Diskuse na téma nespavost

zdravím poslední dny hodně špatně spím, nemůžu usnout nebo se budím....medunkový čaj nezabírá, neco silnějšího co máte ozkoušeno prosím?

miška4 22.04.2024

a co říkáte na melatonin? nad tím uvažuju,ale jestli ma efekt..

Tana miška4 24.04.2024

mám allegra melatonin rapid a dávám si ho po noční, kdy spím méně hodin a ten spánek je pak uplně jiný a kvalitní, jsem vyspaná jak po celé noci

anastaziaa 31.03.2024

allegra je skvělý, hodně mě zachránil při stresovém období, kdy jsem večer nemohla vůbec zabrat

Kiska 30.03.2024

za sebe mohu doporučit allegra drink, je to rozpustný prášek a spíte jak miminko :) příjemně zklidní a navodí pohodu

Livka77 28.03.2024

díky moc holky ten sleep green vypadá dobře , složením samé bylinky..zkusim jít ještě touto lehčí formou než chemii

MajdaaD 22.03.2024

zdravím tě, taky jsem měla tenhle problém, co mi hodně zabírá, tak sleep green ,byla jsem hodně pod tlakem a ve stresu a nemohla spát a tohlle mě krásně utlumilo a uspalo :) takže můžu jen doporučit, já nespala kvalitně i dva týdny a pak byla nemocná,toto mě zachránilo

marybla 21.03.2024

ahoj a co nějaké čaje bylinne směsi,kde je to více...něco jako medunka mučenka,třezalka ... zkus třeba i levandulové svíčky a provonet si místnost


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat