Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Alena

02.08.2016

Dobrý den, já to řešila prakticky - jelikož bude mít s povýšením víc peněz, musí mít i novou peněženku. A tak jsem mu pořídila koženou z eshopu Lagen.CZ http://lagen.cz/e-shop/p%C3%A1nsk%C3%A9-pen%C4%9B%C5%BEenky/pen%C4%9B%C5%BEenky-na-%C5%A1%C3%AD%C5%99ku/p%C3%A1nsk%C3%A1-pen%C4%9B%C5%BEenka-ko%C5%BEen%C3%A1-520-eco-hunter-detail

Neregistrovaná/ý - KLára

01.08.2016

Tak mě napadlo darovat manželovi nějakké vitamíny. Jak ste na tom vy? Polykal by to Váš manžel?

Neregistrovaná/ý - Marcela

01.08.2016

Ty jsou dobré. Ty by se mi taky líbily, já nosím takové trochu na chlapa oblečení někdy do práce.

Neregistrovaná/ý - Eva

30.07.2016

Brala jsem lington Silver and White. Jsou vážné luxusní a hlavně se hodí k jakémukoli oblečení.

Neregistrovaná/ý - Bětka

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Anni | 29.07.2016
Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Kupovala jsi normálně repro systém? Ráda bych něco takového pořídila ale vůbec tomu nerozumím.

Neregistrovaná/ý - Anni

29.07.2016

Já jsem manželovi přispěla na hudbu, docela si pochvaloval. Je to jeho koníček.

Neregistrovaná/ý - Iveta

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Irena | 22.06.2016
chlapi jsou mlsní a pralinky už sou ohrané. Já kupovala čokoovocnou bombošku z frutika.

Ahoj co tím myslíš ovosnou bombošku?

Neregistrovaná/ý - Marcela

21.07.2016

Které se ti od nich líbí nejvíc?

Neregistrovaná/ý - Eva

18.07.2016

Mě se zalíbily hodinky na internetu. Takové elegantní nepřeplácané www.lington.cz, protože vím, že manželovi se nelíbí těch plno budíků na hodinkách. Tak je asi koupím k výročí.

Neregistrovaná/ý - Kristínka

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 03.07.2016
Aha a když ten folixil omezuje působení hormonu aby zastavil padání vlasů, nemůže to t nějaké vedlejší účinky?

No prí učinky působení foloxilu pomáhají i na prostatu říkal manžel.

Neregistrovaná/ý - Nina

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Kristínka | 11.06.2016
Folixil jsou malé tobolky, funguje tak že omezuje působení můžského hormonu, který je za padání vlasů zodpovědný.

Aha a když ten folixil omezuje působení hormonu aby zastavil padání vlasů, nemůže to t nějaké vedlejší účinky?

Neregistrovaná/ý - Petra

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Martina | 29.06.2016
Zdravím našla jsem na netu tyhle sluchátka, ráda bych je koupila pro přítele jako dárek http://www.ewita.cz/do-nove-domacnosti/ Nevíte kdy bych je sehnala?

Ty jsou z oravy, že? Koukni na eshop co mají na stránkách. www.orava.cz

Neregistrovaná/ý - Martina

29.06.2016

Zdravím našla jsem na netu tyhle sluchátka, ráda bych je koupila pro přítele jako dárek http://www.ewita.cz/do-nove-domacnosti/ Nevíte kdy bych je sehnala?

Neregistrovaná/ý - Evča

29.06.2016

Neregistrovaná/ý - Adéla | 23.06.2016
A kde jsi ho sehnala? vubec nevim, kde bych ho hledala. Do garaze by se nam tohle taky hodilo, uz se tam nemuzeme pohnout.

Většinu věci kupuju pres internet, nerada se tlačím v davech lidí - Doplnkydomu.cz, podívej se mají spoustu vychytávek do garáze.

Neregistrovaná/ý - Adéla

23.06.2016

Neregistrovaná/ý - Evča | 13.06.2016
Můj chlap je cyklista a máme nový domek. Prál si drzák na kolodo garáze, tak jsem mu prání splnila

A kde jsi ho sehnala? vubec nevim, kde bych ho hledala. Do garaze by se nam tohle taky hodilo, uz se tam nemuzeme pohnout.

Neregistrovaná/ý - Irena

22.06.2016

chlapi jsou mlsní a pralinky už sou ohrané. Já kupovala čokoovocnou bombošku z frutika.

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 31.05.2016
Jukni tady http://www.orava.cz/

Dámy, dívala jsem se na ten radiobudík, je moc elegantní, je to super tip na dárek A jaký máte stou značkou Orava zkušenosti? máte nějaké výrobky od nich doma?

Neregistrovaná/ý - Evča

13.06.2016

Můj chlap je cyklista a máme nový domek. Prál si drzák na kolodo garáze, tak jsem mu prání splnila

Neregistrovaná/ý - Kristínka

11.06.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 01.06.2016
A jak ten folixil vlastně funguje? to jsou nějaké vitamíny že?

Folixil jsou malé tobolky, funguje tak že omezuje působení můžského hormonu, který je za padání vlasů zodpovědný.

Svému milému jsem naposled k narozeninám dala lahev dobrého vína a konopné chladivé mazání Mentholku. Byl moc rád, že ho už nebudou bolet klouby

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Houby s ořechy

Houby s ořechy

9 hlasů
30min 395 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka z mletého masa

19 hlasů
55min 528kJ 99 Kč

Recept na sytou polévku z mletého vepřového masa.

Smetanová kuřecí polévka

14 hlasů
60min 532kJ 80 Kč

Polévka, která zasytí, můžete ji podávat jako hlavní c...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více