Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj chci se zeptat cestovali jste někdy na hory s cestovkou? Zajímala by mě konkrétně cestovka nev-dama. Nikdy jsem ještě s cestovkou na hory nejel ale jsem zaneprázdněn abych si to mohl letos organizovat….
Zdravíčko já mam s nev-dama.cz dobrou zkušenost co se zimní dovolené týká. Letos sme byli v lednu 9 dni na horách. Vše proběhlo podle pokynu atak jak cestovka avizovala dopředu. Za mě spokojenost
Mamky ráda bch před dovolenou navštívila nějaké jazykové kurzy. Máte s tím někdo zkušenosti?
Jo jo já, ted rovna chodím do Elvise. Nejvíc mě baví hodiny s Kamčou, je moc milá a usměvavá A dobře vystvětluje
Zháním doporučení na obchod, kde koupit pohodlné boty na chození. Uvítám všechyn tipy.
Pohodlná a zdravá obuv je v Naboso na V. P. Čkalova 6
Zkusím zajít. tama občas jezdívám. =)
Jj, kdysi s CK Kudrna, jsou úžasní!
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.