Diskuse na téma Móda - účesy

18. 09. 2014 | Móda

Určitě každý souhlasíte s tím, že i účesy se mění s tím, jak se hýbe móda, které módní účesy se vám líbí (líbily dřív) nejvíce a které jsou podle vás děs? :)

Mě se to líbí, jak se nemění s dobou jen oblečení, ale i hlavy lidí, je to zajímavé a jde na tom hodně poznat, kdo je pro nové věci a kdo se drží starých zvyků...někomu se to třeba nelíbí, ale já mám rád extravagantnější věci a proto jsem rád, že žiju v době, ve které žiju... chodím se stříhat do hfpoint, jsou tam mladí a nebojácní, zkoušíme pořád něco nového

Daysulinek kamenskydalibor 16.10.2014

Když zkoušíš pořád něco nového, tak to by se ti mohly líbit tyto fotky - http://www.hfpoint.cz/nase-prace máš teďka nějaký z těch účesů, co tam jsou? :)

dobrý tip, děkuji, některé účesy vypadají hodně hezky a ne jen ty chlapské :)

phoebe 16.12.2014

Miluju vlnité vlasy, chtěla bych je, bohužel na to musím používat kulmu. Účesy které jsou v "rozpuštěném" drdolu. Teď uvažuju jak si vlasy prodloužím. Váhám mezi keratinem a připínákáma. Máte s těmato dvěma nějaké zkušenosti?

radushka 28.12.2014

Připínací vlasy jsou levnější variantou, takže v podstatě záleží kolik chceš do toho dát, u toho keratinu od kadeřnice počítej s tm, že tak po dvou měsících si to budeš muset posouvat. Ty připínací clipinny co nasadíš doma sama a do 15 min to máš dlouhý. Chvilku trvá než si přijdeš a ten fígl, ale pak se to poddá :-p

Mám doma ty připínací, někdy chci mít svoje vlasy, někdy chci mít delší, s těma delšíma se ty drdoly dělají lépe. Teď když bude plesová sezóna tak nastane jejich čas k vyvětrání

klaudie 22.01.2015

Kolik ty připínací vlasy stojí když to je ta levnější varianta? Keratin můžeš posunout i později :-)

radulena 25.01.2015

Klasika, ženská která má rovné vlasy chce vlnité a která má vlnité chce mít zase rovné. To stejné jako s ldouhýma a krátkýma. Jestli si chceš vlasy hlavně zahustit tak se vykašli na clipin vlasy kudrnaté, tvoje se ti rozhodně točit nebudou, já už to taky vzdala. Každopnádně s prodlouženýma vlasama jsem spokojena odtud http://www.clip-in-vlasy.eu/

Terula 05.02.2015

Jj, přesně Radulena :D Jak řikáš, ta co má rovné, chce ty jiné a podobně. Bohužel to tak je :D ta stránka clip-in-vlasy taky znám, kámošky si tam objednávaly a musím říct, že mě docela nahlodly :D

Kvetuska99 12.02.2015

Koukala jsem taky na tu stránku, ty jsi tam Radulena teda objednávala? Jak se Ti podařilo trefit třeba odstín? Nebo jsi třeba přebarvovala nebo Tvoje kadeřnice?

Terula 19.02.2015

S odstínem si nelam hlavu, to tak nějak tipneš a popřípadě si vlásky můžeš dobarvit. Ta stránka se mi zdá dost OK a fakt jsem už dost rozhoupaná :D

Kvetuska99 Terula 22.02.2015

Ok, ok, dobře tedy, ten odstín nebudu tak dramaticky řešit, jen malinko, díky za odpověď :D

Kaja 19.02.2015

Ja kupuju na clip-vlasy-levne.cz a tam když jim pošleš fotku tak ti barvu odhadnou. Popřípadě kdybys to netrefila tak jak řika Terula mužeš je dobarvit

Majka 22.02.2015

Tak to je super já jsem teda taky myslela že to bude s tou barvou větší fuška :D

Terula Majka 04.03.2015

No, fotka ale může dost zkreslovat, na to bych fakt nespoléhala, moc dobře sama vím, co dokáže foťák, například s bleskem, výběr odstínu dělej dle sebe, kdyžtak dobarvíš.

Kvetuska99 22.03.2015

Jj, s výběrem barvy jsem taky trochu váhala, ale naštěstí ještě nemám tak neidentifikovatelnou barvu, takže snad to vyjde.

Lískulka 03.04.2015

No, kdyby všechno bylo tak snadné jako vybírání barvu pro clip-in-vlasy, co? :D Ty clip-in-vlasy.eu jsou na trhu už 5 let, takže tomu taky už asi rozumí, myslím, že by taky pomohli odhadnout barvu vlásků.

Fialka 12.04.2015

Paráda, to jsem potřebovala vědět, nějakou tu jistotu, že tu jsou již dlouho. To jste mě uklidnily holky. Díky moc, Když ta barva clipinů nevyjde, tak stejně si většina barvíme hlavu, tak na to stačí hodit nějaký přelivek nebo to se nemůže? Myslím, že jo, ne?

Krokus 17.04.2015

Ty jo, už jsem asi sto let za opicema, ale dneska jsem přišla na to, že se dají pořídit nejen clip-in-vlasy, ale normálně i clip-in-ofiny, tak to vidím poprvé a čučím na to jako z jara :D nevěřím svým očím :D

Pája Krokus 24.08.2015

To daj, taky sem na to koukala. Tady sem třeba našla docela velký výběr tak zvažuju že bych zkusila :D thttp://www.hotstyle.cz/clip-in-ofiny-100-lidske-vlasy/

Simona 10.09.2015

Za jak dlouho od objednání vám z hotstyle vlasy došly ženy?

Fialka Simona 16.09.2015

Mě přišly hned druhý den ale taky to záleží v kolik je stihnete objednat ale max. do tří dnů je máte doma.-)

Val 21.09.2015

Taky chci pořídit clip in. Ale přijde mi to drahý. Nevíte některá o přííípadných akcíích? byla bych vděčná :D

Barunka Val 23.09.2015

Akce nevim jestli tu sou, každopádně maj dobrý ceny i bez akcí tak jukněte http://www.hotstyle.cz/

Luccinnka Barunka 10.10.2015

Mám malý problém. Vyhlédla jsem si v hotstyle cli pin. Ale v pondělí odjíždím na rok na Slovensko, je možnost nechat objednat a poslat přímo tam nebo to musím řešit přes někoho tady v čr ? :(

Barunka Luccinnka 13.10.2015

Není problém nechat si je poslat na Slovensko,) http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Petulka 25.10.2015

Dobrý den, ráda bych se připojila. Kamarádka si nechávala také na slovensko poslat clip in z hotstyle a nebyl s tím problém ,)

Monika 20.02.2016

mrkněte na kralostvizen.cz tam mají spousta článků o účesech, dobrá inspirace :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat