Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

Kacinka16 17. 05. 2014

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Neregistrovaná/ý - Renata

27.01.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 25.01.2016
Projíždím diskuzi a koukám, že tipy na dárky tujsou dobré. Asi půjdu donějakého parfémů plus zážitek. z adropu se dá určitě něco vybrat...

taky to tak letos vyřeším, zážitek a drobnost.

Neregistrovaná/ý - Dorris

27.01.2016

Neregistrovaná/ý - Váňovka | 25.01.2016
Odběrné místo mají v brně v oc letmo. Je to hned naproti zastávce hlavní nádraží takže paráda:))

Teď mají na parfums v akci třeba parfémy, já mám kosmetiky doma plnej šuplík, spoustu z toho je odtud.. od krémů, řasenek až po parfémy tak mám přehled

Neregistrovaná/ý - Dana

26.01.2016

Muj muz si dava darky vyhradne sam a vzdy si sam sobe trefi do noty, ted si poridil ojete auto do prace z aček a ja to mam bez namahy

Neregistrovaná/ý - Zuzka

25.01.2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 22.01.2016
Souhlasím, minule jsem tam kupovala jízdu hamrem.

Projíždím diskuzi a koukám, že tipy na dárky tujsou dobré. Asi půjdu donějakého parfémů plus zážitek. z adropu se dá určitě něco vybrat...

Neregistrovaná/ý - Váňovka

25.01.2016

Neregistrovaná/ý - Romanka | 23.01.2016
Zdravíčko, dívala jsem se na stránky parfums, je tam hodně velký výběr tak si myslím že bych si tu mohla vybrat. Mají i nějaké odběrné místo že bych nemusela platit za dopravu?

Odběrné místo mají v brně v oc letmo. Je to hned naproti zastávce hlavní nádraží takže paráda:))

Neregistrovaná/ý - Renata

24.01.2016

Já sem svému manželovi jako dárek k Valentýnu teď ušila polštář do tvaru srdce. Látku mám z látkyprovás.cz, pokud by měla některá podobný nápad moc doporučuji

Neregistrovaná/ý - Simona

23.01.2016

Ahoj holky, já jsem udělala manželovi radost k narozeninám novým nábytkem do kuchyně. Vybrala jsem ho sama a koupila přes net, tak ani netušil, co se na něj chystá. S dopravou nebyl problém a složil si ho sám.

Neregistrovaná/ý - Romanka

23.01.2016

Neregistrovaná/ý - Váňovka | 19.01.2016
Vyzkoušejte parfums http://www.parfums.cz/parfemy-muzi/ mají některý docela pěkný lahvičky s parfémy,musíte hledat a dá se sehnat i za dobrou cenu

Zdravíčko, dívala jsem se na stránky parfums, je tam hodně velký výběr tak si myslím že bych si tu mohla vybrat. Mají i nějaké odběrné místo že bych nemusela platit za dopravu?

Neregistrovaná/ý - Nela

22.01.2016

Neregistrovaná/ý - Gabča | 19.01.2016
Já jsem manželovi i tatínkovi vybírala autové zážitky, které měly i úspěch. Mrkni tady. :) http://www.adrop.cz/auto-moto

Souhlasím, minule jsem tam kupovala jízdu hamrem.

Neregistrovaná/ý - Klára

20.01.2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 13.01.2016
Ahojky, mého manžela by zaručeně potěšilo soukromé welness, klidná atmosféra. Byli jsme už párkrát a maximální spokojenost. Přineslo nám to takové uvolnění, že jsme se pak krásně pomilovali. Manžel začal mít problémy s erekcí. Bere na to doplňky stravy.

Ahojky, slyšela jsem o doplňcích stravy na erekci. Hodně je zmiňovaný Erectan. Ještě aby ho manžel začal brát.

Neregistrovaná/ý - Gabča

19.01.2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 11.01.2016
Zdravím, nevíte některá o dobré agentuře na zprostředkování adrenalinových zážitků? Ráda bych obdarovala tatínka k narozeninám, tak aby bylo z čeho vybírat. Děkuji za tipy.

Já jsem manželovi i tatínkovi vybírala autové zážitky, které měly i úspěch. Mrkni tady. :) http://www.adrop.cz/auto-moto

Neregistrovaná/ý - Váňovka

19.01.2016

Neregistrovaná/ý - Romanka | 17.01.2016
Zdravíčko, chtěla bych manželovi koupit nějaký kvalitní parfém v pěknym flakonu poradí někdo kde by se daly sehnat nějaký luxusnější kousky?

Vyzkoušejte parfums http://www.parfums.cz/parfemy-muzi/ mají některý docela pěkný lahvičky s parfémy,musíte hledat a dá se sehnat i za dobrou cenu

Neregistrovaná/ý - Romanka

17.01.2016

Neregistrovaná/ý - Emily | 16.01.2016
Ah, koukám, že tam mají různé sekce a i dokonce auta. To by se líbilo mému synovi. Aspoň mám nápad na narozky.

Zdravíčko, chtěla bych manželovi koupit nějaký kvalitní parfém v pěknym flakonu poradí někdo kde by se daly sehnat nějaký luxusnější kousky?

Neregistrovaná/ý - Emily

16.01.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 14.01.2016
Já jsem teď na vánoce kupovala zážitky od adrop. Sice jsem vybírala hlavně z relaxačních. http://www.adrop.cz/relaxace Ale mají tam i spoustu adrenalinových.

Ah, koukám, že tam mají různé sekce a i dokonce auta. To by se líbilo mému synovi. Aspoň mám nápad na narozky.

Neregistrovaná/ý - Lucie

15.01.2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 14.01.2016
Já jsem teď na vánoce kupovala zážitky od adrop. Sice jsem vybírala hlavně z relaxačních. http://www.adrop.cz/relaxace Ale mají tam i spoustu adrenalinových.

Děkuji za tip, určitě tam je z čeho vybírat.

Neregistrovaná/ý - Dana

14.01.2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 11.01.2016
Zdravím, nevíte některá o dobré agentuře na zprostředkování adrenalinových zážitků? Ráda bych obdarovala tatínka k narozeninám, tak aby bylo z čeho vybírat. Děkuji za tipy.

Neregistrovaná/ý - Jana

13.01.2016

Ahojky, mého manžela by zaručeně potěšilo soukromé welness, klidná atmosféra. Byli jsme už párkrát a maximální spokojenost. Přineslo nám to takové uvolnění, že jsme se pak krásně pomilovali. Manžel začal mít problémy s erekcí. Bere na to doplňky stravy.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

12.01.2016

S dcerou zase premyslime ze mu koupime nejaky levny ojety auticko co by potreboval na pojezdy do prace, takovy darek by mohl byt dobra napad ne? Mate vyzkouseny nejaky osvedceny autoservis v okolí Brna?

Neregistrovaná/ý - Lucie

11.01.2016

Já bych řekla, že nejdůležitější je mu to říct! Řekněte mu jak jste na něj pyšná, to určitě uslyší rád. A jestli chcete dárek, tak tak bych mu dala drahé hodinky. Pro muže na vysokém postu v práci se to dost hodí. Udělá to dojem. A gratuluji.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

8 hlasů
1h a 15min 470 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík pečený s jablky

6 hlasů
2h a 0min 621kJ 200 Kč

Králík patří k tradiční české kuchyni, vyzkoušejte krá...

Treska s petrželovým přelivem

9 hlasů
50min 688kJ 155 Kč

Opečená treska s jednoduchou omáčkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více