Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Jana Kavalová

11. 1. 2017

jééé, ty hodinky na azluxus.cz jsou krásné. Mně se ale spíš líbí ty Bentime Sport. Chlap je taky sportovec, stojí 930 Kč a jsou fakt super. Super design. Děkuji za tip.

Neregistrovaná/ý - Radka Kočevová

11. 1. 2017

no teď se blíží Valentýn. Přítel je sportovec, koupím mu asi nějaké značkové hodinky.Líbí se mi sportovní hodinky Timex Expedition za 1512 Kč na azluxus.cz.

Neregistrovaná/ý - Sabrina

10. 1. 2017

Mimo hlavní dárky kupuji manžolovi vždy nějakou kosmetiku a objednávám z notina, kde je obrovsky výběr všeho možného

Neregistrovaná/ý - Zuzka Přichystalová

8. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - andy | 3. 1. 2017
Pokud má tvuj hclap rád nejaký treba serial, tak nejaký potisk na triku, hrnku nebo treba polstár? tohle kupuju casto

Já manželovi koupila k Vánocům čelovku značky Ledlenser. Manžel chodí rád na ryby. Taky chodí ven pozdě večer se psem. Jezdíme do lesa na chatu. Večer i venku sportuje. I kvalitní čelovky se daj koupit za slušnou cenu.

Laugher

5. 1. 2017

Dárky mužům se vybírají hodně těžce. Když se blíží Vánoce nebo má můj muž narozeniny, tak stresuju se už půl roku dopředu, co mu zase koupím. Chlapi se prostě nijak nevyjadřují, co bych chtěli a navíc většina z nich nad povedenými dárky nejásá tak, jako třeba my ženské, takže člověk neví, jestli se mu to líbí nebo ne

Neregistrovaná/ý - andy

3. 1. 2017

Pokud má tvuj hclap rád nejaký treba serial, tak nejaký potisk na triku, hrnku nebo treba polstár? tohle kupuju casto

Neregistrovaná/ý - Romana

21. 12. 2016

No to je super nápad za dárek. Díky Pavle. Ty klipy do vlasů koupím sestře taky. Opravdu vypadaj na webovkách kvalitně a dobře.

Neregistrovaná/ý - Míša

21. 12. 2016

Kup mu na stůl rámeček na fotky rodiny, ať ví, že není jen práce, ale i čas strávený s rodinou je důležitý. Mrkni na www.designoutlet.cz, mají několik typů.

Neregistrovaná/ý - Linda

20. 12. 2016

Já jsem své matce, švagrové, sobě a mému bratrovi zabalila na Vánoce dárek, simky, tarif od operátora fayn.cz. Za 49 Kč měsíčně si spolu budeme za tuto cenu volat všichni neomezeně. Je to totiž tarif za 49 Kč, kde se v síti fayn volá celý měsíc za tuto cenu neomezeně. Doufám, že budou všichni s tímto dárkem spokojení.

Neregistrovaná/ý - Pavel K

20. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Majka | 2. 10. 2016
Co by jste doporučili jako dárek. Ale ne nic moc drahého, ale chci aby to byl osobní a krásné.

S manželkou chodíme často do společnosti a pravidelně si dělá starosti, co s účesem a nahání někde na poslední chvíli holičku. Objednal jsem ji proto na clipinhair.cz klipy do vlasů, jsou to lidské vlasy, vlasy sy nasadí a můžem vyrazit.

Neregistrovaná/ý - karel jíšek

29. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - karen | 29. 11. 2016
Tak to jsem ráda,že to odsuhlasil i nějaký muž. :P

A pokud už dotyčný kolo má, ale i nové doplňky potěší.

Neregistrovaná/ý - karen

29. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - karel jíšek | 28. 11. 2016
Zdravím dámy, z nudy projíždím diskuze co budou chlapi dostávat pod stromek a musím přiznat že se mi nápad s kolem líbí, ale asi spíš ten poukaz od kolos bikes, at si ak kadý muž vybere sám co se mu líbí.

Tak to jsem ráda,že to odsuhlasil i nějaký muž. :P

Neregistrovaná/ý - karel jíšek

28. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - karen | 27. 11. 2016
možná před váncemi budoumít více objednávek, ale dá se darovat i poukaz https://www.kolosbikes.com/cs/darkovy-poukaz/ a kolo nechat sestavit potom. :)

Zdravím dámy, z nudy projíždím diskuze co budou chlapi dostávat pod stromek a musím přiznat že se mi nápad s kolem líbí, ale asi spíš ten poukaz od kolos bikes, at si ak kadý muž vybere sám co se mu líbí.

Neregistrovaná/ý - karen

27. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Uma | 21. 11. 2016
Děkuji, teď se to našla na jejich stránkách v nejčastějších dotazech. :)

možná před váncemi budoumít více objednávek, ale dá se darovat i poukaz https://www.kolosbikes.com/cs/darkovy-poukaz/ a kolo nechat sestavit potom. :)

Neregistrovaná/ý - Uma

21. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - karen | 17. 11. 2016
víc jak měsíc to být nemůže.

Děkuji, teď se to našla na jejich stránkách v nejčastějších dotazech. :)

Neregistrovaná/ý - karen

17. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Uma | 13. 10. 2016
A jak dlouho se čeká na sestavení kola od kolosbikes? Díky.

víc jak měsíc to být nemůže.

Neregistrovaná/ý - Daniela

17. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Anna | 27. 10. 2016
Jo, podle webovek vypadají solidně a že umí. :)

Tak jsme tam byli a nezklamali. :)

Neregistrovaná/ý - Daniela

17. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Anna | 27. 10. 2016
Jo, podle webovek vypadají solidně a že umí. :)

Tak jsme tam byli a nezklamali. :)

Neregistrovaná/ý - Uma

12. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - karen | 14. 10. 2016
Většinou tak do měsíce. :)

Super... děkuji. A jak je to s dodáním? Když nejsme z Prahy?

Neregistrovaná/ý - Vlaciha Ladislav, meil: ladav123@seznam.cz

7. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucaaaaa | 28. 9. 2016
Našla jsem super hračku pro muže, pro muže spíše mladšího data, je teda drahá, ale skvělý do města a tak, zkrátka tzv. na ,,machrování". Je to skate na elektropohon: Yuneec EGO2 E-Longboard je skateboard na elektropohon! Potřebujete něco pro zábavu či na cesty? Yuneec EGO2 E-Longboard Royal Wave s inovativní technologií jezdí až 20 km/hod, dojezd do 30 km! Zdolá až 10% stoupání, ovládá se dálkovým bluetooth ovladačem. Nový inteligentní pohon umožňuje rekuperační brzdění - při brždění se energie vrací zpět do baterie. Celková délka je 960 mm, hmotnost 6,3 kg. Skateboard pohání výkonný 400 W motor, ovládání rychlosti jízdy lze speciálním bluetooth ovladačem nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. V boxu na spodní straně desky je umístěna baterie s elektronikou. Obsahem balení je síťový nabíječ a USB kabel pro nabíjení ovladače. Nosnost skateboardu je 100 kg.

Rad bych vedel kde se da,sehnat skateboard EGO2E- Lonngboad Royal Wane.Posim uvedte cenu ktery obchod to prodava. Dekuji p. Vlaciha

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pórkový salát s vejci

Pórkový salát s vejci

13 hlasů
35min 653 kJ 89 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Chřest s mangovým krémem

8 hlasů
45min 190kJ 130 Kč

Chřest jako předkrm podávaný s krémem z manga.

Pikantní provensálský zeleninový koláč s brusinkami

12 hlasů
1h a 25min 1072kJ 120 Kč

Trochu víc práce, ale výsledek je skvělý.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více