Diskuse na téma Jak zlepšit zažívání?

Dobrý večer, dlouhodobě mě zlobí zažívání a pořád se cítím plná a mám nafouklé břicho. Poradíte - co by mohlo na zažívání fungovat? Budu ráda za doporučení na konkrétní doplněk.

Alča 06.03.2024

Mě moc pomohli teda probiotika od Czech virus a také jsem pak začala užívat SuperGreens. S obojím jsem moc spokojená. Zlepšilo se mi zažívání, pocit nafouklého břicha zmizel a přestala mě i pálit žáha. :)

Erika Alča 15.03.2024

Můžu se zeptat jak dlouho je užíváte a berete ještě nějaké jiné prášky na zažívání? Ten greens chutná jak?

Alča Alča 25.03.2024

Probiotika beru tyto https://czechvirus.cz/probio15/ a mám je už cca 3 měsíce. Zatím nemusím brát nic jiného a pomohli mi vcelku rychle. Supergreens mají ve dvou příchutích jablko a lesní plody. Já si beru raději lesní plody a je to moc dobré. :) Není tam cítit žádná pachuť. :)

Andanka 10.02.2024

Tady najdete veškeré informace o probioticích a dají se tam rovnou objednat www.simplebiotix.cz

Elininka 07.02.2024

Holky, kde bych se o těchto probioticích dozvěděla víc informací, poradíte?

Andanka 05.02.2024

Zkoušela jste probiotika? Já už 2 měsíce užívám probiotika a prebiotika Simplebiotix a jsem spokojená. Konečně mi skvěle funguje zažívání a taky mi splasklo nafouklé břicho, za což jsem moc ráda.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat