Diskuse na téma Fitness

Díval jsem se, že tu není žádná diskuze o fitness centru nebo o cvičení, já chodím do fitka v Brně - www.zone4you.cz a musím říci, že na to, že jsem to dřív hodně odsuzovat, říkal jsem si, že to ty lidi baví, dřít se v posilovnách a bušit...ale pochopil jsem, že to není o bušení, ale i o zábavě, do funzony, do které chodím, chodíme 4, vždy se u tréninku pobavíme, užijeme si zábavu, zároveň ze sebe dostaneme všechoem možný stres a uvolníme se :)

Dana 31.01.2023

Já fitness miluji a nakupuji vše na fitham.Mohu doporučit.

miška4 24.02.2023

Já chodím do fitness a wellness klubu Zone4you v Brně a je to tam báječný. Mají skvělý lekce, fitko, welness, solárko, squash…jako člen mám přístup všude, dokonce mi i pohlídají děti když potřebuju :) když se přihlásíte do konce února budete mít 10 tréninků s trenérem zdarma ;)

Sandriskaa 11.03.2023

Ahojte, snad je to k tématu, máte nějaké doporučení, kde koupit kvalitní oblečení na sport?

helcaa Sandriskaa 18.03.2023

ja jsem spokojena s ceskou znackou baridiwear…obleceni je kvalitni a moc prijemne

Sandriskaa Sandriskaa 20.03.2023

Díky za rekaci. A co všechno máš ozkoušené?

helcaa Sandriskaa 21.03.2023

mame toho doma uz docela dost…podle me jsou ale zaklad tricka, ty jsou fakt super…pak jsem taky spoko s leginama a urcite nezapomen na ponozky - noha se v nich nepoti a krasne drzi ;)

Sandraa 31.03.2023

Ahojky! Chci se Vás zeptat, zda neznáte v Brně nějakého dobrého trenéra kickboxu. V praze jsem chodila k https://votchel.cz/ a byla jsem velice spokjená. Teď jsme se s přítelem přestěhovali do Brna a dojíždět do Prahy je nemžné.. Dopředu děkuji :))

Miamia 29.05.2023

Taky to mám v Zonku moc ráda :) už jsem na to namotala i kámošku a nedokážu si to bez toho už vůbec představit :)

Adrika 26.07.2023

A jakou máte podložku na cvičení? Začala jsem teď chodit pravidelně a vůbec mi podložka, kterou mám nevyhovuje tak bych byla ráda za nějaká doporučení :)

Dianadia Adrika 28.07.2023

Tak se podívej na podložky Korkie, mám od nich dvě a jsou suprový - z přírodních materiálů, krásné vzory a moc pohodlný :)

Tichavka 29.09.2023

To stejný a taky už dlouho chodím do Zone. Je to jediná posilka v Brně co mě neodradila po první návštěvě. Proto mě to cvičení asi pořád drží :D Doma bych nezvládla cvičit sama. Zone je srdcovka. 👍🏻

Diana27 25.10.2023

Zonko je nejlepší posilka v Brně. Chodím tam přes rok, každé úterý a čtvrtek. Ale cvičení mě baví samotnou. Kdybych šla s někým, tak se nesoustředím a dělám blbiny :D

Lucifer 25.11.2023

Já jsem začala chodit celkem nedávno. Mám to tam ráda. Nechtěl by se někdo přidat? Nebaví me to tam samotnou.

Sefinka Lucifer 21.12.2023

A já tam zase nemám ráda společnost :D Nic proti, jen jsem cvičím ráda sama, dám si sluchátka a jedu, nejvíc jsem vzadu na pásech :)

Olga 11.02.2024

Také jejich fitness znám, chodím tam ráda. Jsem na mateřské a využívám i možnost hlídání. Mám jistotu, že se o malou starají spolehliví lidé.

Pavla Olga 23.02.2024

To je dobrý, mít hlídání, pokud jde maminka cvičit. O tomto jsem ještě neslyšela.

Olga 25.02.2024

Zajišťuje ji Chůvička Brno, já cvičím v zone4you a hlídají mi dceru. Jsou to super služby, které se dají využít.

LenkV Olga včera 11:46

Začala jsem tam znova chodit právě kvůli hlídaní. Jinak bych seděla na zadku doma. Domlouvám se den dopředu, jinak nemám šanci něco naplánovat :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat