Diskuse na téma Filtr na vodu

20. 10. 2023 | Prosím o radu

Ahoj, používáte filtry na vodu? Můžete nějaké doporučit? Poslední dobou se mi nezdá voda z kohoutku v kuchyni. Řešila jsem na obci, ale žádná odezva. Děkuji

Tichavka 01.11.2023

Děkuji moc za tipy. Tak jsem objednala tu konvici, zítra by měla snad dorazit, jsem zvědavá :D každopádně nemůžu se dočkat na chuť vody, jak popisujete, bude to asi velká změna.

Diana27 25.10.2023

Ano a je to nejlepší investice. Bojovali jsme s vodou ze studny. Kupoval manžel, takže vám teď neřeknu, ale celkově se dá voda už pít. Neměnila bych.

Kikinkadob 23.10.2023

Filtr do baterie ne, ale máme konvici, kde měníme filtr. https://www.dionela.cz/diona-max-fdn2/d-3507. Už necítím železo ani chlor. Prostě čistá voda jako když koupíte kvalitní balenou.

Soňa Kikinkadob 22.05.2024

Nemáte od nich zkušenost s filtrem do sprchy? Máme šílenou vodu. V kuchyni mám konvici a filtr přímo v baterii.

Kikinkadob Kikinkadob 26.05.2024

Ahoj, my ne, ale vím, že ho má tchýně, protože má citlivou pokožku a myslím, že si je chválí, protože nesnese vodu jen tak z baterie když je u nás.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat