Diskuse na téma Bezlepkové dobrůtky?

25. 11. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip, kde by se daly sehnat nějaké bezlepkové věci ale takové spíš speciality? něco opravdu dobrého? přijde mi, že v normálních kamenných obchodech toho moc nemají, nebo aspoň u nás na malém městě... tatínek je bezlepkář, ale velký gurmán a chtěla bych mu udělat k narozeninám radost něčím dobrým...

Lenka 28.08.2018

Super už mám doma od každé příchutě jeden, tak budu testovat :) nejvíc se těším na ty ovocné příchutě teda

Janča 03.07.2018

Aha, tak to se musím podívat tady u nás a nemají je třeba i v drogériích ? Protože těch je u nás dost.

Simča 02.07.2018

Já si je buď objednávám z lékárny www.pilulka.cz/probio-kase-banan-s-cokoladou-3x60g-topnatur nebo si pro ně zajdu tady někde do lékárny, když je zrovna mají :)

Lenka Simča 31.07.2018

Já mám třeba strach, co když mi to nebude chutnat, pak mi bude doma ležet zbytečně celá krabice, jako už se mi to stalo u jiných jídel :(

Janča Lenka 19.08.2018

Mají normálně i kusové pytlíky na prodej, co jsem se dívala .. asi je to novinka, takže je to fajn pro ty, co ty kaše neznají a chcou je vyzkoušet než si koupí celou krabici :)

39amalka 16.06.2018

Hezký den pekárna Bílovice peče bezlepkové potraviny- chleba,bagetky,mufinky a i dorty které jsou výborné

Simča 14.06.2018

Od té doby, co jsem na bezlepkové dietě, tak mi docela dost dlouho trvalo než jsem si na ni zvykla a hlavně než jsem našla potraviny, které jsou pro nás určené. Některé mi chutnaly míň a některé víc a mezi ty nejvíc oblíbené zatím jednoznačně patří kaše od top naturu.

Janča Simča 01.07.2018

Kde jsou prosím k dostání ? Nikde jsem nic takového neviděla ? :O

Laugher 21.02.2017

Nemám moc ráda bezlepkové potraviny

Hana0022 15.02.2015

Já je kupuju v Brně v obchodě Slunečnice na Lidické ;-)

Paraplinka 15.12.2014

Jojo, došlo to všechno v pořádku vždycky, žádný problém nebyl, pokud si dobře vzpomínám :-) a navíc když nakoupíš nad 1000,- myslím, tak je poštovné zdarma :-) takže fajn :-D teď asi objednám ještě na vánoce nějaký kafe odtam, uplně jsem dostala chuť na nějakou pravý italský zrnkový kafíčko :-D mňammm :-P

Selinka 28.11.2014

To je zajímavý tip, čtu to tady sice náhodou, ale možná taky něco objednám ;-) znáte to, budou Vánoce :-P a když ty potraviny přišly, byly dobré? a nestalo se třeba, že by měli prošlou trvanlivost? toho bych se totiž možná u objednávání jídla z eshopu bála... :-O

Paraplinka 26.11.2014

Ahojky, no já mám dobrou zkušenost s jedním eshopem, prodávají právě různé pochutinky atd. a bezlepkové mají třeba paštiky a teriny, to je myslím celkem dost "netradiční" ne? :-) tady mrkni kdyžtak, mají tam dost druhů myslím ;-) http://www.gourmet-partners.cz/bezlepkove-potraviny/kos-gurmansky-zazitek-6-x-90g.html


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat