Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý den, podělíte se prosím některá o zkušenost s darováním vajíček? Zatím se nemůžu rozhodnout pro konkrétní kliniku. Vajíčka darovat chci, ale i přesto jsem ze zákroku nervozní, proto mi jde hlavně o přístup kliniky k pacientkám a milé prostředí.
Hele já nad tím taky přemýšlím, ale někde vzadu v hlavě mi pořád jede, jestli to přece jen není trochu rizikový. Hlavně když ještě nemám vlastní děti, jestli si tím člověk do budoucna nějak neublíží.
Rozumím ti, taky jsem z toho měla v hlavě milion otazníků. Hlavně přesně to jestli si tím člověk něco nepokazí do budoucna. Ale na tom IVF ve Zlíně jsou v tomhle fakt dost pečliví. Než tě vůbec vezmou, tak tě projedou od hlavy až k patě. Hromada testů, kontrol, prostě nic nepodcení. A kdyby tam bylo cokoliv, co by nebylo úplně ok, tak tě do toho nepustí aby ti to nějak neublížilo případně.
A měla si to daleko, musela si nějak dojíždět z dálky? Já ten Zlín nemám zrovna dvakrát poblíž.
Já bydlím v Ústí, takže kousíček to fakt nebyl. Ale maj tam přímo v areálu hotel, takže žádný ranní lítání přes půl města ani stres z dojíždění. Já tam vždycky přespala a měla klid. Všechno máš kousek, jen pár kroků pěšky, což je po těch vyšetřeních fakt super. A navíc je to tam moc hezký a pohodlný, žádná ubytovna.
Holky, taky se přidávám s doporučením na kliniku ve Zlíně. Byla jsem tam nejdřív jen na konzultaci a už tehdy jsem věděla, že pokud budu darovat vajíčka, tak právě tam. Personál je milý, trpělivý a máš pocit, že jim na tobě fakt záleží. Za mě je to u tak citlivýho tématu je to strašně důležitý.
Za sebe můžu doporučit kliniku IVF Zlín, darování vajíček jsem tam absolvovala a cítila jsem se opravdu dobře. Přístup byl hodně lidskej, všechno mi vysvětlili dopředu a nikdo na mě ani v nejmenším netlačil. Prostředí je klidný a příjemný, což mi hodně pomohlo odbourat stres. Kdybych se rozhodovala znovu, jdu tam zase.
Ahoj, já o darování vajíček taky vážně uvažuju, ale pořád se rozhoduju, kam jít. Budu moc ráda, když tu ještě někdo napíše vlastní zkušenost – hlavně s přístupem personálu a tím, jak se tam člověk cítí. Je to pro mě velký rozhodnutí, takže chci jít někam, kde budu mít pocit klidu a jistoty. Díky všem za odpovědi.
Ahoj, docela se v tomto tématu vyznám a s čistým svědomím mohu doporučit kliniku IVF Zlín. Neznám nikoho, kdo tam byl a byl by nespokojený. Navíc je to špička ve svém oboru. Projdi si jejich stránky a zkus se objednat na kozultaci, aby jsi sama zjistila, jak se tam budeš cítit. Mají i fajn kompenzační program za dárcovství.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.