Diskuse na téma Jak zlepšit zažívání?

Dobrý večer, dlouhodobě mě zlobí zažívání a pořád se cítím plná a mám nafouklé břicho. Poradíte - co by mohlo na zažívání fungovat? Budu ráda za doporučení na konkrétní doplněk.

Alča 06.03.2024

Mě moc pomohli teda probiotika od Czech virus a také jsem pak začala užívat SuperGreens. S obojím jsem moc spokojená. Zlepšilo se mi zažívání, pocit nafouklého břicha zmizel a přestala mě i pálit žáha. :)

Erika Alča 15.03.2024

Můžu se zeptat jak dlouho je užíváte a berete ještě nějaké jiné prášky na zažívání? Ten greens chutná jak?

Alča Alča 25.03.2024

Probiotika beru tyto https://czechvirus.cz/probio15/ a mám je už cca 3 měsíce. Zatím nemusím brát nic jiného a pomohli mi vcelku rychle. Supergreens mají ve dvou příchutích jablko a lesní plody. Já si beru raději lesní plody a je to moc dobré. :) Není tam cítit žádná pachuť. :)

Andanka 10.02.2024

Tady najdete veškeré informace o probioticích a dají se tam rovnou objednat www.simplebiotix.cz

Elininka 07.02.2024

Holky, kde bych se o těchto probioticích dozvěděla víc informací, poradíte?

Andanka 05.02.2024

Zkoušela jste probiotika? Já už 2 měsíce užívám probiotika a prebiotika Simplebiotix a jsem spokojená. Konečně mi skvěle funguje zažívání a taky mi splasklo nafouklé břicho, za což jsem moc ráda.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat