Diskuse na téma Bělení zubů

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohla aspon trosku vybelit zuby? Piji hodne kavu a caj tak mam zuby takove nazloutle a rozhodla jsem se s tim neco zacit delat :-D kuji

Nada 10.12.2014

Ahoj ja ti nevim jestli je to na ty zuby dost setrny.. :/ mas urcite treba sklovinu v poradku, s poskozenou skolivnou se myslim belit zuby nesmi, ublizilo by to zubum jeste vic!! nejdriv asi jen vyzkousej nejakou belici pastu, hodne dorbre recenze jsem cetla na tuto: http://www.sleky.cz/rembrandt-plus-zubni-pasta-belici-50ml?category=101

Evča Nada 22.06.2021

Já jsem to třeba konzultovala se zubařkou a ta mi přímo doporušila šetrnou bělící sadu, po které jsou viditělné výsledky, tak jsem si ji koupila a po dokončení když se podívám na fotky před a po, tak jsou viditelné.

Lucie 11.12.2014

Mi hodně pomohla pasta paradontax červená.. není samozřejme tak ucinna jako belici prostředky,ale dost oproti tomu co jsedm mela mi pomohl a navic chranila i dasna

Barbra 11.12.2014

Doporučuji Swissdent Bělicí zubní pasta Extreme z osobní zkušenosti.Je sice dražší,ale používá se jen malé množství jako kulička hrášku,takže vydrží dlouho.

Tichavka 17.12.2014

Moc vsem dekuji za odepsani a tipy. jak vidim bude to asi trochu boj a ne jak jsem si myslela ze to bude supsup :/ urco zajdu jeste za zubarkou jestli by mi primo ona neco nedoporucila no... ale asi vzdycky neco vyzkousim a pak uvidim co mi nejvice pomuze. diky moc holky

Honza 17.12.2014

Zkus : Crest 3D White LUXE Glamorous White Má dobré hodnocení, je ale daržší..

Pavlínka 13.11.2015

Zdravím, s pastami moc zkušenosti nemám, prej jsou stejně jen na krátkodobý efekt. Dobré zkušenosti mám ale s bělícími kúrami. :)

Bětka Pavlínka 16.11.2015

Ahoj, můžu se zeptat o jaký výrobek se přesně jednalo? Na internetu jsem těch bělících kúr našla hodně, taknevím. Díky. :)

Pavlínka 18.11.2015

Teď jsem měla naposledy tuhle Yotuel: http://www.parfums.cz/yotuel/7-hours-belici-kura-na-zuby/ Možná ale půjde příště i do nějaké dražší, i když tato taky splnila účel. :)

agátka 21.11.2015

o této značce jsem slyšela a cenově ještě vychází dobře. Ale asi si tam vyberu nějakou levnější nejdřív, na zkoušku. Uvidím, co mit o vůbec udělá s dásněmi. :)

rose 23.11.2015

to jo, některé můžou být něpříjemné a dráždit. Takže pozor na to. Ale ty kvaltinější by to neměly dělat prej a na parfums se dá z čeho vybírat.

A jak dlouho vám většinou ten efekt bílých čistých zubů vydrží? :)

Jolana Karkoolka11 27.11.2015

Já bělím tak 1x do měsíce maximálně, abych si neničila sklovinu. A do toho občas nějaké ty babské rady. *1*

betinka Jolana 28.11.2015

Tak to ještě dobrý interval. Sice chci mít dobré zoubky, ale ne na úkor zdraví. A podařilo se někdy některé dosáhnout až nepřirozeného efektu díky bělícím přípravkům? Zajímalo by mě, jestlo je to vůbec možné u domácího bělení zubů. :)

Anicka 18.10.2016

Ja pouzivam spise belici pastu nez nejake jine prostredky, objednavam si je z internetove drogerky

Hana P. Anicka 24.10.2016

A mohu se zeptat z jake internetove drogerky si je objednavate prosim? dekuji

Zuzka 21.01.2018

Ahoj také bych uvítala nějakou kvalitní zubní pastu.

Lucka Zuzka 22.01.2018

Já jsem začala používat zubní pastu www.herbadent.cz/zubni-pasty/bylinna-zubni-pasta-s-zensenem-herbadent-homeo-100-g/ a mám daleko lépe vyčištěné zuby než po těch levných zubních pastách.Je také pro malé děti a používáme ji celá rodina.

Barbara Lucka 25.01.2018

Mám ji doma také a je vynikající.Výborná chuť a kvalita.

petra Zizková 25.01.2018

objednávám tohle https://www.nazuby.cz/belici-zubni-pasty a jsem spokojená

Kacka 25.04.2018

Ahoj ma nekdo zkusenosti s belici pastou od blanx? Diky predem za nazory a zkusenosti *8*

Ivana Kacka 27.04.2018

Jasne ja objednavam pastu. :) kupuju z notina, za dobrou cenu, obcas jsou na ni i akce a vyplati se to

Kacka Ivana 30.04.2018

Dekuji moc, tak ja se na to notino mkrnu. :-)

Markéta 07.06.2020

Já používám pastu od R.O.C.S je bělící a hlavně bez floru a parabenu.

Vivien 10.07.2020

Ano, tu používáme doma taky a jsme spokojeni. Máme pro dospělé a dcera má od nich dětskou pastu. I kartáčky.

LenkaS 27.07.2020

U bělící zubní pasty mi dost vyhovuje to, že si zuby vyčistím v klidu doma, nikdo mi nemusí pohlídat děti abych někam mohla docházet a výsledky jsou fajn.

Tana 09.12.2020

Existuje nějaký účinný způsob bělení zubů doma na přírodní bázi?

Týna Tana 10.12.2020

Taky hledám něco takového, hlavně bez peroxidu.

Kiska Tana 12.12.2020

Já jsem zkoušela různé bělící pasty, ale efekt podle mě žádný..

Silva 02.04.2021

holky, máte zkušenost se zubní pastou nanocare s koloidním zlatem? pomáhá na bělení zubů?

katka Silva 09.04.2021

já ji používám a pomáhá mi, za vyzkoušení určitě stojí

míša Silva 16.04.2021

taky si ji budu kupovat i s tím pudrem

Markéta Silva 25.04.2021

Ano, i já ji používám. Jak řadu White pearl tak NanoCare s koloidním zlatem od www.krasnyusmev.cz

Klára 22.04.2021

Zdravím a co bělící gel, který je dobrý a účinný?

Zdenka Klára 27.04.2021

Klárko, mě se osvědčil tento gel na zuby https://www.krasnyusmev.cz/vitalcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml, myslím, že je i cenově dostupný.

Klára Klára 02.05.2021

Zkusila jsem si ho objednat a k tomu jsem si přihodila i tu zubní pastu Nanocare black gold, tak jsem zvědavá :-)

Iveta Klára 05.05.2021

Také objednávám na shopu krasnyusmev.cz, naposledy jsme si od nich objednala přírodní bělící pásky pro manžela!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat