Diskuse na téma Dieta která vám pomohla?

09. 07. 2014 | Hubnutí

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdávat a chtěla bych vypadat dobře a ne jako slon a tak přemýšlím jakou dietu zvolit... nemáte nápad? zase bych nechtěla aby to bylo nějaké nezdravé hubnutí i když bych chtěla shodit rychleji a taky aby se pak nedostavil všemi nenáviděný jojo efekt :-O :-( :-/ tak kdybyste měly nějaký tip :-)

Nikiki 14.07.2014

No a co Cambridge dieta? Já jsem ji teda přímo osobně nezkoušela, potřebovala bych spíš naopak trochu přibrat, ale moje mamka s ní zhubla asi 25 kilo celkově!!! Zírala jsem, fakt, je to teď úplná kočka :-) ještě se jí kdyžtak zeptám, ale princip je, že jíš hlavně nějaké jejich speciální produkty, které jsou málo kalorické, ale mají všechny potřebné látky a pak samozřejmě je dobré u toho cvičit a hodně pít atd., ale to ti tam všechno řeknou kdyžtak :-ú chodí se na osoní konzultace a na začátku je vyšetření a prohlídka :-)

Pavlína 15.07.2014

Ahoj, já ti můžu doporučit centrum rekondice. Docházela jsem tam 3 měsíce a naprostá spokojenost. Mrkni na jejich webovky - www.rekondice.cz Moc jsem tomu nevěřila, ale první konzultace (je zdarma) mě přesvědčila a program jsem úspěšně dokončila:):-P<3

Dorka 19.07.2014

Děkuju Vám oběma, dámy :-* ale dívala jsem se Pavli, na ten tvůj odkaz a pokud je to jen v Praze, tak to asi nic :-/ já jsem z Olomouce... A Nikiki, na tu Cambridge se taky nějak dochází? A kde to je? Taky jenom v Praze?? Díky

danka Dorka 20.07.2014

též doporučuji Cambridge, za 14 dní minus 7kg.... dochází se podle domluvy, v brně je též možnost, a myslím, že najdeš i v olomouci....:-)

Nikiki Dorka 22.07.2014

Je to i v Olomouci, jak říká Danka :-) tady na stránkách je i mapka úplně dole http://royalday.cz/kontakty/ :-) jinak jj, chodí se na konzultace, nejlepší je co nejdřív se domluvit na úvodní prohlídku a konzulačku, kde si řeknete co a jak, ať můžeš už začít :-D

Dorka 24.07.2014

Děkuji všem za rady, dámy :-) opravdu jste mi pomohly, osobní osvědčení je nejlepší, asi se do toho pustím hned od příštího týdne, ať to neodkládám a brzo jsem jak proutek :-P ;-) <3 tak držte palečky :-P

Martina 06.08.2014

Děkuji za tip, zrovna něco podobného hledám a slyšela jsem o tom v rádiu, že v Rekondici působí doktorka Hlavatá, kterou jsem poznala na Workshopech. Zkusím a dám vědět! Díky*1**1**1**1*

Liduška 18.09.2014

Ahojte, nechci zakládat novou diskuzi, tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli máte zkušenosti s KetoFitovou dietou? :D

Fantaska 20.09.2014

Mně byla doporučená a rozhodně ji doporučím znovu, moc jsem ocenila, že to nebyla dieta jako jiné, různé hladovění nebo rádoby zdravé výrobky, které se jen schovávali do zdravého obalu… Nejlepší bylo, že jsem opravdu cítila, jak mi to tělo jde dolů a už po týdnu jsem viděla rozdíl! :)

Liduška 25.09.2014

A to jsi si někde našla? :D Nebo jsi spolupracovala s nějakým odborným poradcem? :D Já jsem právě dostala odkaz na tuto stránku: www.ketofit.cz a nevím, jak začít, tak jsem se tu chtěla nejdřív zeptat :D

Haapka 18.10.2014

Ale musíš snad dělat i něco aktivního, ne? Přece mi neříkej, že domácí pecivál by taky zhubnul :-/

Fantaska 22.10.2014

Tak to asi ne, nějaký základní pohyb mít musíš, ale jinak jsou ty koktejly moc dobré :)

Liduška 26.10.2014

Tak od zítra začínám :D Po konzultacích s paní jsem se dozvěděla moc zajímavé věci a opravdu to vypadá moc fajn :P a ta jejich dietní čokoládka, to je prostě bomba :D

Haapka 13.01.2015

No tak teď by mě dámy zajímalo, jak jste to zvládaly přes Svátky :D Já jsem zase přibrala, docela by se mi hodila nějaká dietka :D

Hela 13.01.2015

Zhubla jsem za 4 měsíce 19 kg ve svých 46 letech. Po 4 letech mám 6 kilo nahoře , myslím, že vzhledem k věku zhubnu už jen 3 kg. Už by to bylo vidět na obličeji . Doporučuji pod dohledem lékaře - MUDr. Rýc - Medidiet. Jedná se o proteinovou dietu. Byla jsem velmi spokojená.

Fantaska 20.01.2015

Jo, tak to byl boj.. Měla jsem co dělat, abych to udržela, ale zvládl jsem to.. Vyzkoušela jsem tu nejlepší svíčkovou, jakou jsem kdy jedla :)))

Liduška 16.02.2015

Haapko, já jsem s tím neměla zrovna velký problém, sice jsem si trošku cukroví dala, ale jelikož já nepeču, tak to nebylo tak těžké a salát s kaprem jen na štědrovečerní večeři a zbytek mi stejně snědl manžel :D

Haapka 21.02.2015

já to řešila tak, že jsem šla na stránku ketofit.cz a kontaktovala jsem operátora. Je teda žádoucí, aby sis pročetla, co je to zač a věděla o tom základní informace a pak se s operátorem dohodneš na podrobnostech a postupu no a pak už jen objednáváš a piješ vynikající koktejly nebo třeba svíčkovou, ta je taky vynikající

Haapka 21.02.2015

Tento komentář jsem někde načetla, zkusila jsem to tak udělat, ale nakonec z toho asi ustoupím, chlap mě přesvědčuje, že jsem krásná, tak to tak asi i nechám… :D ale pro ostatní, kdyby náhodou :P

Haaňa 21.02.2015

stačí začít jíst častěji v menších dávkách a žádná drastická dieta za to nestojí

Fantaska 24.02.2015

Pokud se cítíš ty dobře, tak vůbec není důvod nic řešit, pokud si teda myslíš, že se takto můžeš cítit dobře .. Já bohužel, se svými 80 kily na malou výšku spokojená nejsem, ale už konečně svítá na lepší časy :)))

Majkí 13.04.2015

čauec, některá z Brna, co chodí do zdravých obchudku a mohla by mi nějaký doporučit?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat