Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Anna

27.10.2016

Neregistrovaná/ý - Daniela | 26.10.2016
Vám už vyhlídnutou firmu Stringer, nejsu srazí. http://www.studiospringer.cz/

Jo, podle webovek vypadají solidně a že umí. :)

Neregistrovaná/ý - Daniela

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - Anna | 21.10.2016
to je dobrý nápad pokud se unosí a nebude jen vyset k šatníku. a u jaké firmy byste to nechala?

Vám už vyhlídnutou firmu Stringer, nejsu srazí. http://www.studiospringer.cz/

Neregistrovaná/ý - Anna

21.10.2016

Neregistrovaná/ý - Daniela | 15.10.2016
Plánuji manželovi nechat ušít nový blk, do práce musí chodit na slušno, tak mu to určo udělá radost. :)

to je dobrý nápad pokud se unosí a nebude jen vyset k šatníku. a u jaké firmy byste to nechala?

Neregistrovaná/ý - Daniela

15.10.2016

Plánuji manželovi nechat ušít nový blk, do práce musí chodit na slušno, tak mu to určo udělá radost. :)

Neregistrovaná/ý - karen

14.10.2016

Neregistrovaná/ý - Uma | 13.10.2016
A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

Většinou tak do měsíce. :)

Neregistrovaná/ý - Uma

13.10.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 25.09.2016
Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost.

A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

Neregistrovaná/ý - Pavla

11.10.2016

Koupila jsem chlapovi darem lubrikant a na sebe spodní prádlo....To byl krásný večer! Po večeři to zajiskřilo! A hlavní bylo i že navíc působil stimulačně na erekci, což jsme oba ocenili....

Neregistrovaná/ý - Pavlína

08.10.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 25.09.2016
Taky už jsem naklikala a čekáme na sestavení. Nemůžu se dočkat, snad udělá radost.

Uričtě udělá radost.

Neregistrovaná/ý - Majka

02.10.2016

Co by jste doporučili jako dárek. Ale ne nic moc drahého, ale chci aby to byl osobní a krásné.

Neregistrovaná/ý - Patrika

29.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 29.09.2016
Ano, třeba fotoobraz, kalendář a nebo puzzle :)

Tady to je http://www.fotoprome.cz/pages/extra.htm?4

Neregistrovaná/ý - Patrika

29.09.2016

Neregistrovaná/ý - Olga | 28.09.2016
A dělají tam i z těch fotek potom něco dalšího?

Ano, třeba fotoobraz, kalendář a nebo puzzle :)

Neregistrovaná/ý - Olga

28.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patrika | 18.09.2016
Známí si ve Fotopromě nechali vyfotit i děti, a plánují určitě za nějakou dobu se zase vrátit a focení zopakovat. :)

A dělají tam i z těch fotek potom něco dalšího?

Neregistrovaná/ý - Lucaaaaa

28.09.2016

Našla jsem super hračku pro muže, pro muže spíše mladšího data, je teda drahá, ale skvělý do města a tak, zkrátka tzv. na ,,machrování". Je to skate na elektropohon: Yuneec EGO2 E-Longboard je skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, ovládá se dálkovým bluetooth ovladačem. Nový inteligentní pohon umožňuje rekuperační brzdění - při brždění se energie vrací zpět do baterie. Celková délka je 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Skateboard pohání výkonný 400 W motor, ovládání rychlosti jízdy lze speciálním bluetooth ovladačem nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. V boxu na spodní straně desky je umístěna baterie s elektronikou. Obsahem balení je síťový nabíječ a USB kabel pro nabíjení ovladače. Nosnost skateboardu je 100 kg.

Neregistrovaná/ý - Patricia

27.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pampeliška | 23.09.2016
Na https://www.andrie.cz/ mají dobrý výběr jak trenýrek tak i slipů pro pány. Mají nově otevřený eshop.

Suuper. To provedení klasické, se mi líbí. To jsem sháněla. Žádná divočina.

Neregistrovaná/ý - karen

25.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 24.09.2016
To taky je. Když máte představu, ta je to běhe minuty naklikané. :D

Neregistrovaná/ý - karen

25.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 24.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína

24.09.2016

Neregistrovaná/ý - karen | 21.09.2016
Děkuji, zní to jednoduše.

Neregistrovaná/ý - Pampeliška

23.09.2016

Neregistrovaná/ý - Patricia | 19.09.2016
Dostala jsem sama od manžela typ, že by ho potěšilo jako dárek dostat nové prádlo. :D :D Sám si ho vybrat nechce. Doporučíte kde vybrat hezké provedení barev?

Na https://www.andrie.cz/ mají dobrý výběr jak trenýrek tak i slipů pro pány. Mají nově otevřený eshop.

Neregistrovaná/ý - karen

21.09.2016

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 19.09.2016
Vlastně na tom nic není, v jednotlivých krocích si vybereš velikost, barvu, pláště, doplňky a tak... seskládání jde docela rychle... a cenově to není nic dražší, hlavně je pak podle tvých představ, a to se vyplatí. :)

Děkuji, zní to jednoduše.

Neregistrovaná/ý - Patricia

19.09.2016

Dostala jsem sama od manžela typ, že by ho potěšilo jako dárek dostat nové prádlo. :D :D Sám si ho vybrat nechce. Doporučíte kde vybrat hezké provedení barev?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Polévka s cizrnou a zeleninou

Polévka s cizrnou a zeleninou

1 hlas
45min 366 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelný salát se sušenými meruňkami

6 hlasů
30min 575kJ 35 Kč

Lehký salát z bílého zelí s meruňkami.

Mořský vlk s restovanou zeleninou

0 hlasů
1h a 20min 370kJ 390 Kč

Bílé a jemné maso mořského vlka s pestrou zeleninou a něk...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více