Diskuse na téma nespavost

zdravím poslední dny hodně špatně spím, nemůžu usnout nebo se budím....medunkový čaj nezabírá, neco silnějšího co máte ozkoušeno prosím?

marybla 21.03.2024

ahoj a co nějaké čaje bylinne směsi,kde je to více...něco jako medunka mučenka,třezalka ... zkus třeba i levandulové svíčky a provonet si místnost

MajdaaD 22.03.2024

zdravím tě, taky jsem měla tenhle problém, co mi hodně zabírá, tak sleep green ,byla jsem hodně pod tlakem a ve stresu a nemohla spát a tohlle mě krásně utlumilo a uspalo :) takže můžu jen doporučit, já nespala kvalitně i dva týdny a pak byla nemocná,toto mě zachránilo

Livka77 28.03.2024

díky moc holky ten sleep green vypadá dobře , složením samé bylinky..zkusim jít ještě touto lehčí formou než chemii

Kiska 30.03.2024

za sebe mohu doporučit allegra drink, je to rozpustný prášek a spíte jak miminko :) příjemně zklidní a navodí pohodu

anastaziaa 31.03.2024

allegra je skvělý, hodně mě zachránil při stresovém období, kdy jsem večer nemohla vůbec zabrat

miška4 22.04.2024

a co říkáte na melatonin? nad tím uvažuju,ale jestli ma efekt..

Tana miška4 24.04.2024

mám allegra melatonin rapid a dávám si ho po noční, kdy spím méně hodin a ten spánek je pak uplně jiný a kvalitní, jsem vyspaná jak po celé noci

Marika 28.04.2024

Hodně mi s tím pomohlo užívání https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ je čistě přírodní v bio kvalitě a navíc má spoustu dalších zdravotních benefitů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

194 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:01
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat