Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Móda - účesy

Daysulinek 18. 09. 2014

Určitě každý souhlasíte s tím, že i účesy se mění s tím, jak se hýbe móda, které módní účesy se vám líbí (líbily dřív) nejvíce a které jsou podle vás děs? :)

Neregistrovaná/ý - Pavlína

včera 21:58

Neregistrovaná/ý - Alena | 19. 6. 2019
Tak jednou za tři měsíce zhruba... hlavně se mi líbí že nejsou skoro vůbec vidět spoje, takže když mám prodlouženo vypadá to krásně a přirozeně

Moc vám děkuji a objednáváte si sadu k prodloužení předem?

Neregistrovaná/ý - Miriam

včera 21:32

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 19. 6. 2019
Aha tak to by bylo super. Vy ste jim už takhle fotku posílala?

Ano jednou sem si tady taky takhle nechala poradit a sedlo mi to skvěle

Neregistrovaná/ý - Alena

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 15. 6. 2019
A po jaké době chodíte na posunutí vlásků?

Tak jednou za tři měsíce zhruba... hlavně se mi líbí že nejsou skoro vůbec vidět spoje, takže když mám prodlouženo vypadá to krásně a přirozeně

Neregistrovaná/ý - Jiřina

19. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Miriam | 15. 6. 2019
Pokud budete objednávat přes Clipinhair tak tam je možnost poslat fotku a oni vám poradí jaký odstín zvolit

Aha tak to by bylo super. Vy ste jim už takhle fotku posílala?

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 13. 6. 2019
Zdravím, v tomto salonu si nechávám prodlužovat metodou kreatin a vždycky super

A po jaké době chodíte na posunutí vlásků?

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 12. 6. 2019
Ahojky, já hodně přemýšlím nad clip in rychlopásem ale nejsem si jistá jaký vzít odstín... :/

Pokud budete objednávat přes Clipinhair tak tam je možnost poslat fotku a oni vám poradí jaký odstín zvolit

Neregistrovaná/ý - Alena

13. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 26. 5. 2019
Ahoj, chodíte sem i na prodloužení? https://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/

Zdravím, v tomto salonu si nechávám prodlužovat metodou kreatin a vždycky super

Neregistrovaná/ý - Jiřina

12. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Miriam | 26. 5. 2019
Určitě udělají, tady mají napsané že prodlužují i metodou clip in https://www.clipinhair.cz/content/16-prodluzujeme-vlasy Za mě můžu salon doporučit

Ahojky, já hodně přemýšlím nad clip in rychlopásem ale nejsem si jistá jaký vzít odstín... :/

26. 5. 2019

Ahoj, chodíte sem i na prodloužení? https://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/

26. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Týna | 22. 5. 2019
Aha a když bych se objednala at mi aspon to první nandání clip in udělají oni v salonu tak to jde?

Určitě udělají, tady mají napsané že prodlužují i metodou clip in https://www.clipinhair.cz/content/16-prodluzujeme-vlasy Za mě můžu salon doporučit

Neregistrovaná/ý - Iveta

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 19. 5. 2019
A když jste byla na prodloužení, tak jste měla už sadu ssebou?

Neměla, když si nechávám prodloužit u nich v salonu tak si vybírám clip in až na místě

Neregistrovaná/ý - Bárunka

22. 5. 2019

Dobrý den, já objednávám na https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Mají super ceny, jejich clipy jsou vyrobeny z pravých vlasů a mají i bezplatné poradenství, takže poradí jak na to.

Neregistrovaná/ý - Týna

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Johana | 19. 5. 2019
Dobrý den, já si objednávám přes Clipinhair clip in sady, a zvládám nasazovat vpohodě sama. Se salonem jsem zatím tu čest neměla, ale na nandání clip in je na internetu spousta návodů, já mám nandáno za pár minut a sundáno také

Aha a když bych se objednala at mi aspon to první nandání clip in udělají oni v salonu tak to jde?

Neregistrovaná/ý - Tomancová

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 17. 5. 2019
Na prodloužení jsem tu byla jednou, jinak mě tu česali na ples už několikrát. Jinam už nechodím, sem tady maximálně spokojená

A když jste byla na prodloužení, tak jste měla už sadu ssebou?

Neregistrovaná/ý - Johana

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Týna | 16. 5. 2019
Zdravím, je potřeba nechat si nandat v salonu clip in? Nebo to zvládáte vpohodě samy?

Dobrý den, já si objednávám přes Clipinhair clip in sady, a zvládám nasazovat vpohodě sama. Se salonem jsem zatím tu čest neměla, ale na nandání clip in je na internetu spousta návodů, já mám nandáno za pár minut a sundáno také

Neregistrovaná/ý - Iveta

17. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 13. 5. 2019
Iveto nechávala jste si tu prodloužit nebo se jen učesat?

Na prodloužení jsem tu byla jednou, jinak mě tu česali na ples už několikrát. Jinam už nechodím, sem tady maximálně spokojená

Neregistrovaná/ý - Týna

16. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 13. 5. 2019
Vlasy k prodloužení si vybírám vždy až na místě v clipinhair

Zdravím, je potřeba nechat si nandat v salonu clip in? Nebo to zvládáte vpohodě samy?

Neregistrovaná/ý - Tomancová

13. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 2. 5. 2019
Za mě mohu doporučit salon Hotstyle v Brně . Byla sem tu už několikrát a vždy jsem spokojená

Iveto nechávala jste si tu prodloužit nebo se jen učesat?

Neregistrovaná/ý - Ilona

13. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Herieta | 2. 5. 2019
Děkuji a sadu k prodloužení je potřeba mít ssebou když bych se tam objednala?

Vlasy k prodloužení si vybírám vždy až na místě v clipinhair

Neregistrovaná/ý - Iveta

2. 5. 2019

Za mě mohu doporučit salon Hotstyle v Brně . Byla sem tu už několikrát a vždy jsem spokojená

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Plněný pstruh

Plněný pstruh

11 hlasů
60min 606 kJ 132 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cuketa plněná rajčaty a mozzarellou

10 hlasů
45min 383kJ 140 Kč

Rychlé, zdravé a chutné jídlo.

Plátky svíčkové s mangoldem

11 hlasů
60min 668kJ 220 Kč

Maso ze svíčkové s opomíjenou zeleninou – mangoldem.

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více