Diskuse na téma Bělení zubů

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohla aspon trosku vybelit zuby? Piji hodne kavu a caj tak mam zuby takove nazloutle a rozhodla jsem se s tim neco zacit delat :-D kuji

Lucie 11.12.2014

Mi hodně pomohla pasta paradontax červená.. není samozřejme tak ucinna jako belici prostředky,ale dost oproti tomu co jsedm mela mi pomohl a navic chranila i dasna

Nada 10.12.2014

Ahoj ja ti nevim jestli je to na ty zuby dost setrny.. :/ mas urcite treba sklovinu v poradku, s poskozenou skolivnou se myslim belit zuby nesmi, ublizilo by to zubum jeste vic!! nejdriv asi jen vyzkousej nejakou belici pastu, hodne dorbre recenze jsem cetla na tuto: http://www.sleky.cz/rembrandt-plus-zubni-pasta-belici-50ml?category=101

Evča Nada 22.06.2021

Já jsem to třeba konzultovala se zubařkou a ta mi přímo doporušila šetrnou bělící sadu, po které jsou viditělné výsledky, tak jsem si ji koupila a po dokončení když se podívám na fotky před a po, tak jsou viditelné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat