Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda - účesy

Daysulinek 18. 09. 2014

Určitě každý souhlasíte s tím, že i účesy se mění s tím, jak se hýbe móda, které módní účesy se vám líbí (líbily dřív) nejvíce a které jsou podle vás děs? :)

Neregistrovaná/ý - Herieta

19.04.2019

Jakými metodami tam prodlužují?

Neregistrovaná/ý - Ilona

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Herieta | 09.04.2019
Ahoj, prodlužujete si vlásky z Clipinhair?

Dobrý den, mám moc dobrou zkušenost se salonem který mají v Brně

Neregistrovaná/ý - Herieta

09.04.2019

Ahoj, prodlužujete si vlásky z Clipinhair?

Neregistrovaná/ý - Olina

20.05.2018

Ne ne neni to poznat, jde o prirozene vlasy, takze se to v tvych vlasech ztrati, clip-vlasy-levne.cz, maji krasny vyber.

Neregistrovaná/ý - Marika

13.05.2018

A neni nic poznat jo? Odkud je prosim mas

Neregistrovaná/ý - Olina

08.05.2018

Taky mi hodne zridly vlasy, mela jsem v mladi hřivu a ted nic. Hodne me to stvalo, tak jsem si vlasy obohatila clipecky a mam vlasy zase jako drive.

Neregistrovaná/ý - Barbora

20.12.2017

Zkus nejake vitaminy ci doplnky stravy, me to pomohlo.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

17.12.2017

Ženy jak resite vypadavani vlasu? :-( jeste par dni a prijde mi ze budu plesata

Neregistrovaná/ý - Monika

20.02.2016

mrkněte na kralostvizen.cz tam mají spousta článků o účesech, dobrá inspirace :)

Neregistrovaná/ý - Petulka

25.10.2015

Dobrý den, ráda bych se připojila. Kamarádka si nechávala také na slovensko poslat clip in z hotstyle a nebyl s tím problém ,)

Neregistrovaná/ý - Barunka

13.10.2015

Neregistrovaná/ý - Luccinnka | 10.10.2015
Mám malý problém. Vyhlédla jsem si v hotstyle cli pin. Ale v pondělí odjíždím na rok na Slovensko, je možnost nechat objednat a poslat přímo tam nebo to musím řešit přes někoho tady v čr ? :(

Není problém nechat si je poslat na Slovensko,) http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Neregistrovaná/ý - Luccinnka

10.10.2015

Neregistrovaná/ý - Barunka | 23.09.2015
Akce nevim jestli tu sou, každopádně maj dobrý ceny i bez akcí tak jukněte http://www.hotstyle.cz/

Mám malý problém. Vyhlédla jsem si v hotstyle cli pin. Ale v pondělí odjíždím na rok na Slovensko, je možnost nechat objednat a poslat přímo tam nebo to musím řešit přes někoho tady v čr ? :(

Neregistrovaná/ý - Barunka

23.09.2015

Neregistrovaná/ý - Val | 21.09.2015
Taky chci pořídit clip in. Ale přijde mi to drahý. Nevíte některá o přííípadných akcíích? byla bych vděčná :D

Akce nevim jestli tu sou, každopádně maj dobrý ceny i bez akcí tak jukněte http://www.hotstyle.cz/

Neregistrovaná/ý - Val

21.09.2015

Taky chci pořídit clip in. Ale přijde mi to drahý. Nevíte některá o přííípadných akcíích? byla bych vděčná :D

Neregistrovaná/ý - Fialka

16.09.2015

Neregistrovaná/ý - Simona | 10.09.2015
Za jak dlouho od objednání vám z hotstyle vlasy došly ženy?

Mě přišly hned druhý den ale taky to záleží v kolik je stihnete objednat ale max. do tří dnů je máte doma.-)

Neregistrovaná/ý - Simona

10.09.2015

Za jak dlouho od objednání vám z hotstyle vlasy došly ženy?

Neregistrovaná/ý - Pája

24.08.2015

Neregistrovaná/ý - Krokus | 17.04.2015
Ty jo, už jsem asi sto let za opicema, ale dneska jsem přišla na to, že se dají pořídit nejen clip-in-vlasy, ale normálně i clip-in-ofiny, tak to vidím poprvé a čučím na to jako z jara :D nevěřím svým očím :D

To daj, taky sem na to koukala. Tady sem třeba našla docela velký výběr tak zvažuju že bych zkusila :D thttp://www.hotstyle.cz/clip-in-ofiny-100-lidske-vlasy/

Neregistrovaná/ý - Krokus

17.04.2015

Ty jo, už jsem asi sto let za opicema, ale dneska jsem přišla na to, že se dají pořídit nejen clip-in-vlasy, ale normálně i clip-in-ofiny, tak to vidím poprvé a čučím na to jako z jara :D nevěřím svým očím :D

Neregistrovaná/ý - Fialka

12.04.2015

Paráda, to jsem potřebovala vědět, nějakou tu jistotu, že tu jsou již dlouho. To jste mě uklidnily holky. Díky moc, Když ta barva clipinů nevyjde, tak stejně si většina barvíme hlavu, tak na to stačí hodit nějaký přelivek nebo to se nemůže? Myslím, že jo, ne?

Neregistrovaná/ý - Lískulka

03.04.2015

No, kdyby všechno bylo tak snadné jako vybírání barvu pro clip-in-vlasy, co? :D Ty clip-in-vlasy.eu jsou na trhu už 5 let, takže tomu taky už asi rozumí, myslím, že by taky pomohli odhadnout barvu vlásků.

Proč královna zakázala Meghan šperky, které nosila prince...

Salát z grilovaného kuřecího masa

Salát z grilovaného kuřecího masa

10 hlasů
50min 256 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí guláš

17 hlasů
1h a 5min 281kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více