Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Levný paušal

marybla 13. 11. 2014

Ahoj, hledám nějaký opravdu levný paušál. Co byste poradili prosím? Kolik jste ochotni vy dávat měsíčně za paušal? Budu ráda za názory, díky

Laugher

09.01.2017

My platíme paušál 80.Kč měsíčně

Neregistrovaná/ý - Míška

22.05.2015

To je virtuální operátor? Jaky mají ceny?

Neregistrovaná/ý - Pavel

21.05.2015

Já ted budu pořízovat simku od mobil.cz tak jsem zvěd co to bude na internetu na to slyšim docela dost chvály.

Kajolla

15.12.2014

jj já i celá rodina u nich máme paušály :) Takže vím, co doporučuji. My jsme moc spokojení.

Aha, to vypadá dost dobře. Hodně levný,díky za typ! P tom budu vážně uvažovat, pro děti úplně stačí za pár penízků. . . zatím :D

marybla

04.12.2014

Ahoj děvčata, děkuji za příspěvky. Kajollo, to nevypadá vůbec špatně, ty u nich paušál máš?

Kajolla

27.11.2014

Tak jestli potřebujete opravdu levný paušál, tak se můžete zkusit mrknout sem www.erimobile.cz Tam mají super nízké ceny za paušály, a smlouva může být i bez závazků a nebo se závazkem, můžete si vybrat. Tak třeba se to bude hodit

čau čau Tak já musím mít neomezený, volám hodně i kvuli práci, mám to hrazené částečně, ale co bych taky potřebovala vyřešit je, nějaký levný paušál pro děti, mám malé děti, ale chtěla bych jim pořídit mobil, když jsou ve škole a bylo by něco potřeba a jim stačí úplně nějaký základ. Ale taky nevím kde, jaký

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pečené kuře s italským kořením

Pečené kuře s italským kořením

10 hlasů
1h a 20min 764 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborové placky

19 hlasů
55min 679kJ 35 Kč

Bramborové placky z vařených brambor.

Treska v šafránové omáčce

6 hlasů
1h a 10min 341kJ 200 Kč

Treska s omáčkou a zeleným hráškem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více