosti, co s účesem a nahání někde na poslední chvíli holičku. Objednal jsem ji proto na clipinhair.cz klipy do vlasů, jsou to lidské vlasy, vlasy sy nasadí a můžem vyrazit.

Pavla 11.10.2016

Koupila jsem chlapovi darem lubrikant a na sebe spodní prádlo....To byl krásný večer! Po večeři to zajiskřilo! A hlavní bylo i že navíc působil stimulačně na erekci, což jsme oba ocenili....;-)

Daniela 15.10.2016

Plánuji manželovi nechat ušít nový blk, do práce musí chodit na slušno, tak mu to určo udělá radost. :)

Anna Daniela 21.10.2016

to je dobrý nápad pokud se unosí a nebude jen vyset k šatníku. a u jaké firmy byste to nechala? :-)

Daniela Anna 26.10.2016

Vám už vyhlídnutou firmu Stringer, nejsu srazí. http://www.studiospringer.cz/

Anna Daniela 27.10.2016

Jo, podle webovek vypadají solidně a že umí. :)

Sandra Anna 31.10.2016

Koupila jsem netradiční dárek, asice postel do ložnice. To bylo překvápko! Doručili ji na adresu a manžel ji pak složil. Jsme nadšeni z materiálu a designu. Doporučuji eshop Design Outlet. Mají krásné věci do bytu! Může sloužit i jako tip na dárek!

Daniela Anna 17.11.2016

Tak jsme tam byli a nezklamali. :)

Daniela Anna 17.11.2016

Tak jsme tam byli a nezklamali. :)

Linda 20.12.2016

Já jsem své matce, švagrové, sobě a mému bratrovi zabalila na Vánoce dárek, simky, tarif od operátora fayn.cz. Za 49 Kč měsíčně si spolu budeme za tuto cenu volat všichni neomezeně. Je to totiž tarif za 49 Kč, kde se v síti fayn volá celý měsíc za tuto cenu neomezeně. Doufám, že budou všichni s tímto dárkem spokojení.

Míša 21.12.2016

Kup mu na stůl rámeček na fotky rodiny, ať ví, že není jen práce, ale i čas strávený s rodinou je důležitý. Mrkni na www.designoutlet.cz, mají několik typů.

Romana 21.12.2016

No to je super nápad za dárek. Díky Pavle. Ty klipy do vlasů koupím sestře taky. Opravdu vypadaj na webovkách kvalitně a dobře.

andy 03.01.2017

Pokud má tvuj hclap rád nejaký treba serial, tak nejaký potisk na triku, hrnku nebo treba polstár? tohle kupuju casto :-)

Zuzka Přichystalová andy 08.01.2017

Já manželovi koupila k Vánocům čelovku značky Ledlenser. Manžel chodí rád na ryby. Taky chodí ven pozdě večer se psem. Jezdíme do lesa na chatu. Večer i venku sportuje. I kvalitní čelovky se daj koupit za slušnou cenu.

Laugher 05.01.2017

Dárky mužům se vybírají hodně těžce. Když se blíží Vánoce nebo má můj muž narozeniny, tak stresuju se už půl roku dopředu, co mu zase koupím. Chlapi se prostě nijak nevyjadřují, co bych chtěli a navíc většina z nich nad povedenými dárky nejásá tak, jako třeba my ženské, takže člověk neví, jestli se mu to líbí nebo ne

Sabrina 10.01.2017

Mimo hlavní dárky kupuji manžolovi vždy nějakou kosmetiku a objednávám z notina, kde je obrovsky výběr všeho možného


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat