Diskuse na téma Vybavení do kuchyně

23. 10. 2023 | Prosím o radu

Ahoj, na jaké nádobí, kuchyňské pomůcky nebo doplňky nedáte dopustit? Chci obnovit trošku kuchyň. Budu ji celou renovovat. Děkuji

Sandriskaa 18.04.2024

Ahoj :) no záleží kolik chceš investovat? určitě ti doporučím Bakly. Kupovali jsme tam sady nádobí i věci do koupelny jako třeba kelímky na kartáčky.. všechno mají v sadách, takže ti to hezky ladí. Nejvíc nadšená jsem byla z kameninových talířů

Tichavka Sandriskaa 18.04.2024

koukám se na ty doplňky do koupelny Nova One. Nemáš s nimi zkušenost?

Sandra139 21.03.2024

Já se musím pochlubit, máme doma retro vypínače a zásuvky od Kliklap. Máme černou kuchyň a k tomu doplňky. Vypínače právě taky v černé. Nádherně to doplnilo místnost, návštěvy se ptají :D Manžel to měl hned, předem se bal, že to bude hrozná piplačka, ale bylo to raz dva, až sam koukal.

EvaCh Sandra139 25.03.2024

Na retro jsem nikdy moc nebyla, ale ty vypínače jsou moc hezké teda. Asi to přehodnotím a myslím, že je taky nutně potřebuju doma :)

Mnada 28.10.2023

Já si teď kupovala novou sadu do kuchyně servírovacího nádobí od https://www.bakly.cz/znacky/bitz a je parádní :-)

bertik Mnada 29.10.2023

To je krásné :) jednou jsem ho viděla v takové krásné restauraci a od té doby po něm pořád marně pokukovala a tohle je přesně ono, moc díky! :)

Diana27 25.10.2023

Podívej se na profikuchar. Mám od nich nože, nebrousila jsem pár měsíců a pořád jsou ostrý jak papír. Do myčky můžou v pohodě a hlavně jsou lehký. To je můj tip.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

21 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:59
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:47
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:44

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat